Обговорення:Первісна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 14:34, 19 серпня 2013, створена Дядько Ігор (обговорення | внесок) (автопідстановка підвела)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст цієї сторінки перенесено на сторінку "Первісна та невизначений інтеграл". Щодо методів інтегрування, то про них багато написано на інших сторінках, на які додатно відповідні посилання

Не потрібно цього робити, одне поняття - одна сторінка. Крім того ця сторінка міє доволі високе відвідування та інтервікі. --Дядько Ігор (обговорення) 10:52, 18 серпня 2013 (UTC)

Доброго дня! Я згоден з тим, що потрібні окремо сторінки первісна та невизначений інтеграл.

Але на сторінці Первісна потрібно прибрати зайву інформацію (інформація про первісну дублюється, Нотація - для чого?? там нема ні слова про інтеграли, Методи інтегрування - для цього є окрема стаття).

Я лише хочу, аби інформація була чітко структурована, гарно оформлена, без неоднозначностей і повторень. Я розумію, що нові тексти багато в чому перекривають старі тексти, але вони краще оформлені і тому мають їх замінити (там, де вони накладаються). Щодо авторства, то я не проти, якщо автором нової версії буду не тільки я, а й ті користувачі, тексти яких замінено.

П.С. У Вікіпедії я новий, тому вибачаюсь, якщо щось роблю не так. Буду вчитись :)

Ця сторінка потребує переробки, але не вилучення. Малюнок у ній якийсь лівий і не ілюстративний. Про методи інтегрування написано ще тоді, коли не було окремої статті. Статтю треба покращувати, але працювати саме тут. Сподіваюся, що вилучення її через редирект більше не буде, тому я попрошу адміністратора Erud розблокувати її.--Дядько Ігор (обговорення) 03:53, 19 серпня 2013 (UTC)