Обговорення:Пилип Коновал

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
FA gold ukr g.png

Ця стаття належала до вибраних статей. Вибрана 24 грудня 2004 року.
Після подальшого обговорення стаття була позбавлена статусу.

|

"Загалом капрал Коновал відслужив 3 роки та 357 днів" - чи вірна цифра? Може 4 роки і 2 дні?

  • "Коновал походив із Східної України, що на той час перебувала під владою Російської Імперії"

Він походив зі Східної України? Вибачте, він сам з Чемеровецького району Хмельницької області, умовно кажучи через Збруч Тернопільщина. Хмельниччина - це Західна чи Центральна Україна, це є досить спірним питанням, але він точно не з Східної України. Потрібно написати, що від походив з тої частини України, що на той час перебувала під владою Російської імперії. Всі згідні --Olympic 17:41, 16 лютого 2008 (UTC)

Так теж це помітив, і до того доки не виправили потрібно зняти з неї, вибрану статтю. Як можна ставити вибраною, коли в ній є помилки (питання до адміністраторів)?--Texnik 21:59, 14 вересня 2008 (UTC)

Пилип Коновал

Пилип Коновал був справжнім героєм: мужнім, впевненим у своїх силах, можна навіть сказати нахабним (Під час наступу, кулемет на правому фланзі стримував просування, завдаючи відділенню значних втрат. Капрал Коновал кинувся вперед та ввірвався в дот, знищив кулеметну залогу та забрав кулемет із собою. : ) «Я мав так задосить стояння в траншеях по пояс в воді, що я сказав до себе: до пекла це все; та розпочав свою війну з німецькою армією. Мій капітан намагався мене застрелити, бо він вирішив що я став дезертиром.»), але те як він закінчив життя ( прибиральником в Нижній Палаті Парламенту, а згодом його зауважив Прем'єр-міністр Канади Вільям Лайон Маккензі Кінґ і особисто назначив Коновала особливим наглядачем кімнати 416 — бюро прем'єр-міністра. На цій посаді Коновал пропрацював до своєї смерті)показує всю цинічність людського суспільства (людина, яка героїчно боролась за звільнення своїх співвітчизників миє за ними підлогу), і дурацьку іронію долі, яка може відбити будь-яке бажання до героїзму і здійснення подібних вчинків. Це сумно. Проте, коли я дізнався, що мій однофамілець, який може виявитися моїм предком, здійснив такий подвиг, в мені з`явилось бажання зробити щось бодай на йоту наближене до його величного вчинку в пам`ять героя, навіть, якщо він не виявиться моїм родичем! Дякувати Богу, українцям є з кого брати приклад!

Чому хочете викинути з вибраних статтю про простого вояку-героя???????? =

  • Я розумію, що писати чи передидати матеріали набагато легше, та ще й про доволі відомих чи багатих осіб. Тому стаття про сексота-палача та гендляра душ Френкеля Нафталія буде вибраною, а про простого українського вояку, що своїм чоботом перемісив болото в пів світу - викинути на задвірки. Ну й що з тим , що поговорити з цією ЛЮДИНОЮ не погордував сам король Англії, ну й що з того що він став уособленням канадської й української звитяги в очах американців, просто матеріалу на нього мало подано (а мож погано шукали). А мож й не потрібно багато писанини-слів, адже за нього говорять його вчинки.
  • Ну вибачайте, в цього простака-бідованого не має пресслужб щоб засирати інформацією всі можливі ресурси, його взагалі вже немає на цім світі - тільки згадка в людській памяті (котра переростає в легенди) та поступки його залишаються. Тому нам нащадкам українців, соромно має бути, нехтуючи такими доблесними співвітчизниками, а про чужинців (подекуди доволі сумнівним) цілі трактати виписуємо та ще й полеміки розводимо вправляючись в епістолярному жанрі.
  • Беріть лопати (й в архіви ....), викопуйте цікаві факти про наших співвітчизників, а не підбирайте все те, що на поверхні плаває (в українців є приказка «гімно завжи вспливає на поверхню, а за золотом треба попорпатись»). Не будьмо снобами невігласами, що заради формалізму - нехтуємо історичним корінням та доблесним ім'ям своїм.
  • p.s. для запатентованих нитиків наголошую, за два-три денька начиню статтю кілограм до 40 й попробуйте зняти з вибраних, краще йдіть****) повправляйтеся на Бруно Шульцах, Нафталіях Френкелях чи Манергеймах. - звиняйте, за мою відвертість, зичу успіхів й хороших творчих доробків.------Когутяк Зенко 21:19, 22 вересня 2009 (UTC) Слава Україні!!!
Зенку! Дарма, що ми взялися за капремонт цієї статті (може і трохи запізно), її таки позбавлено статусу. І то не знято лише статус «вибраної», а — і навіть статус «доброї»... Треба буде знову лізти драбинкою... Шкода, що я і раніше не побачив, що вона підлягає зніманню: може б раніше і її спасли... Дивні діла!?...--лк 20:59, 26 вересня 2009 (UTC)
її не обирали на добру. А після доробки вона заслужено зможе стати вибраною — і знову потрапити на головну сторінку --Ілля 21:32, 26 вересня 2009 (UTC)