Відмінності між версіями «Незнайомка (телесеріал)»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 53: Рядок 53:
 
==Акторський склад і персонажі==
 
==Акторський склад і персонажі==
 
===Головні ролі===
 
===Головні ролі===
* [[Річард Армітедж (актор)|Річард Армітедж]] — Адам Прайс — протагоніст, чоловік Корінни Прайс, а також батько Томаса і Раяна. Адам— перша людина в серіалі, до якого звернулася таємнича жінка у бейсбольній кепці. Вона розповідає Адаму про те, що його дружина зімітувала вагітність, що виявилося правдою. Корінн дізнається, що відомо Адаму, і загадково зникає, написавши йому повідомлення, що їй потрібно трохи часу для себе. Оскільки її таємниче зникнення є однією з основних загадок серіалу, причетність Адама до незнайомки та зникнення дружини стає все більш помітною.
+
* [[Річард Армітедж (актор)|Річард Армітедж]] — ''Адам Прайс'' — протагоніст, чоловік Корінни Прайс, а також батько Томаса і Раяна. Адам— перша людина в серіалі, до якого звернулася таємнича жінка у бейсбольній кепці. Вона розповідає Адаму про те, що його дружина зімітувала вагітність, що виявилося правдою. Корінн дізнається, що відомо Адаму, і загадково зникає, написавши йому повідомлення, що їй потрібно трохи часу для себе. Оскільки її таємниче зникнення є однією з основних загадок серіалу, причетність Адама до незнайомки та зникнення дружини стає все більш помітною.
* [[Шивон Фіннеран]] — детектив-сержант Йоганна Гріффін — детектив поліції, якій спершу доручили розслідувати справу про обезголовлювання [[Альпака|альпаки]]. По мірі розвитку сюжету вона знаходить зв’язок між незнайомкою та іншими справами, які з нею пов’язані. Надалі вона розслідує справу, яка пов’язана з таємничим зникненням Корінни, а також вбивством Гайді Дойл.
+
* [[Шивон Фіннеран]] — ''детектив-сержант Йоганна Гріффін'' — детектив поліції, якій спершу доручили розслідувати справу про обезголовлювання [[Альпака|альпаки]]. По мірі розвитку сюжету вона знаходить зв’язок між незнайомкою та іншими справами, які з нею пов’язані. Надалі вона розслідує справу, яка пов’язана з таємничим зникненням Корінни, а також вбивством Гайді Дойл.
* [[Дженніфер Сондерс]] — Гайді Дойл — жінка, яка володіє кондитерською. Вона дізнається, що її дочка була залучена до проституції Незнайомкою. Незнайомка погрожує Гайді, вимагаючи гроші, інакше секрет її дочки буде розкритий. Пізніше до Гайді звертається Патрік Кац, який стверджує, що розслідує справу її дочки, але виявляється, що він переслідує Незнайомку. Конфлікт Гайді з Патріком призвів до її вбивства. Йоганна Гріффін бере на себе справу та емоційно розчарована, оскільки Гайді була її подругою. Убивство Гайді стає вторинним конфліктом в серіалі.
+
* [[Дженніфер Сондерс]] — ''Гайді Дойл'' — жінка, яка володіє кондитерською. Вона дізнається, що її дочка була залучена до проституції Незнайомкою. Незнайомка погрожує Гайді, вимагаючи гроші, інакше секрет її дочки буде розкритий. Пізніше до Гайді звертається Патрік Кац, який стверджує, що розслідує справу її дочки, але виявляється, що він переслідує Незнайомку. Конфлікт Гайді з Патріком призвів до її вбивства. Йоганна Гріффін бере на себе справу та емоційно розчарована, оскільки Гайді була її подругою. Убивство Гайді стає вторинним конфліктом в серіалі.
* [[Шон Дулі]] — Даг Трипп — давній друг і сусід Адама, який допомагав Корінн керувати місцевим чоловічим футбольним клубом.
+
* [[Шон Дулі]] — ''Даг Трипп'' — давній друг і сусід Адама, який допомагав Корінн керувати місцевим чоловічим футбольним клубом.
* [[Пол Кей]] — Патрік Кац — поліцейський, який намагається переслідувати Незнайомку. Він наважився на вбивство Гайді Дойл, яка володіла інформацією про Незнайомку. Патрік намагається зробити все можливе, щоб слідчі не дізнались про його причетність до вбивства Гайді, оскільки він співпрацює з поліцією.
+
* [[Пол Кей]] — ''Патрік Кац'' — поліцейський, який намагається переслідувати Незнайомку. Він наважився на вбивство Гайді Дойл, яка володіла інформацією про Незнайомку. Патрік намагається зробити все можливе, щоб слідчі не дізнались про його причетність до вбивства Гайді, оскільки він співпрацює з поліцією.
* [[Дервла Кірван]] — Корінн Прайс — дружина Адама Прайса, мати Раяна і Томаса. У Корінн був секрет, який Незнайомка розказала її чоловіку. Корінн зімітувала вагітність, яку надалі Адам розслідував. Ця таємниця справляє катастрофічний вплив на сім’ю, унаслідок чого Корінн зникає безвісти. Зникнення Корінн стає основним конфліктом в серіалі, оскільки до нього залучений Адам. Пізніше виявилося, що Незнайомка шантажувала більше людей, а не тільки Корінн.
+
* [[Дервла Кірван]] — ''Корінн Прайс'' — дружина Адама Прайса, мати Раяна і Томаса. У Корінн був секрет, який Незнайомка розказала її чоловіку. Корінн зімітувала вагітність, яку надалі Адам розслідував. Ця таємниця справляє катастрофічний вплив на сім’ю, унаслідок чого Корінн зникає безвісти. Зникнення Корінн стає основним конфліктом в серіалі, оскільки до нього залучений Адам. Пізніше виявилося, що Незнайомка шантажувала більше людей, а не тільки Корінн.
* [[Кадіфф Кірван]] — детектив-констебль Веслі Росс — детектив, який допомагає Йоганні Гріффін у справі обезголовленої альпаки і голого хлопця, якого знайшли біля озера.
+
* [[Кадіфф Кірван]] — ''детектив-констебль Веслі Росс'' — детектив, який допомагає Йоганні Гріффін у справі обезголовленої альпаки і голого хлопця, якого знайшли біля озера.
* [[Джейкоб Дадмен]] — Томас Прайс — старший син Адама і Корінн Прайсів, і старший брат Раяна Прайса. У Томаса був ще один секрет, який зберігався упродовж всього серіалу. До нього залучені його друзі— Дейзі Гой і Майк Трипп. Всі троє намагались приховати свою причетність в подальшому поліцейському розслідуванні.
+
* [[Джейкоб Дадмен]] — ''Томас Прайс'' — старший син Адама і Корінн Прайсів, і старший брат Раяна Прайса. У Томаса був ще один секрет, який зберігався упродовж всього серіалу. До нього залучені його друзі— Дейзі Гой і Майк Трипп. Всі троє намагались приховати свою причетність в подальшому поліцейському розслідуванні.
* [[Елла-Рей Сміт]] — Дейзі Гой — кохана Томаса, яка ходить з ним в школу. Дейзі зберігала секрет після того, як друг Томаса, Майк, нібито відправив недоречні фотографії сестри Дейзі, Елли, змусивши Дейзі взяти справу в свої руки.
+
* [[Елла-Рей Сміт]] — ''Дейзі Гой'' — кохана Томаса, яка ходить з ним в школу. Дейзі зберігала секрет після того, як друг Томаса, Майк, нібито відправив недоречні фотографії сестри Дейзі, Елли, змусивши Дейзі взяти справу в свої руки.
* Брендон Феллоуз — Майк Трипп — друг Томаса, який зробив щось не так після того, як його організм накачався наркотиками, що змусило поліцію розслідувати це. Він разом із Томасом і Дейзі намагаються приховати свою причетність.
+
* Брендон Феллоуз — ''Майк Трипп'' — друг Томаса, який зробив щось не так після того, як його організм накачався наркотиками, що змусило поліцію розслідувати це. Він разом із Томасом і Дейзі намагаються приховати свою причетність.
* Міша Гендлі — Раян Прайс — молодший син Адама і Корінн Прайсів, і молодший брат Томаса Прайса. Він грає у футбол біля клубу, де до його батька, Адама, звертається Незнайомка. Раян не знає про секрет своєї мами, але стає залученим разом з його братом і батьком після того, як вона зникає. Він намагається допомогти своїй сім’ї знайти її, але водночас він розчарований і травмований зникненням матері.
+
* Міша Гендлі — ''Раян Прайс'' — молодший син Адама і Корінн Прайсів, і молодший брат Томаса Прайса. Він грає у футбол біля клубу, де до його батька, Адама, звертається Незнайомка. Раян не знає про секрет своєї мами, але стає залученим разом з його братом і батьком після того, як вона зникає. Він намагається допомогти своїй сім’ї знайти її, але водночас він розчарований і травмований зникненням матері.
* [[Ганна Джон-Кеймен]] — Незнайомка — одна з головних антагоністів серіалу. Жінка двадцяти років у бейсбольній кепці, одягнена в чорне. Вона дізнається про секрети, підходить до інших людей, і погрожує їхнім сім’ям чи близьким друзям розкрити їх, вимагаючи гроші. По мірі розвитку сюжету, вона займає помітне місце в серіалі. Вперше її видно у футбольному клубі, де вона розмовляє з Адамом, а потім вона підходить до різних персонажів серіалу і розказує, що їй відомо. Адам, разом із детективом-сержантом Йоганною Гріффін, намагається дізнатись більше про Незнайомку. Розшукуючи свою дружину, Адам слідкує за Незнайомкою, щоб дізнатись більше про те, що вона знає. По мірі розвитку серіалу про Незнайомку стає відомо дедалі більше.
+
* [[Ганна Джон-Кеймен]] — ''Незнайомка'' — одна з головних антагоністів серіалу. Жінка двадцяти років у бейсбольній кепці, одягнена в чорне. Вона дізнається про секрети, підходить до інших людей, і погрожує їхнім сім’ям чи близьким друзям розкрити їх, вимагаючи гроші. По мірі розвитку сюжету, вона займає помітне місце в серіалі. Вперше її видно у футбольному клубі, де вона розмовляє з Адамом, а потім вона підходить до різних персонажів серіалу і розказує, що їй відомо. Адам, разом із детективом-сержантом Йоганною Гріффін, намагається дізнатись більше про Незнайомку. Розшукуючи свою дружину, Адам слідкує за Незнайомкою, щоб дізнатись більше про те, що вона знає. По мірі розвитку серіалу про Незнайомку стає відомо дедалі більше.
* [[Стівен Рі]] — Мартін Кіллейн — приватний детектив у відставці, якого Адам Прайс представляє у справі, щоб захистити його дім від знесення жадібним забудовником.
+
* [[Стівен Рі]] — ''Мартін Кіллейн'' — приватний детектив у відставці, якого Адам Прайс представляє у справі, щоб захистити його дім від знесення жадібним забудовником.
* [[Ентоні Гед]] — Едгар Прайс — батько Адама, бабій і забудовник, чиї стосунки з сином порушені як на особистому, так і на професійному рівні.
+
* [[Ентоні Гед]] — ''Едгар Прайс'' — батько Адама, бабій і забудовник, чиї стосунки з сином порушені як на особистому, так і на професійному рівні.
   
 
===Другорядні ролі===
 
===Другорядні ролі===
* [[Лілі Лавлесс]] — Інгрід Присбі
+
* [[Лілі Лавлесс]] — ''Інгрід Присбі''
* Кай Александр — Данте Гуннарссон
+
* Кай Александр — ''Данте Гуннарссон''
* Джейд Гаррісон — Вікі Гой
+
* Джейд Гаррісон — ''Вікі Гой''
* Келлі Кук — Кімберлі Дойл
+
* Келлі Кук — ''Кімберлі Дойл''
* Роберт Івенс — Макс Боннер
+
* Роберт Івенс — ''Макс Боннер''
* Дон Жилет — Філліп Гріффін
+
* Дон Жилет — ''Філліп Гріффін''
* Арета Айех — Сюзанн Гоуп
+
* Арета Айех — ''Сюзанн Гоуп''
* Ейс Бхатті — Парт Кугалем
+
* Ейс Бхатті — ''Парт Кугалем''
* Джемма Пауелл — Бекка Трипп
+
* Джемма Пауелл — ''Бекка Трипп''
* Індія Браун — Елла Гой — молодша сестра Дейзі. Дейзі намагається помститись за свою сестру після того, як з її телефону були відправлені недоречні фотографії її інтимних частин. Передбачалось, що фотографії відправив друг Томаса, Майк.
+
* Індія Браун — ''Елла Гой'' — молодша сестра Дейзі. Дейзі намагається помститись за свою сестру після того, як з її телефону були відправлені недоречні фотографії її інтимних частин. Передбачалось, що фотографії відправив друг Томаса, Майк.
* Джої Анса — Стюарт Гоуп
+
* Джої Анса — ''Стюарт Гоуп''
* Камілла Арфведсон — Саллі Прентіс
+
* Камілла Арфведсон — ''Саллі Прентіс''
   
 
==Епізоди==
 
==Епізоди==

Версія за 13:06, 21 травня 2020

Незнайомка
The Stranger
Незнайомка (телесеріал).jpg
Тип веб-серіал
Телеканал(и) Netflix
Жанр містика
трилер
детектив
кримінальна драма
Тривалість серії 42-51 хв.
Компанія Netflix
Сценарист Денні Броклгерст
Режисер Деніел О'Хара
Ганна Квінн
Ідея Гарлана Кобена
На основі роману «Незнайомка» Гарлана Кобена
Розробка Red Production Company
Продюсери Мадонна Баптист
Виконавчий продюсер Денні Броклгерст
Гарлан Кобен
Річард Фі
Нікола Шиндлер
У головних ролях Річард Армітедж
Шивон Фіннеран
Дженніфер Сондерс
Шон Дулі
Пол Кей
Дервла Кірван
Кадіфф Кірван
Джейкоб Дадмен
Елла-Рей Сміт
Брендон Феллоуз
Міша Гендлі
Ентоні Гед
Ганна Джон-Кеймен
Стівен Рі
Музика на початку «Monster» у виконанні Walking on Cars
Композитор Девід Баклі
Країна-виробник Велика Британія
Мова оригіналу англійська
Перша поява 30 січня 2020
Кількість сезонів 1
Кількість серій 8
Посилання

«Незнайомка» (англ. The Stranger) — британський веб-серіал в жанрі містичного трилеру.[1][2] Оснований на однойменному романі 2015 року Гарлана Кобена.[1] Прем'єра мінісеріалу відбулася 30 січня 2020 року на Netflix.[3] Головні ролі виконали Річард Армітедж, Шивон Фіннеран, Дженніфер Сондерс і Ганна Джон-Кеймен.[3]

Синопсис

Таємнича незнайомка розказує чоловіку секрет, який катастрофічно впливає на його, здавалося б, ідеальне життя. Незнайомка— жінка двадцяти років у бейсбольній кепці, і, як стає відомо по мірі розвитку сюжету, пов’язана з багатьма іншими таємницями. Цей секрет зачіпляє дружину чоловіка, яка зрештою зникає.[2][4]

Акторський склад і персонажі

Головні ролі

 • Річард АрмітеджАдам Прайс — протагоніст, чоловік Корінни Прайс, а також батько Томаса і Раяна. Адам— перша людина в серіалі, до якого звернулася таємнича жінка у бейсбольній кепці. Вона розповідає Адаму про те, що його дружина зімітувала вагітність, що виявилося правдою. Корінн дізнається, що відомо Адаму, і загадково зникає, написавши йому повідомлення, що їй потрібно трохи часу для себе. Оскільки її таємниче зникнення є однією з основних загадок серіалу, причетність Адама до незнайомки та зникнення дружини стає все більш помітною.
 • Шивон Фіннерандетектив-сержант Йоганна Гріффін — детектив поліції, якій спершу доручили розслідувати справу про обезголовлювання альпаки. По мірі розвитку сюжету вона знаходить зв’язок між незнайомкою та іншими справами, які з нею пов’язані. Надалі вона розслідує справу, яка пов’язана з таємничим зникненням Корінни, а також вбивством Гайді Дойл.
 • Дженніфер СондерсГайді Дойл — жінка, яка володіє кондитерською. Вона дізнається, що її дочка була залучена до проституції Незнайомкою. Незнайомка погрожує Гайді, вимагаючи гроші, інакше секрет її дочки буде розкритий. Пізніше до Гайді звертається Патрік Кац, який стверджує, що розслідує справу її дочки, але виявляється, що він переслідує Незнайомку. Конфлікт Гайді з Патріком призвів до її вбивства. Йоганна Гріффін бере на себе справу та емоційно розчарована, оскільки Гайді була її подругою. Убивство Гайді стає вторинним конфліктом в серіалі.
 • Шон ДуліДаг Трипп — давній друг і сусід Адама, який допомагав Корінн керувати місцевим чоловічим футбольним клубом.
 • Пол КейПатрік Кац — поліцейський, який намагається переслідувати Незнайомку. Він наважився на вбивство Гайді Дойл, яка володіла інформацією про Незнайомку. Патрік намагається зробити все можливе, щоб слідчі не дізнались про його причетність до вбивства Гайді, оскільки він співпрацює з поліцією.
 • Дервла КірванКорінн Прайс — дружина Адама Прайса, мати Раяна і Томаса. У Корінн був секрет, який Незнайомка розказала її чоловіку. Корінн зімітувала вагітність, яку надалі Адам розслідував. Ця таємниця справляє катастрофічний вплив на сім’ю, унаслідок чого Корінн зникає безвісти. Зникнення Корінн стає основним конфліктом в серіалі, оскільки до нього залучений Адам. Пізніше виявилося, що Незнайомка шантажувала більше людей, а не тільки Корінн.
 • Кадіфф Кірвандетектив-констебль Веслі Росс — детектив, який допомагає Йоганні Гріффін у справі обезголовленої альпаки і голого хлопця, якого знайшли біля озера.
 • Джейкоб ДадменТомас Прайс — старший син Адама і Корінн Прайсів, і старший брат Раяна Прайса. У Томаса був ще один секрет, який зберігався упродовж всього серіалу. До нього залучені його друзі— Дейзі Гой і Майк Трипп. Всі троє намагались приховати свою причетність в подальшому поліцейському розслідуванні.
 • Елла-Рей СмітДейзі Гой — кохана Томаса, яка ходить з ним в школу. Дейзі зберігала секрет після того, як друг Томаса, Майк, нібито відправив недоречні фотографії сестри Дейзі, Елли, змусивши Дейзі взяти справу в свої руки.
 • Брендон Феллоуз — Майк Трипп — друг Томаса, який зробив щось не так після того, як його організм накачався наркотиками, що змусило поліцію розслідувати це. Він разом із Томасом і Дейзі намагаються приховати свою причетність.
 • Міша Гендлі — Раян Прайс — молодший син Адама і Корінн Прайсів, і молодший брат Томаса Прайса. Він грає у футбол біля клубу, де до його батька, Адама, звертається Незнайомка. Раян не знає про секрет своєї мами, але стає залученим разом з його братом і батьком після того, як вона зникає. Він намагається допомогти своїй сім’ї знайти її, але водночас він розчарований і травмований зникненням матері.
 • Ганна Джон-КейменНезнайомка — одна з головних антагоністів серіалу. Жінка двадцяти років у бейсбольній кепці, одягнена в чорне. Вона дізнається про секрети, підходить до інших людей, і погрожує їхнім сім’ям чи близьким друзям розкрити їх, вимагаючи гроші. По мірі розвитку сюжету, вона займає помітне місце в серіалі. Вперше її видно у футбольному клубі, де вона розмовляє з Адамом, а потім вона підходить до різних персонажів серіалу і розказує, що їй відомо. Адам, разом із детективом-сержантом Йоганною Гріффін, намагається дізнатись більше про Незнайомку. Розшукуючи свою дружину, Адам слідкує за Незнайомкою, щоб дізнатись більше про те, що вона знає. По мірі розвитку серіалу про Незнайомку стає відомо дедалі більше.
 • Стівен РіМартін Кіллейн — приватний детектив у відставці, якого Адам Прайс представляє у справі, щоб захистити його дім від знесення жадібним забудовником.
 • Ентоні ГедЕдгар Прайс — батько Адама, бабій і забудовник, чиї стосунки з сином порушені як на особистому, так і на професійному рівні.

Другорядні ролі

 • Лілі ЛавлессІнгрід Присбі
 • Кай Александр — Данте Гуннарссон
 • Джейд Гаррісон — Вікі Гой
 • Келлі Кук — Кімберлі Дойл
 • Роберт Івенс — Макс Боннер
 • Дон Жилет — Філліп Гріффін
 • Арета Айех — Сюзанн Гоуп
 • Ейс Бхатті — Парт Кугалем
 • Джемма Пауелл — Бекка Трипп
 • Індія Браун — Елла Гой — молодша сестра Дейзі. Дейзі намагається помститись за свою сестру після того, як з її телефону були відправлені недоречні фотографії її інтимних частин. Передбачалось, що фотографії відправив друг Томаса, Майк.
 • Джої Анса — Стюарт Гоуп
 • Камілла Арфведсон — Саллі Прентіс

Епізоди

№ серіїНазва серіїРежисер(и)Сценарист(и)Оригінальна дата показу
1 «Епізод 1» Деніел О'ХараДенні Броклгерст30 січня 2020
2 «Епізод 2» Деніел О'ХараМік Форд30 січня 2020
3 «Епізод 3» Деніел О'ХараКарла Кром30 січня 2020
4 «Епізод 4» Ганна КвіннДенні Броклгерст30 січня 2020
5 «Епізод 5» Ганна КвіннШарлотта Кобен30 січня 2020
6 «Епізод 6» Ганна КвіннМік Форд30 січня 2020
7 «Епізод 7» Деніел О'ХараДенні Броклгерст30 січня 2020
8 «Епізод 8» Деніел О'ХараДенні Броклгерст30 січня 2020

Виробництво

В січні 2019 року було оголошено, що Netflix розпочав створення мінісеріалу, основаного на романі 2015 року Гарлана Кобена.[5] Адаптований сценарій напише Денні Броклгерст, а Річард Армітедж виконає головну роль.[5] До березня до акторського складу приєдналися Шивон Фіннеран, Ганна Джон-Кеймен, Дженніфер Сондерс, Ентоні Гед і Стівен Рі.[6]

Зйомки

Зйомки почались у березні 2019 року в Манчестері.[7] У квітні сцени зняли в Бері та Болтоні, а в червні — у Стокпорті.[8][9]

Сприйняття критиками

На сайті Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 83% із середнім балом 6,63/10 на основі 23 рецензій від кінокритиків. Критичний консенсус сайту стверджує: «Якщо й не такий захоплюючий, як його першоджерело, «Незнайомка» має сильний акторський склад і удосталь напруги, щоб глядачі залишались на краю своїх місць.»[10] На Metacritic серіал отримав 62 бали зі 100 на основі 5 рецензій від кінокритиків, що свідчить про «загалом позитивні рецензії».[11]

Мелані Макфарленд з інтернет-видання Salon написала про серіал як про «лабіринт через його численні справи — з деталями, які заплямовані вміло прихованими обманами чи старими-добрими контролюючими речовинами; акторська гра в якому є достатньо привабливою, щоб з самого початку зацікавлювати людей, зрештою заманюючи їх.»[12]

Ед Каммінг із The Independent назвав «Незнайомку» «цікавою твариною, майже чистою таємницею, яка показує свою техніку так наївно, що це майже не дозволяє тобі перемкнутися.»[13]

Продовження

В січні 2020 року в інтерв’ю Digital Spy творець серіалу Гарлан Кобен зізнався, що вони «створили серіал на один сезон» і назвав його «закритою історією, наприкінці якої Ви дізнались всі відповіді, і фінал Вас повністю задовольняє.»[14] В лютому 2020 року в інтерв’ю Variety він заявив, що не хоче створювати новий сезон, допоки не придумає «не менш хорошу чи кращу ідею...Але я ніколи не кажу ніколи.»[15]

Примітки

 1. а б Ojomu, Nola (31 January 2020). TWISTED TALE The Stranger on Netflix – episodes, cast, trailer and plot. The Sun. Процитовано 2020-04-24. (англ.)
 2. а б Dowling, Tim (30 January 2020). The Stranger review – was she ever even pregnant?!. The Guardian. Процитовано 2020-04-24. (англ.)
 3. а б Archer, Katie (7 February 2020). Harlan Coben’s The Stranger: When is it released on Netflix? Who is in the cast? All you need to know. bt.com. Процитовано 2020-04-24. (англ.)
 4. Kranc, Lauren (7 February 2020). The Stranger Ending Leaves a Lot Open For a Season Two—But The Future of the Show Is Uncertain. Esquire. Процитовано 2020-04-24. (англ.)
 5. а б White, Peter (28 January 2019). Richard Armitage To Star In Netflix Thriller 'The Stranger' With Harlan Coben & 'Safe' Team. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 17 November 2019. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 6. White, Peter (5 March 2019). 'Happy Valley's Siobhan Finneran & 'Ready Player One's Hannah John-Kamen Join Netflix's 'The Stranger'. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 18 December 2019. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 7. Griffin, Susan (6 March 2019). Filming starts in Manchester on new Netflix drama The Stranger. ilovemanchester. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 8. Molloy, Tom (11 April 2019). Upcoming Netflix series The Stranger filming in Bolton. The Bolton News. Архів оригіналу за 29 September 2019. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 9. New Netflix Drama 'The Stranger' will be Filming in Stockport Tomorrow. Edward Mellor Estate Agents Ltd. 27 June 2019. Архів оригіналу за 29 September 2019. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 10. The Stranger: Season 1 (2020). Rotten Tomatoes. Процитовано 2020-04-22. (англ.)
 11. The Stranger: Season 1. Metacritic. Процитовано 2020-04-22. (англ.)
 12. MсFarland, Melanie (January 30, 2020). Netflix's "The Stranger" is an anxiety-inducing thriller that asks how well you know your loved ones. salon.com. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 13. Cumming, Ed (1 February 2020). The Stranger, review: Jennifer Saunders thriller is macabre and gruesome – but it’s also funny. The Independent. Процитовано 2020-04-23. (англ.)
 14. Turner, Laura Jane (January 30, 2020). The Stranger season 2: Will Netflix's Harlan Coben adaptation return?. digitalspy.com. Процитовано 2020-04-24. (англ.)
 15. Saperstein, Pat (February 14, 2020). Bestselling Author Harlan Coben on ‘The Stranger’ and Adapting His Novels for Netflix Around the World. Variety. Процитовано 2020-04-24. (англ.)

Посилання