Міське поселення Росії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 12:07, 20 жовтня 2017, створена Вальдимар (обговорення | внесок) (Вальдимар перейменував сторінку з Міське поселення на Міське поселення Росії поверх перенаправлення)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міське́ посе́лення — муніципальне утворення в Росії, що є складовою частиною муніципального району. Утворене містом або селищем міського типу, в яких місцеве самоуправління здійснюється населенням безпосередньо через виборчі органи місцевого самоуправління. Міське поселення не є міським округом і входить до складу муніципального району.

Міське поселення — один з типів муніципальних утворень в Росії, передбачених муніципальною реформою. Вони відповідають радянським міським радам (міста районного підпорядкування) та селищним радам (селища міського типу). До складу міського поселення можуть входити одне місто або одне селище міського типу, а також, згідно з генеральним планом міського поселення, території, які призначені для розвитку його соціальної, транспортної чи іншої інфраструктури. Тож він може містити також і села та селища, які не є окремими муніципальними утвореннями.