Обговорення:Мар-а-Лаго

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.

Деза або незнання

Це НЕ "резиденція" Трампа. Це приватний клуб, що належить Трампу, з правом обмеженого помешкання тільки для членів клубу (не більше 500 на рік і не менш 50% мешканців міста), а не для "чорношкірих та євреїв". Після чергового банкрутства, Трам для "оптимізації податків", та щоб трошки заробити грошиків у 1993 році поміняв юридичний статус цього місця, підписавши договір з містом Палм-Біч: - Замість приватного помешкання воно перетворилося на клуб що приносить прибуток, з правом тимчасового обмеженого помешканням для членів - не довше тижня поспіль і не більше 21 доби на рік. Це правило діє і стосовно самого Трампа. Трамп, під час свого президентства 2016-2020, неодноразово це правило порушував і йому це сходило з рук. Але після того як він стане приватною особою, а саме о 21-го січня 2021, сусіди Трампа вже заявили, що більше вже не потерплять "галасливого сусіда" і повернуть його у рамки закону. Вони з цього приводу вже офіційно звернулися через адвокатів до адміністрації міста та у Секретную службу США, що завідує охороною колишніх вищих державних осіб.


«Сусіди Мар-а-Лаго, приватного клубу президента Дональда Трампа в місті Палм-Біч, штат Флорида, який він назвав своїм зимовим Білим домом, мають послання до головного командуючого, що відходить: ми не хочемо, щоб ви були нашим сусідом.

Це повідомлення у листі з вимогою було надіслано у вівторок до (міськради) міста Палм-Біч та адресовано секретній службі США, в якому йдеться про те, що Трамп втратив своє законне право жити в Мар-а-Лаго через угоду, яку він підписав на початку 1990-х років, коли перетворив поверховий маєток з приватної резиденції на приватний клуб. Юридичний маневр може змусити Палм-Біч публічно висловитись, чи може Трамп зробити Мар-а-Лаго законним місцем проживання та дому, як і очікувалося, коли він стане екс-президентом після присяги Джо Байдена 20-го січня.

...Це також може створити юридичний головний біль для Трампа, оскільки він змінив офіційне місце проживання на Мар-а-Лаго, залишивши позаду Манхеттен, де він жив до обрання президентом і прославився нахабним, саморекламним розробником. (Трамп спочатку намагався зареєструватися для голосування у Флориді, використовуючи Білий дім у Вашингтоні як свою адресу, що не дозволено законом Флориди. Пізніше він змінив реєстрацію на адресу Мар-а-Лаго)

. . . . . .

Протягом багатьох років сусіди висловлювали занепокоєння з приводу перебоїв, таких як затори та перекриті вулиці, спричинені частими поїздками президента до клубу. Ще до того, як він був президентом, Трамп створив у місті недобрий дух, відмовляючись виконувати навіть основні місцеві вимоги, такі як дотримання обмежень по висоті для масивного флагштока, який він встановив, і часто намагаючись вийти з обіцянок, які він давав, коли перетворив Мар-а-Лаго на приватний клуб. . . . . . . .

Суперечка про мешкання прослідковується до угоди, яку Трамп уклав у 1993 році, коли його фінанси були засновником, а витрати на утримання Мар-а-Лаго щороку зростали в багато мільйонів. Згідно з угодою, членам клубу заборонено проводити більше 21 днів на рік у гостьових номерах клубу і вони не можуть залишатися там довше семи днів поспіль. Перш ніж домовленість була завізована, адвокат Трампа на публічних зборах запевнив міську раду, що (Трамп) не буде жити в Мар-а-Лаго.

Тоді керівники міста з обережністю ставилися до Трампа, оскільки він подав до них позов після того, як вони заблокували його спробу поділити історичне майно Мар-а-Лаго на кілька житлових ділянок. Введення обмежень щодо тривалості перебування запевнило, що власність Трампа залишиться приватним клубом, як він обіцяв, а не житловим готелем.»

Президенство Трампа

Фраза розділу «...що виконує початкове призначення Пост.[2]» — вилучена як така, що посилається на АД яке не існує або не відкривається. А також по змісту протирічить сучасним АД.--2A02:810C:340:16F8:8523:A16A:D9E9:4321 10:18, 20 січня 2021 (UTC)