Відмінності між версіями «Науменко Павло Олегович»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 22: Рядок 22:
   
 
== Молоді роки ==
 
== Молоді роки ==
Закінчив [[Кловський ліцей № 77|Кловський ліцей]] м. Києва у 1982 і вступив до [[Харківський Авіаційний Інститут|Харківського авіаційного інституту]], який закінчив з відзнакою у 1988 р. у спеціальності інженер-механік. Розпочав діяльність в якості майстра виробничої ділянки у відділі агрегатного-вузлової збірки Харківського авіазаводу. В цей час ХДАВП запустило в серійне виробництво [[Ан-22 «Антей»|Ан-72]]. Даний аероплан став основою для цілого сімейства багатоцільових літаків з псевдонімом «Літак-універсал» завдяки їхнім унікальним літним якостям, простотою експлуатації та можливістю коротких злетів та посадок з непідготованих [[Злітно-посадкова смуга|ЗПС]].
+
Закінчив [[Кловський ліцей № 77|Кловський ліцей]] м. Києва у 1982 і вступив до [[Харківський Авіаційний Інститут|Харківського авіаційного інституту]], який закінчив з відзнакою у 1988 р. у спеціальності інженер-механік. Розпочав діяльність в якості майстра виробничої ділянки у відділі агрегатно-вузлової збірки Харківського авіазаводу. В цей час ХДАВП запустило в серійне виробництво [[Ан-22 «Антей»|Ан-72]]. Даний аероплан став основою для цілого сімейства багатоцільових літаків з псевдонімом «Літак-універсал» завдяки їхнім унікальним літним якостям, простотою експлуатації та можливістю коротких злетів та посадок з непідготованих [[Злітно-посадкова смуга|ЗПС]].
   
 
[[Категорія:Українські інженери]]
 
[[Категорія:Українські інженери]]

Версія за 15:56, 11 січня 2017

Павло Олегович Науменко
Pavel Naumenko 2014.jpg
Павло Науменко у 2014 р.
Народився 6 вересня 1955(1955-09-06) (64 роки)
Київ
Громадянство СРСР СРСР Україна Україна
Місце проживання
Діяльність авіація
Відомий завдяки авіаційний інженер
Alma mater Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Титул Кращий працедавець 2003
Лауреат нагороди Aviation Week and Space Technology (США)
Нагороди
Орден «За заслуги» ІІ ступеня
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Павло Олегович Науменко (* 9 вересня 1965 р.) ― український доктор технічних наук, академік Української інженерно-педагогічної академії, доцент Національного аерокосмічного університету (раніше ― Харківський авіаційний інститут). Науменка в якості генерального директора Харківського державного авіаційне виробниче підприємства визнано Кращим Працедавцем 2003 року. Лауреат нагороди від Aviation Week and Space Technology (США) за успіхи просування на міжнародному ринку першого пасажирського літака Ан-140, збудованого з часів незалежності Україні.

Молоді роки

Закінчив Кловський ліцей м. Києва у 1982 і вступив до Харківського авіаційного інституту, який закінчив з відзнакою у 1988 р. у спеціальності інженер-механік. Розпочав діяльність в якості майстра виробничої ділянки у відділі агрегатно-вузлової збірки Харківського авіазаводу. В цей час ХДАВП запустило в серійне виробництво Ан-72. Даний аероплан став основою для цілого сімейства багатоцільових літаків з псевдонімом «Літак-універсал» завдяки їхнім унікальним літним якостям, простотою експлуатації та можливістю коротких злетів та посадок з непідготованих ЗПС.