Моніка Рамбо: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Немає опису редагування
Рядок 10: Рядок 10:


=== Походження ===
=== Походження ===
Моніка Рамбо народилась в [[Новий Орлеан|Новому Орлеані]], [[Луїзіана]], батьки Френк і [[Капітан Марвел (фільм)|Марія Рамбо]]. Вона вирішила використати свої здібності для боротьби зі злочинністю і назвала себе Капітанои Марвелом.<ref>''Amazing Spider-Man Annual'' #16</ref>
Моніка Рамбо народилась в [[Новий Орлеан|Новому Орлеані]], [[Луїзіана]], батьки Френк і [[Капітан Марвел (фільм)|Марія Рамбо]]. Вона вирішила використати свої здібності для боротьби зі злочинністю і назвала себе Капітаном Марвелом.<ref>''Amazing Spider-Man Annual'' #16</ref>


== Сили і здібності ==
== Сили і здібності ==

Версія за 06:04, 7 травня 2021

Моніка Рамбо
Інформація
Стать жін
Громадянство Flag of the United States.svg США

Моніка Рамбо (англ. Monica Rambeau) — це вигаданий персонаж і супергерой, який з'являється в американських коміксах, опублікованих Marvel. Спочатку вона була відомою як Капітан Марвел. Пізніше вона використовувала кодові імена Фотон, Пульсар, і, починаючи з 2013 року, Спектра.

Історія публікації

Персонаж, створений письменником Роджером Стерном і художником Джоном Ромітою-молодшим, вперше з'являється в The Amazing Spider-Man Annual #16 (жовтень 1982).

Говорячи про візуальні особливості характеру, Роміта відзначав, що спочатку персонаж був призначений, щоб виглядати як актриса Пем Грієр, але зовнішність була змінена перед публікацією: Після її дебюту, персонаж з'являвся протягом п'яти років роботи на Месників, в кінцевому рахунку, вона стала в команді лідером.

Вигадана біографія персонажа

Походження

Моніка Рамбо народилась в Новому Орлеані, Луїзіана, батьки Френк і Марія Рамбо. Вона вирішила використати свої здібності для боротьби зі злочинністю і назвала себе Капітаном Марвелом.[1]

Сили і здібності

Вона може обстрілювати енергією, Рамбо може перетворювати енергію в межах електромагнітного спектру. Серед багатьох форм енергії, вона взяла на себе управління і контролює космічні промені, гамма-промені, рентгенівські промені, ультрафіолетове випромінювання, видиме світло, електрику, інфрачервоне випромінювання, мікрохвилі, радіохвилі і нейтрино.

Обмеження

Рамбо здатна зберегти свою енергетичну форму протягом декількох годин без побічних ефектів.[2]

Інші версії

Ера Альтрона

Під час Ери Альтрона Рамбо з'являється серед супергероїв.[3]

Марвел Зомбі

Моніка Рамбо з'являється в Marvel Zombies vs. The Army of Darkness випуск #3. Вона билася пліч-о-пліч з іншою частиною команди проти зомбі.[4]

МС2

Хоча Моніка Рамбо ніколи не з'явився в коміксах Marvel майбутньої-епохи МС2, але її дочка Дерека Фрімана все ж з'явилася.

What if?

В Моніки Рамбо є коротка поява в «What if the Scarlet Witch Hadn't Acted Alone?», What If? Avengers Disassembled (2006).

Примітки

  1. Amazing Spider-Man Annual #16
  2. Месники #253
  3. Вік Ultron #2-5
  4. Marvel Zombies vs. The Army of Darkness #3

Посилання