Обговорення:Максим Гримач

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Поясність значимість окремого оповідання, якщо є стаття про всю збірку "Народних оповідань"

Вітаю @NickK: арґументуйте будь ласка значимість створення окремої статті для двох оповідань Максим Гримач (оповідання) та Козачка (оповідання) (з 22!) що входить до "Народних оповідань" Марка Вовчка, коли вже є окрема стаття про всю збірку Народні оповідання? За вашою логікою для укрвікі є достатня ВП:Значимість для цих двох окремих оповідань? Тобто ви вважаєте що є достатня ВП:Значимість для створення ще 20 статей про решту оповідань "Народних оповідань" Марка Вовчка?--piznajko 22:47, 21 листопада 2020 (UTC)

@Piznajko: Поясніть значимість Катерина (поема), якщо є Кобзар (збірка). Поясніть значимість Каменярі (вірш), якщо є З вершин і низин. Поясніть значимість Contra spem spero!, якщо є На крилах пісень. Марко Вовчок є достатньо значимою письменницею, щоб усі її твори були значимими (ВП:КЗК), і, як ви бачите, є що написати про окреме оповідання, відмінне від опису всієї збірки. Якщо ви не згодні з цим — номінуйте на ВП:ВИЛ. Але знищувати чималу статтю без обговорення категорично неприйнятно — NickK (обг.) 11:25, 22 листопада 2020 (UTC)