Обговорення:Дональд Трамп

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Donald Trump» англійської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Трамп, Дональд» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

На посаді[ред. код]

В картці написано, що він уже на посаді. Ще не на посаді. На посаді буде з 20 січня 2017 року. Виглядає не гарно — вводить в оману читачів. На жаль, не знаю як це можна забрати, оскільки шаблон «Лідер» формує це повідомлення автоматично. --MMH (обговорення) 10:51, 10 листопада 2016 (UTC)

Додав параметр «перехідний_період» у шаблон «Лідер». Проблему вирішено. --MMH (обговорення) 16:02, 10 листопада 2016 (UTC)

Військове звання?[ред. код]

Чи має Трамп військовий чин? Який?--Любчик Михаил (обговорення) 19:55, 30 січня 2017 (UTC)

Ім'я[ред. код]

@SW: Я повернув статті попереднє написання імені (Дональд). Згідно з правилом ВП:МОВА, Вікіпедія дотримується чинного правопису. У словнику, зокрема, є похідне прізвище Макдональд, з чого випливає, що правописне написання цього імені саме Дональд. Оскільки це популярна стаття, будь ласка, не перейменовуйте назад, поки ви не наведете аргументів щодо відповідності саме написання Доналд правопису. Дякую — NickK (обг.) 16:49, 6 лютого 2017 (UTC)

Пояснення ШВ[ред. код]

Ось ця правка порушує правила ВП:КОНС, ВП:ОД, ВП:БЖЛ, ВП:АД, ВП:НЕТРИБУНА тощо. Крім того, коментар досить грубо порушує правило ВП:Е. Тому застосував ВП:ШВ. Наступного разу буде ще й ВП:ВІЙ, і ВП:ЗА. — Юрій Дзядик в) 18:43, 24 липня 2018 (UTC).

Палата представників США засудила Трампа за расистські висловлювання[ред. код]

[1]. --Микола Івкі (обговорення) 12:35, 17 липня 2019 (UTC)