Відмінності між версіями «Невіл Лонґботом»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][очікує на перевірку]
 
(Не показана 1 проміжна версія ще одного користувача)
Рядок 15: Рядок 15:
 
}}
 
}}
   
'''Невіл Лонґботом''' ([[Англійська|англ.]] ''Neville Longbottom'') — герой світу [[Гаррі Поттер]]а. Народився [[1 серпня 1980 року]] . Навчався у Гоґвортсі на факультеті [[Ґрифіндор]].
+
'''Невіл Лонґботом''' ([[Англійська|англ.]] ''Neville Longbottom'') — герой світу [[Гаррі Поттер]]а. Народився [[30 липня]] [[1980|1980 року]]. Навчався у Гоґвортсі на факультеті [[Ґрифіндор]].
   
 
== Поява ==
 
== Поява ==
Рядок 31: Рядок 31:
 
Найбільше хлопчик боявся [[Северус Снейп|професора Снейпа]]. Снейп, зі своєї сторони, любив принижувати Лонґботома, чим завжди викликав колективний регіт слизеринців.
 
Найбільше хлопчик боявся [[Северус Снейп|професора Снейпа]]. Снейп, зі своєї сторони, любив принижувати Лонґботома, чим завжди викликав колективний регіт слизеринців.
   
Невіл Лонґботом був відважною людиною. Разом зі своїми друзями він мужньо боровся допомагаючи Ордену Фенікса і проявив себе у битві за Гоґвортс. Саме Невілл знищив останній [[Магічні речі світу Гаррі Поттера#Горокракс|горокракс]] [[Лорд Волдеморт|Волдеморта]] — змію Наджіні.
+
Невіл Лонґботом був відважною людиною. Разом зі своїми друзями він мужньо боровся допомагаючи Ордену Фенікса і проявив себе у битві за Гоґвортс. Саме Невілл знищив останній [[Магічні речі світу Гаррі Поттера#Горокракс|горокракс]] [[Лорд Волдеморт|Волдеморта]] — змію Наджіні, мечем Ґодрика Ґрифіндора, який він витягнув із Сортувального Капелюха.
   
 
Згодом після навчання у Гоґвортсі Лонґботом став вчителем [[Гоґвортс#Гербалогія|Гербалогії]]. Він і надалі підтримував дружні зв'язки з [[Гаррі Поттер]]ом та його друзями.
 
Згодом після навчання у Гоґвортсі Лонґботом став вчителем [[Гоґвортс#Гербалогія|Гербалогії]]. Він і надалі підтримував дружні зв'язки з [[Гаррі Поттер]]ом та його друзями.

Поточна версія на 14:35, 30 липня 2019

Персонаж світу Гаррі Поттера
Невіл Лонґботом
Невіл Лонґботом.jpg
Стать Чоловіча
Колір волосся Темно-коричниве
Колір очей карі
Гуртожиток Ґрифіндор
Чистота крові Чистокровний (Священні 28)
Лояльність Орден Фенікса, Дамблдорова Армія
Перша поява «Гаррі Поттер і філософський камінь»

Невіл Лонґботом (англ. Neville Longbottom) — герой світу Гаррі Поттера. Народився 30 липня 1980 року. Навчався у Гоґвортсі на факультеті Ґрифіндор.

Поява[ред. | ред. код]

Перша поява Невіла Лонґботома — це книга «Гаррі Поттер і філософський камінь». Коли до Сортувального Капелюха викликали Невіла, хлопця, що постійно губив свою жабку, він зашпортався і упав. Капелюх довго вирішував його долю. Коли ж Капелюх нарешті визначив Невіла до Ґрифіндору, той побіг, навіть забувши його скинути. Мусив повертатися разом з Капелюхом під загальний регіт, щоб передати його іншому учню.

Життя у Гоґвортсі та за його межами[ред. | ред. код]

Невіл Лонгботом був невисоким, повнуватим хлопчиком з темним волоссям. Хлопцем опікувалась бабуся. Батьки перебували у Магічній лікарні імені Святого Мунго. Вони були замордовані закляттям "Круціатус" подружжям Лестранжів. Френк і Аліса Лонґботоми належили до Ордену Фенікса. Коли Невіл відвідував батьків у лікарні, мати здебільшого давала йому обгортки від жуйок "Друблс". Невіл їх мав вже стільки,що міг обклеїти цілу кімнату.

Довго рідні Невіла вважали, що він сквиб, тобто дитина чаклунів, що не має чарівних здібностей. Одного разу дядечко викинув Невіла з вікна вниз головою, а Невіл взяв і поскакав на голові далі по вулиці.

Лонґботом мав добре і чуйне серце.

Невіл був дуже забудькуватим. У першому класі бабуся прислала йому Нагадайка, якого згодом відібрав Мелфой на квідичному полі. Хлопець також постійно губив або десь забував свою жабку. Невіл не мав особливих успіхів у навчанні. Улюбленим предметом Невіла стала Гербалогія.Професорка Спраут постійно хвалила Невіла.

Найбільше хлопчик боявся професора Снейпа. Снейп, зі своєї сторони, любив принижувати Лонґботома, чим завжди викликав колективний регіт слизеринців.

Невіл Лонґботом був відважною людиною. Разом зі своїми друзями він мужньо боровся допомагаючи Ордену Фенікса і проявив себе у битві за Гоґвортс. Саме Невілл знищив останній горокракс Волдеморта — змію Наджіні, мечем Ґодрика Ґрифіндора, який він витягнув із Сортувального Капелюха.

Згодом після навчання у Гоґвортсі Лонґботом став вчителем Гербалогії. Він і надалі підтримував дружні зв'язки з Гаррі Поттером та його друзями.