Відмінності між версіями «Нейтральна мутація»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (Orestsero перейменував сторінку з Нейтральні мутації на Нейтральна мутація: помилка)
м
Рядок 1: Рядок 1:
'''Нейтральна мутація''' ({{lang-en|neutral mutation}}) ({{lang-la|neutralis}} - нікому не належить); ({{lang-la|mutatio}}) - зміна) - [[мутація]], при якій відбувається зміна в [[ген]]і, яка не відбивається на життєздатності організму (колір очей, [[група крові]]). Вважається, що чим довше здійснюється незалежна [[еволюція]] видів, тим більше нейтральних мутацій встигне закріпитися. Їх накопичення виявляється свого роду молекулярним годинником, за яким можна оцінити час незалежної еволюції видів і побудувати філіпченкове дерево.
+
'''Нейтральна мутація''' ({{lang-en|neutral mutation}}) ({{lang-la|neutralis}} - нікому не належить); ({{lang-la|mutatio}}) - зміна) - [[мутація]], при якій відбувається зміна в [[ген]]і, яка не відбивається на життєздатності організму (колір очей, [[група крові]]). Вважається, що чим довше здійснюється незалежна [[еволюція]] видів, тим більше нейтральних мутацій встигне закріпитися. Їх накопичення виявляється свого роду молекулярним годинником, за яким можна оцінити час незалежної еволюції видів і побудувати філогенетичне дерево.

Версія за 18:05, 19 травня 2014

Нейтральна мутація (англ. neutral mutation) (лат. neutralis - нікому не належить); (лат. mutatio) - зміна) - мутація, при якій відбувається зміна в гені, яка не відбивається на життєздатності організму (колір очей, група крові). Вважається, що чим довше здійснюється незалежна еволюція видів, тим більше нейтральних мутацій встигне закріпитися. Їх накопичення виявляється свого роду молекулярним годинником, за яким можна оцінити час незалежної еволюції видів і побудувати філогенетичне дерево.