Місячна змова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
Астронавти Базз Олдрін та Ніл Армстронг. Прихильники теорії змови стверджують, що фільм про місію був зроблений із використанням аналогічних наборів цього навчального макета.

Місячна змова — конспірологічна теорія, яка стверджує, що деякі або всі елементи програми Apollo та пов'язаних з ними посадки на Місяць були фальсифікаціями в постановці НАСА та представниками інших організацій.

Існує безліч сторонніх доказів посадки Аполлона на Місяць, коментатори опублікували докладні спростування містифікацій. Різні опитування показали, що від 6 % до 28 % опитаних у різних місцях не думають, що посадки на Місяць мали місце.

Походження та історія

Перша книга, присвячена цьому питанню — книга Білла Кайзінга «We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle» самостійна публікація, випущена в 1974 році, через два роки після того, як рейси Apollo на Місяць припинилися.

Популярність в Росії

З кінця 90-х років і до теперішнього (2020 рік) теорія досить популярна на багатьох російських форумах, особливо, якщо тематика стосується космосу. Як правило, прибічники не є професіоналами в космонавтиці.

Посилання