Мотідзукі Тійоме

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 16:03, 27 січня 2018, створена Michael 2M (обговорення | внесок) (Michael 2M перейменував сторінку з Mochizuki Chiyome на Мочізукі Шиюмі: Назву статті написано не українською мовою)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мочізукі Шиюмі (望月 千代女), також відома як Мочізукі Шойо(望月 千代女)-згідно з легендою дворянка, що у 16 столітті створила загін жінок ніндзя.у складі клану Такеда. Втім це є історично спірним питанням. Вона також постає героїнею багатьох відео ігор та інших вигадок.

Імовірна біографія

Шиюмі є нащадком жившої у 15 столітті ніндзя Мочізукі Ізумо но Камі (望月出雲守) Кьога руй і була дружиною Мочузукі Морітокі повелителя самураїв у районі Шіноа Саку. Після вбивства Морітокі під час битви за Каванакідзіму, Шиюмі лишається під опікою даймьо Такеда Шінген лідера клану Такеда і дядька її чоловіка.Пізніше Шинген доручив її важливу місію по набору жінок та створення з них підпільного загону ніндзя для боротьби проти місцевих воєначальників. План Такеди полягав у посиленому тренуванні жінок оперативників, котрі могли би використовуватися як шпигуни і агенти для збору інформації і доправлення кодованих повідомлень його посланцям. Шиюмі постала найкращим кандидатом для цього, від її появи після тривалої служби ніндзя Кьога. Вона виконала завдання, що постало перед нею згідно з операцією у селі Нісо і почала пошук потенційних кандидатів для тренінгу.

Шиюмі набирала повій та інших подорожніх жінок жертв громадянської війни період Сенгоку, а також молодих дівчат, що осиротіли, загубилися або були відірвані від близьких.Багато людей вірили в те що вона допомагала цим жінками і поновлювала інтерес до початку нового життя.