Відмінності між версіями «Обговорення:Ляшко Олег Валерійович»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(шаблон)
Рядок 1: Рядок 1:
  +
{{Стаття проекту Політика|важливість=найвища|рівень=2}}
  +
  +
== Нові теми ==
  +
  +
  +
 
Олег Ляшко уже был исключен из БЮТ. Причины данного решения можно прочитать здесь [http://catchmoney.ucoz.ru/news/oleg_ljashko_timoshenko_ozhidaet_budushhee_vitrenko/2010-11-06-107 Олег ЛЯШКО: «Тимошенко ожидает будущее Витренко»]
 
Олег Ляшко уже был исключен из БЮТ. Причины данного решения можно прочитать здесь [http://catchmoney.ucoz.ru/news/oleg_ljashko_timoshenko_ozhidaet_budushhee_vitrenko/2010-11-06-107 Олег ЛЯШКО: «Тимошенко ожидает будущее Витренко»]
   

Версія за 18:39, 13 листопада 2018

Нові теми

Олег Ляшко уже был исключен из БЮТ. Причины данного решения можно прочитать здесь Олег ЛЯШКО: «Тимошенко ожидает будущее Витренко»http://compromat.ua/ru/16/37603/index.html (compromat.ua) Олег Ляшко - не народний депутат, і ніколи ним не був

Уривки з статті

Отже, як ідеться у висновках слідчих, у свої 22 роки Олег Ляшко був неабияким спритником. Точніше, таким собі Остапом Бендером, який, приміром, 29 липня 1992 року в костюмі полковника міліції, проте працюючи... редактором газети "Комерційні вісті", запросив до себе начальника станції гарантійно-технічного обслуговування міста Мерефи Харківської області Сищенка. У розмові з ним Ляшко представився помічником міністра МВС і натякнув, що, мовляв, міністр попросив його перевірити, як на СГТО замінюють номерні деталі під час ремонту автомобілів. Очевидно, куди "бити", Олег Ляшко знав заздалегідь. Відтак на натяк продати автомобіль марки "Волга", буцімто для самого міністра, Сищенко не заперечував. Утім розрахуватися пан Ляшко нібито через проблеми міністерства з фінансуванням обіцяв шляхом передачі станції тех­обслуговування у власність двох автомобілів, які були в користуванні — ГАЗ-24 і ЗАЗ-1102. Акторська майстерність не підвела нинішнього нардепа. І навіть коли Сищенко переконався, що запропоновані Ляшком автівки — не більше, ніж мотлох, було пізно: у відповідь на погрози "повідомити куди треба" з вимогою повернути гроші Ляшко, згідно з матеріалами судового засідання, пригрозив йому задіяти "кого слід".

Та на цьому новітній Остап Бендер не зупинився. Очевидно, перша афера припала до душі "полковнику", тож невдовзі визрів план заволодіння ще однією "Волгою". Цього разу нібито особисто для міністра внутрішніх справ, оскільки попереднє авто, як пояснював Ляшко, очільник МВС віддав йому у службове користування. Тож спритник запропонував директору фірми "Густа-Фуд" сплатити безготівковим шляхом за "Волгу" 560 тис. крб.

Решту суми, 1 мільйон 100 тисяч карбованців, нинішній нардеп обіцяв віддати особисто в руки готівкою. Та коли авто прибуло до столиці, пан Ляшко... "забув" віддати готівку. Згодом Феміда оцінила збитки, завдані Ляшком Мереф’янській СГТО на суму 2,4 млн. крб. Ще на більше мільйона "попала" "Густа-Фуд".

Секс-скандал

Без цього стаття не може бути, в когось є час доповнити? Alecs 13:14, 11 жовтня 2011 (UTC) Відео допиту на якому Ляшко розказав по секс з чоловіком

Хобі

У цьому відео Олег Валерійовия заявив, що не колекціонує краватки і окуляри [1]. До речі, а колекціонування монет і нумізматика це, на мою думку, — в даному випадку майже тотожні поняття. Чекаю на думку інших людей. --Тарас Самборський (обговорення) 11:23, 22 липня 2013 (UTC)

Гральні автомати.

Шановний пане Олег Валерійович з великою подякою та з поклоном звертаеться до Вас поклонник ваш, та хочу повідомити Вас про те що в м. Житомирі процвітають та розширюються гральні автомати за адресою: вул. В. Бердичівська-30, вул. Київська-96, пр-т Миру-14, площа Короленко-5, Московська-29, вул. Киїська-122, вул. Корльова-42, тільки ви можете покласти край цьому бізнесу, бо правоохоронні органи на це не звертають увагу, чи бояться так як говорять це все власність Азарова, допоможіть будьласка я за Вас буду молитися в день і в ночі.

Взагалі-то це не особиста сторінка пана Ляшка, а сторінка обговорення статті про пана Ляшка. Щодо автоматів, то Юля погарячкувала, викинувши на біржу праці біля 200 тисяч працівників грального бізнесу і не доотримала стільки ж голосів на президентських виборах. У Єреван веде 5 шляхів. Тільки закінчується місто уздовж них на довжину у кілька кілометрів розташовані гральні заклади. Це цивілізований підхід, оскільки скільки не забороняй, а гральний бізнес буде існувати, тільки держава від цього нічого не отримає, а отримають підпільні бізнесмени і кришуючі їх чиновники--Kamelot (обговорення) 07:51, 15 жовтня 2013 (UTC)

Коломойський

Я вважаю, що слід написати про конфлікт Ляшка з Коломойським, який за словами Ляшка просив взяти в партію його людей, але той відмовився, і про бійку з депутатом Шевченком.

Лайливець

[[2]]. Подібна лексика — не вперше. --Микола Івкі (обговорення) 14:40, 8 лютого 2017 (UTC)