Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 13:23, 9 березня 2019, створена TohaomgBot (обговорення | внесок) (додано шаблон ООН)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку
IFAD logo.jpg
Emblem of the United Nations.svg
Засновано 1974
Тип спеціалізоване агентство ООН[d][1]
Штаб-квартира Рим
Веб-сайт ifad.org

CMNS: Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку на Вікісховищі

Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР, англ. IFAD) — багатобічна фінансова установа, створена в 1977 році за рішенням Всесвітньої продовольчої конференції 1974 року, — вирішує завдання боротьби з голодом і бідністю в сільських районах країн, що розвиваються.

Фонд мобілізує ресурси, роблячи можливим для бідних сільських домогосподарств поліпшити своє харчування, збільшити сільськогосподарське виробництво й доходи. У крайній бідності, якої майже завжди супроводжують хронічний голод і недоїдання, перебувають 75 відсотків жителів сільських районів, найчастіше жінок і представників корінних народів.

МФСР надає пряме фінансування у вигляді позик і грантів, залучає додаткові ресурси для реалізації своїх проектів і програм. Умови кредитування варіюються залежно від величини валового національного продукту на душу населення в конкретній країні. МФСР працює з багатьма установами, у тому числі із Всесвітнім банком, регіональними банками розвитку, іншими регіональними кредитно-фінансовими установами й установами Організації Об'єднаних Націй. Багато хто з них спільно фінансують проекти МФСР.

МФСР фінансується за рахунок добровільних пожертв від урядів, спеціальних внесків, вступів від погашення виданих кредитів і інвестиційних доходів.

У керівний орган МФСР — Раду керуючих, яка скликається щорічно — входять усі держави-члени. Виконавча рада в складі 18 членів і 18 заступників спостерігає за операційною діяльністю Фонду, затверджує надання позик і грантів.

Примітки[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]