Відмінності між версіями «Обговорення:Русини (етнографічна група)»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Немає відмінностей)

Версія за 20:50, 2 жовтня 2018

Yakudza, а не упереджено Ви ставитесь до русинів?? якщо такими вважаєте галичан, то да, Ви маєте повним правом називати їх етносом українців, але якщо такими називаєте Подкарпатскіх русінов (чинних закарпадців), то нє, вони аж ніяк не є етносом ані українців, ані словаків, ані росіян, - а є прямими нащадками Білих Хорватів - окремого словянського народу!!!!!!!!!!! --Jack-Knife 16:42, 22 юля 2011 (UTC)

А чому ж тоді пращури всіх українців так само називались русинами? До речі, галичани - теж нащадки Білих Хорватів. У Львівській області є кілька білохорватських городищ. **** та ще цікаво, чому Москва прихильно ставиться до неорусинського руху? ВІДПОВІДЬ: 1) це означає окремішність русинів від українців (читай - окремішність давніх італійців од італійців - виходить щось подібне); 2) це означає, що русини й "русские" (насправді ж - московити) суть один народ.

Це не є зле, що жителі Закарпаття зберегли предвічний свій етнонім, навпаки, се надзвичайно добре! Лишається сподіватися, що хтось мудрий перейменує в українській міжнародній справі Росію на Московію, а Україну на Русь. Німеччина ж теж по-їхньому Дойчленд! Та й "русских" нихто не змушуватиме зватись московитами, вже раз перейменувалися за Петрика в 1721 році, та й квит.
                                      Рута Рутенко 

"Русин" не походить од "син Руси", а утворилося на україномовному ґрунті за аналогією до "Волошин", "гречин", "угрин", "литвин" тощо.

Щодо прапора

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/Rusyn_flag.svg/200px-Rusyn_flag.svg.png

Теперішній файл має герб — по центру, попередня версія — горі зліва. Зрештою, як і тут http://gafya.narod.ru/FlagRusin.jpg . також ,варто зважити, що НЕ ЛИШЕ ПОЛОЖЕННЯ, А Й КОЛІР важать у геральдиці. Прошу перевірити дані і зацитувати референсом.--Albedo (обговорення) 10:14, 13 лютого 2013 (UTC)

Джерело