Відмінності між версіями «Обговорення:Білецький Андрій Євгенійович»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(шаблон)
Рядок 1: Рядок 1:
  +
{{Стаття проекту Політика|важливість=найвища|рівень=2}}
  +
  +
== Нові теми ==
  +
   
 
{{Залишено|12 червня 2012}}
 
{{Залишено|12 червня 2012}}

Версія за 15:33, 13 листопада 2018

Нові теми

Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/12 червня 2012.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

1. Гугл дає десь 7 тис. результатів. При чому згадка лише на 1-2 сторінках. Непопулярний 2. Стаття пропагандистська + можна охарактеризувати як оригінальне дослідження життя людини: народився, вчився, одружився, ГО. Звичайне життя. Особливих досягнень не наведено. Поставив шаблон.--Ragnarok (обговорення) 03:21, 16 квітня 2012 (UTC)


Скандали

Пропоную внести в статтю наступне редагування: [1] Т.я. наводяться факти, то я не знаю, яке саме підтвердження авторитетних джерел від мене вимагається. Прошу поради. Avakovpriznalsya (обговорення) 17:37, 26 жовтня 2017 (UTC)

Неонацизм

В мене нарешті з'явився час поритися в інтернет-архівах і знайти старі публікації Білецького, які почистили з сайтів. Якщо в когось є заперечення, пропоную обговорювати тут. Як прецедент щодо висвітлення такої незручної для багатьох теми можна розглядати дискусію на сторінці обговорення С14 та її результати. --Ahatanhel (обговорення) 18:15, 1 жовтня 2018 (UTC)

@Білецький В.С.: в інтернеті досі можна знайти достатньо згадок цієї статті до 2014 року. Я там послався на веб-сторінку, яка залишилася лише в архіві за 2008 рік. Це явно вказує на те, що слова Андрія Білецького — брехня. Експерти заявляють те саме. Цього достатньо, щоб обійтися без слів «немов би». --Ahatanhel (обговорення) 18:25, 1 жовтня 2018 (UTC)

Для протоколу. Ось ця ж стаття на сайті СНА, архів за 2011 рік. А ось про неї у статті за 2008 рік згадує колишній дисидент Євген Захаров. --Ahatanhel (обговорення) 18:36, 1 жовтня 2018 (UTC)

@Ahatanhel: Шановний Користувачу! Ви знаходитеся на сторінках Вікіпедії. Тут не можна висловлювати свої оціночні судження. Посилання на якусь веб-сторінку і безадресних "експертів" та після цього безапеляційно щось стверджувати - це не стиль Вікіпедії. Тут треба посилатися на Авторитетні Джерела. Прошу дотримуватися правил Вікіпедії.--Білецький В.С. (обговорення) 18:55, 1 жовтня 2018 (UTC)

Я дотримуюся правил Вікіпедії. Послався на саму статтю, яку цитую — розміщену на офіційному сайті організації, членом якої Андрій Білецький тоді був. І я посилався не на «безадресних експертів» — одного з них (Ліхачова), я згадав у самому тексті статті й послався на його інтерв'ю.

@Ahatanhel: Тоді, коли маємо два або більше взаємовиключних висловлювання (як у цьому випадку), то подається і те і інше в редакції, яка не допускає стверджень. Навпаки, пишуть: "...за таким то джерелом..." " ...за іншими даними...." Ваше ствердження чогось - це і є оціночне судження. Не можна стверджувати (Вікіпедія - не оригінальне дослідження!), можна тільки віддзеркалювати наявні джерела (без своїх редакційних тверджень, суджень, висновків - це не наукова чи публіцистична стаття).--Білецький В.С. (обговорення) 02:12, 2 жовтня 2018 (UTC)

Так я ж відзеркалив наявне джерело — процитував статтю Андрія Білецького. --Ahatanhel (обговорення) 08:07, 2 жовтня 2018 (UTC)