Редагування Морський крайт жовтогубий

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 34: Рядок 34:
   
 
== Опис ==
 
== Опис ==
Загальна довжина коливається від 80 см до 1,42 м. Спостерігається [[статевий диморфізм]] — [[самиці]] більші за [[самці]]в. Голова доволі широка. Тулуб тонкий з гладенькою [[луска|лускою]]. [[Хвіст]] помірного розміру, сплющений з боків для плавання. Малюнок складається з чорних та блакитно-сірих смуг однакової ширини, які розташовуються почергово. Морда жовтувато-сіра. Верхня губа жовта. Звідси й походить назва цього морського крайта.
+
Загальна довжина коливаєтсья від 80 см до 1,42 м. Спостерігається [[статевий диморфізм]] — [[самиці]] більші за [[самці]]в. Голова доволі широка. Тулуб тонкий з гладенькою [[луска|лускою]]. [[Хвіст]] помірного розміру, сплющений з боків для плавання. Малюнок складається з чорних та блакитно-сірих смуг однакової ширини, які розташовуються почергово. Морда жовтувато-сіра. Верхня губа жовта. Звідси й походить назва цього морського крайта.
   
 
== Спосіб життя ==
 
== Спосіб життя ==
Рядок 42: Рядок 42:
   
 
== Отруйність ==
 
== Отруйність ==
Дуже небезпечна і отруйна змія. Достатньо 1,5 мг отрути, щоб вбити людину. Має нейротоксичні, міотоксичні та нефротоксичні властивості. Втім ця змія рідко кусається.
+
Дуже небезпечна і отруйна змія. Достатньо 1,5 мн отруту, щоб вбити людину. Має нейротоксичні, міотоксичні та нефротоксичні властивості. Втім ця змія рідко кусається.
   
 
== Розповсюдження ==
 
== Розповсюдження ==
Мешкає навколо узбереж [[Індія|Індії]], [[Південно-Східна Азія|Південно-Східної Азії]], тихоокеанських островів, північного сходу [[Австралія|Австралії]]. Зустрічається біля узбережжя [[Японія|Японії]], [[Мексика|Мексики]], [[Нікарагуа]], [[Сальвадор]]а. Вкрай рідко зустрічається біля о. [[Корфу]] (Греція).
+
Мешкає навколо узбереж [[Індія|Індії]], [[Південно-Східна Азія|Південно-Східної Азії]], тихоокеанських островів, північного сходу [[Австралія|Австралії]]. Зустріається біля узбережжя [[Японія|Японії]], [[Мексика|Мексики]], [[Нікарагуа]], [[Сальвадор]]а. Вкрай рідко зустрічається біля о. [[Корфу]] (Греція).
   
 
== Джерела ==
 
== Джерела ==

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-які додавання й зміни у Вікіпедїї розглядаються як здійснені на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами належить Вам чи взято з джерела, яке є суспільною власністю чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

  • Морський крайт жовтогубий: Посилання на сайт, Інше (твердження), Твердження: P1391, Твердження: P373, Твердження: P830, Твердження: P842, Твердження: P961, Твердження: P962

Ця сторінка належить до 1 прихованої категорії: