Обговорення:Джеррі Гортон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нотки.gif Стаття Джеррі Гортон є частиною Вікіпроекту Музика, який покликаний покращувати усі статті, присвячені Музиці або музикознавчій тематиці. Якщо Ви бажаєте покращити цю або інші статті по музиці, будь ласка, приєднуйтеся до проекту. Ласкаво просимо усіх зацікавлених осіб.


Хортон

Незрозуміла підстава перейменування Хортона на Гортона. Таке перейменування неодмінно створювтиме плутанину між Horton і Gorton (Gorthon) та под. Обережніше треба «гекати»; кожна довільна зміна власної назви може тягнути за собою приховані проблеми. Раджу перейменувати як було, а потім поставити на сторінку перейменувань питання до спільноти. Maksym Ye. (обговорення) 12:21, 21 січня 2015 (UTC)

Перейменування

Цілком правомірне перейменування. Нема жодних обґрунтованих підстав плестися в хвості сталінських "мовознавців". Є Гортон (Horton) і є Ґортон (Gorthon). Українська мова, на відміну від російської, не закладає необхідності спотворювати вимову на догоду ідеології. Так тримати. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:27, 13 лютого 2015 (UTC)