Відмінності між версіями «Ніколи ми не будемо братами»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0.) #IABot (v2.0)
(Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0.) #IABot (v2.0)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 22:48, 29 вересня 2019

«Ніколи ми не будемо братами…» (рос. Никогда мы не будем братьями…) — вірш української поетеси Анастасії Дмитрук, написаний у березні 2014 року у зв'язку з російською анексією Криму. Вірш покладений на мелодію литовськими музикантами[1].

19 березня 2014 вірш викладений в Інтернет у вигляді кліпу, в якому вірш виконує авторка.[2] Станом на 27 жовтня 2014 року кліп переглянули понад чотирьох мільйонів (4.000.000) разів, а станом на 1 грудня 2016 року це число подвоїлось до 8 мільйонів переглядів[3]. Відеокліп набув широкого резонансу в YouTube у вигляді негативної реакції росіян[4][5]. У серпні 2014 Анастасія написала вірш своїм російським опонентам — «Не старайся, вже не чіпляє»[6].

Вадим Дубовський, відомий виконавець українських романсів і власних сатиричних віршів на мелодії радянських пісень у своєму «Прощальному Марші» продовжив думку Анастасії Дмитрук словами: «Никогда мы и не были братьями»(рос.)(«Ніколи ми й не були братами»)[7].

Пісня[ред. | ред. код]

Литовські музиканти спільно з хором Клайпедського музичного театру записали відеокліп, який з 3 по 14 квітня 2014 дістав більше 5 мільйонів переглядів.[8]

Музику до пісні написав композитор Віргініус Пупшис лит. Virginijus Pupšys, аранжування — Гінтаутас Літінскас лит. Gintautas Litinskas. Виконали пісню Віргініус Пупшис, Яронімас Міліус лит. Jaronimas Milius, Кенстутіс Невуліс лит. Kęstutis Nevulis та Гінтаутас Літінкас

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]