Обговорення:Вертіївка (Ніжинський район)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 19:18, 14 жовтня 2016, створена Markivci (обговорення | внесок) (→‎Щодо деяких змін до статті)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Map of Ukraine with regions flags.png Стаття Вертіївка (Ніжинський район) є частиною Вікіпроекту «Населені пункти України», який покликаний покращувати усі статті, присвячені населеним пунктам та адміністративно-територіальним одиницям України. Якщо ви бажаєте покращити цю або інші статті з цієї тематики, будь-ласка, приєднайтеся до проекту. Щиро запрошуємо усіх зацікавлених осіб!

Статистика відвідуваності сторінки «Вертіївка (Ніжинський район)»- в 1654 році вже не було ніякого московського князя, був цар - присяга - це не договір. присяга стала недійсною тільки по смерті Олексія Михайловича. - "доведені до неписьменності" - раджу піти в ЦДІАК і подивитись на документи хоча б 18ст, де пару грамотних на сотню. - 17-19ст була саме Веркіївка. Вертіївка - це вже продукт радянської влади.

Щодо деяких змін до статті[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вертіївка_(Ніжинський_район)&type=revision&diff=13011371&oldid=12684949

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вертіївка_(Ніжинський_район)&type=revision&diff=10138249&oldid=9759008

Незареєстрований користувач зробив кілька змін, частина яких була занадто політично забарвлена й не додавала нової інформації, зате погіршувала енциклопедичний стиль. І ці зміни пройшли затвердження.

18 квітня вийшли на демонстрацію з червоними прапорами й лівацькими піснями. Хотіли ґвалтом відібрати землю і розподілити між неуками. — Порушено нейтральність.

Населення провокували на саботаж розпоряджень німецької адміністрації. — Написано так, ніби німецька адміністрація була законною й не окупаційною.

В 1950 і налічувалося понад 13 тисяч томів, переважно пропагандистської комуністичної літератури. — Де джерело інформації?

Таких речей досить багато в тексті.

2015 року стаття Марківці (Бобровицький район), здається, стала "жертвою" саме цієї людини. Стиль — цілком ідентичний і близький до вандалізму: накидати інкогніто побільше загальних негативних фраз про більшовицькі банди та добрих нацистів, які наводили порядок, спалюючи хати селян. Довелося кілька разів щось відкочувати назад.

Раджу зацікавленим людям трохи підправити текст.

--Markivci (обговорення) 18:58, 14 жовтня 2016 (UTC)