Обговорення:Полтава-Південна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Проект:Залізниця
Tren.svg Стаття «Полтава-Південна» є частиною вікіпроекту «Залізниця», метою якого є створення та розвиток статей, присвячених залізниці і пов'язаних з нею тем. Ви можете допомогти проекту, якщо приєднаєтесь до нього, поліпшите чи створите необхідні статті.

Ви можете також додати на свою сторінку користувача юзербокс {{Учасник проекту Залізниця}} .

??? Цю статтю ще ніхто не оцінив по шкалі оцінок статей проекту «Залізниця».
Poltava regions.svg
Статтю «Полтава-Південна» поліпшено в рамках місяця Полтавщини
(1 квітня 2011 року — 30 квітня 2011 року)
Coat of Arms of Poltava Oblast.svg

Видалені мною зображення або не мають прямого стосунку до статті, або несуть хибну інформацію

Навіщо ви устроюєте так звану війну редагувань, Jphwra?

Взагалі це ви її влаштували. Ці зображення там були не один рік, а сьогодні ви раптом один помітили. Яка підстава знищення цих файлів та прибирання з галереї? Ви з Полтави? Хто Ви? Чим керуєтесь? Це війна редагувань і знищення інформації. --Jphwra (обговорення) 09:35, 24 червня 2019 (UTC)

Підстава — покращення інформативності статті про станцію. Керуюсь правилами вікіпедії Вікіпедія:Будьте рішучими і Вікіпедія:Припускайте добрі наміри. З Полтави. А Ви?

З анонімом немає про що говорити. Нищіть статтю далі. --Jphwra (обговорення) 09:42, 24 червня 2019 (UTC)

В українській вікіпедії Вікіпедія:Етикет пусті слова? Дякую за прийом

Чому ж, для вандала цілком нормальний прийом. Бажано ще заблокувати правда але адміни або зайняті або відсутні. А так все чудово, прийти винищити галерею, ще прибрати текст. може статтю взагалі вилучити? Будьте рішучим, вандальте до кінця Аноніме! --Jphwra (обговорення) 09:47, 24 червня 2019 (UTC)
  • Цікава історія cool @Sergento: ти це читав? --93.126.95.15 23:08, 12 серпня 2019 (UTC)


  • @Алексей Краснов: я тимчасово закоментував вашу галерею (в блоці нижче), відповідно до аргументації вище. Прошу дати пояснення про потребу в ній.

Буду вдячний за конструктивну співпрацю. --93.126.95.15 04:12, 27 серпня 2019 (UTC)

Зображення в картці

@Roman333: ви повернули в картку зображення Файл:Полтава. Південний вокзал. 11.JPG, на якому зображена центральна частина фасаду «Південного вокзалу», видаливши File:Фото (112 из 128).jpg станції (щонайменше більшої її частини). На фото — «Південний вокзал», водонапорна вежа (1906), Дистанція сигналізації та зв'язку (ШЧ-6), Вантажне вагонне депо (ВЧД-9), Полтавський тепловозоремонтний завод (до 1921 — паровозоремонтні майстерні станції), на середньому плані — пасажирські платформи станції Полтава-Південна, на задньому — сортувальне депо. Питання: навіщо? --82.207.20.35 15:30, 2 вересня 2019 (UTC)

Не може бути нормального спілкування, коли користувач задає запитання і водночас відкидає редагування опонента. Давайте почнемо спочатку: я повертаю свою версію і далі спілкуємось. Я ж зробив необхідні коментарі. --Roman333 (обговорення) 15:58, 2 вересня 2019 (UTC)
І давайте спілкуватися без нісенітниць: я ж не видалив фото, а переніс його в розділ тексту. --Roman333 (обговорення) 16:04, 2 вересня 2019 (UTC)
Ще додам. У моєму варіанті можна у фотогалереї підписувати знімки: Фото 1, Фото 2 і тд. А потім описати, що саме забражено на фотокартках. --Roman333 (обговорення) 16:10, 2 вересня 2019 (UTC)
1) Зображення в картці я не відкидав! Я задав питання «навіщо» (навіть на перший погляд абсолютно абсурдне редагування може нести в собі раціональне зерно) 2) другим редагуванням після запиту тут я підправив ваше редагування заголовку: на станції «Полтава-Південна» є два вокзали — «Південний вокзал» і «Приміський вокзал станції "Полтава-Південна"». Ваше редагування вносило неоднозначність, я її виправив; 3) третім редагуванням я скасував вставлене кудись в текст раніще викинуте вами ж зображення. По-перше це неінформативно, по-друге, неестетично. Пояснення «нічого погано у декількох подібних фото немає. Вікіпедію створюють багато людей і кожен бажає бачити результат своєї праці» нерелевантне: вікіпедію створюють не для того, щоб тішити своє самолюбство, а для того, щоб були якісні енциклопедичні статті. Фотографу побачити результат своєї праці завжди можна на Вікісховищі, як власне і іншим скористатись плодами його праці. Якщо вам подобаються війни редагувань — це не до мене, я воюю тільки з явним вандалізмом. Якісних редагувань. --82.207.20.35 16:12, 2 вересня 2019 (UTC) P.S. На поставлене питання ви так і не відповіли. Навіщо?