Відмінності між версіями «Мумія повертається»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[очікує на перевірку][очікує на перевірку]
м (Заміна ''одружився на'' -> ''одружився з'')
Фільм починається в 3067 до н. е. біля брами давньоєгипетського міста [[Фіви]], де воїн, відомий як Цар скорпіонів (Двейн Джонсон), веде свою армію проти захисників міста на шляху завоювання. Цар скорпіонів програє вирішальну битву і відступає в пустелю разом із залишками своєї армії. Після того, як його солдати вимирають один за іншим, тільки Цар скорпіонів залишається в живих. Поклявшись у вірності Богу [[Анубіс]]у, Цар скорпіонів продає свою душу на можливість перемогти його ворогів. Негайно з'являється великий [[оазис]] під назвою Ам-Шер, Цар скорпіонів повертається до Фів з шакалоголовими воїнами Анубіса, щоб помститися за поразку. Після того, як він бере Фіви, Анубіс забирає його душу, армія бога перетворюється на пісок. Рівно через 5000 років, в 1933 році, з'являється сім'я О'Коннеллів, через 10 років після їх попередньої пригоди.
 
Відважний герой, шукач пригод Рік О'Коннелл ([[Брендан Фрейзер]]), тепер багатий, щасливо одружений наз прекраснійпрекрасною Евелін ([[Рейчел Вайс]]) і виховує свого восьмирічного сина Алекса. Під час археологічних розкопок, що більше нагадують [[грабіж]], Іві та Рік виявляють чергову скриню. Але в ній немає Книги Мертвих або [[глечик]]ів з органами. Замість цього там знаходиться браслет Анубіса, який раніше одягав Цар скорпіонів. Повернувшись до Лондона, їх син Алекс надягає браслет, який показує йому шлях в Ам-Шер. Алекса викрадають прислужники Імхотепа, який був відроджений реінкарнацією своєї коханої Анк-Су-Намун ([[Патрісія Веласкес]]). Алекс отримує інструкції по мірі просування та залишає мітки для батьків, щоб вони могли за ним слідувати. О'Коннелл наймає Іззі ([[Шон Паркес]]), пілота, з яким він раніше працював, той допомагає їм наздогнати викрадачів на своєму дирижаблі.
 
У дорозі О'Коннелли дізнаються, що мають зв'язок з Імхотепом і Царем скорпіонів в минулому житті. У минулому житті Іві була Нефертіті, дочкою фараона Сеті I і берегинею браслета Анубіса. Рік — [[меджаї|меджай]], якому було довірено життя Евелін. Разом зі своїм сином, носієм [[браслет]]а, вони складають три сторони піраміди. Коли браслет досягне піраміди в Ам-Шері, то пробудить Царя скорпіонів, який, у свою чергу, закличе армію Анубіса для захоплення світу.