Відмінності між версіями «Обговорення:Пероганич Юрій Йосипович»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 39: Рядок 39:
   
 
Відразу зазначу, що тут дискусії вести не буду. З бажаючими можу поспілкуватися в приваті. --[[Користувач:Perohanych|Perohanych]] ([[Обговорення користувача:Perohanych|обговорення]]) 09:52, 9 грудня 2016 (UTC)
 
Відразу зазначу, що тут дискусії вести не буду. З бажаючими можу поспілкуватися в приваті. --[[Користувач:Perohanych|Perohanych]] ([[Обговорення користувача:Perohanych|обговорення]]) 09:52, 9 грудня 2016 (UTC)
  +
По посиланню Sorry! The page cannot be found А питання цікаве. Той же Цитрус продає 7-мий айфон на 4.5 тис грн дорожчче--[[Користувач:Kamelot|Kamelot]] ([[Обговорення користувача:Kamelot|обговорення]]) 12:11, 9 грудня 2016 (UTC)

Версія за 12:11, 9 грудня 2016

Корисні публікації

Самопіар

Пане Пероганич, будь ласка, утримайтесь від розширення цієї статті, самопіар не вітається у вікіпедії. З повагою,--Pozytyv (обговорення) 08:48, 25 серпня 2012 (UTC)

Якість, об'єктивність і верифікованість цієї статті від моїх правок лише покращується. Не бачу в цьому шкоди для Вікіпедії. --Perohanych (обговорення) 16:55, 26 серпня 2012 (UTC)
Якщо людина пише статтю про себе, то стаття в будь-якому випадку буде ненейтральною. Хто ж буде про себе писати погано?--Анатолій (обг.) 17:43, 26 серпня 2012 (UTC)
Не факт, трапляються ж мазохісти і вдови із гоголівського Ревізора :-) --Perohanych (обговорення) 17:48, 26 серпня 2012 (UTC)
Після останніх правок статті і простановки шаблону «Джерело» дійсно прийдеться займатися піаром, правда не лише у Вікіпедії, а й за межами, — просити журналістів, щоб написали підтвердження, що, наприклад, закінчив школу в Козарах, а не деінде, або сканувати і викладати у Вікісховище похвальну грамоту за восьмий клас. --Perohanych (обговорення) 18:04, 26 серпня 2012 (UTC)
Мені прикро шо виконавчий директор Громадської організації «Вікімедіа Україна» нехтує базовими принципами роботи вікіпедії, це дикість. Вікіпедія:Чим не є Вікіпедія

6.Не саморозкручування. Хоча ви можете писати про себе, чи про ті проекти, в яких ви глибоко залучені, пам'ятайте, що стандарти для енциклопедичних статей застосовні до таких сторінок так само, як і до будь-яких інших. Існує вкрай мало певною мірою відомих учасників Вікіпедії, які зробили істотний внесок у енциклопедичні статті про себе і власні досягнення, і, в більшості випадків, цей внесок був прийнятий після деяких суперечок. Створення надмірної кількості посилань на автобіографії неприйнятне.

Пане Пероганич, будь ласка, припиніть використовувати вікіпедію в особистих цілях. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 20:47, 30 серпня 2012 (UTC)

Не припиню, бо моя особиста ціль у Вікіпедії — покращення якості цієї енциклопедії — повноти, достовірності, актуальності. Вам раджу прочитати ВП:Шпаргалка --Perohanych (обговорення) 05:43, 31 серпня 2012 (UTC)

Стаття має право на існування. Все таки виконавчий директор Громадської організації «Вікімедіа Україна», а не звичайний модератор и дописувач. Тим паче що є що написати. Вікі не лусне. Щодо об"єктивності - так ніхто ж не заважає іншим редагувати цю статтю, редагуйте, додавайте інформацію. --М-о-т-а-м-і (обговорення) 14:59, 31 серпня 2012 (UTC)

Значимість особи визначається посадою хіба що для президентів, міністрів і депутатів. для інших — зробленими значимими справами і їхнім висвітленням у медіях. До речі, Сью Гартнер — виконавчий директор Фонду Вікімедіа, увійшла в цьому році до топ 70 найвпливовіших жінок планети. --Perohanych (обговорення) 16:59, 31 серпня 2012 (UTC)
Мотамі, я ніде не писав, що стаття не має права на існування, не розумію для чого ви зводите дискусію. Я просто попросив пана Пероганича не розширювати статтю про самого себе. Крім того, що це виглядає трохи жалюгідно, це є нехтування духом вікіпедї. Тим паче дивно, що цим займається виконавчий директор вікімедії.. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 19:39, 31 серпня 2012 (UTC)
Головний дух Вікіпедії — покращувати існуючі і створювати нові статті. Мої правки статті про себе на протязі останнього року зводяться лише до актуалізаці списку публікацій, в чому не бачу жодного криміналу. --Perohanych (обговорення) 19:55, 31 серпня 2012 (UTC)

Корецький Богуш, Потоцький Анджей (брацлавський воєвода)

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Якщо патрульні (Користувач:YarikUkraine) і надалі будуть так чинити, то що воно буде? Я розумію, що треба зацікавити багатьох, але аматорство повинне мати межу (себе до профі не зараховую). Дякую!!! З повагою - Бучач-Львів

Слава навіки Богу! Якщо мате на увазі перейменування тих статей, то див Вікіпедія:Іменування статей#Персоналії. --Perohanych (обговорення) 12:31, 18 вересня 2013 (UTC)

Христос ся Рождає!

Що це?

http://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/12/8/613810/ --Kamelot (обговорення) 08:19, 9 грудня 2016 (UTC)

Хоч до Вікіпедії це не має жодного стосунку, але якщо Ви тут запитали, то відповім також тут. Це боротьба «паралельних», точніше «чорних» імпортерів з тими «білими» які в АПІТУ. Перемагають «чорні», діючи нахально і маніпулятивно.

Як в Європі, читайте наприклад [тут]

You don't have to be a business person to be an exporter or an importer.

As Internet shopping becomes more popular, what is often not understood is that as soon as you hit the return key to purchase a product from another country, then effectively you become an importer and become liable for Duty and VAT payments.

Відразу зазначу, що тут дискусії вести не буду. З бажаючими можу поспілкуватися в приваті. --Perohanych (обговорення) 09:52, 9 грудня 2016 (UTC) По посиланню Sorry! The page cannot be found А питання цікаве. Той же Цитрус продає 7-мий айфон на 4.5 тис грн дорожчче--Kamelot (обговорення) 12:11, 9 грудня 2016 (UTC)