Обговорення:Список астероїдів, назви яких пов'язані з Україною

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 11:11, 29 липня 2012, створена Amakuha (обговорення | внесок) (→‎Слов'янські боги: нова тема)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

А де Харківунівер, Андрушівка?--Ahonc (обг.) 20:52, 10 жовтня 2007 (UTC)

Нумерація[ред. код]

Чи є сенс у подвійній нумерації — табличній та офіційній? Можливо варто видалити колонку номерів із таблиці? --ΑΜακυχα Θ 17:21, 23 березня 2008 (UTC)

Повідомлення аноніма, залишені у прямо у статті[ред. код]

ХТО ЦЕ ТУТ ПИШЕ ПРО АСТЕРОЇДИ, ПОВЯЗАНІ З УКРАЇНОЮ?? НЕ СПОТВОРЮЙТЕ ПРІЗВИЩА ЛЮДЕЙ, ЦЕ ОБРАЗА. КРАЩЕ ЗАПИТАЙТЕ, ЯК ПРАВИЛЬНО ПИСАТИ ЯЦКІВ ТА КОПИЛ, НАПРИКЛАД.

ВИПРАВИЛИ - МОЛОДЦІ. ЯКЩО ТРЕБА БУДЕ ДОПОМОГА ПО ТЕМІ - ЗАДАВАЙТЕ ПИТАННЯ ТУТ. ОХОЧЕ ДОПОМОЖУ.
І ВИПРАВТЕ РІК СМЕРТІ ДІМИ ЯЦКІВА. ПРОЩАННЯ З НИМ ВІДБУЛОСЯ В ГОЛОСІЇВСЬКІЙ ОБСЕРВАТОРІЇ ВЗИМКУ 2004-ГО.
А 24 ВЕРЕСНЯ З'ЯВИВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЦИРКУЛЯР МРС, В ЯКОМУ ОГОЛОШЕНО ПРО ЩЕ ТРИ УКРАЇНСЬКІ НАЗВИ МАЛИХ ПЛАНЕТ:
  • 239307 — КРУЧИНЕНКО
  • 240381 — ЄМІЛЬЧИНЕ
  • 241192 — ПУЛИНИ (СТАРА НАЗВА М. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК)

— Це написав, але не підписав, користувач 89.162.189.74 (обговореннявнесок).

Вітаю! Список астероїдів, назви яких пов’язані з Україною укладають декілька осіб-волонтерів, дії яких необов’язково є узгодженими. Якщо натиснете на кнопочку «Історія» над статтею — побачите хто саме і коли редагував статтю. --Α.Μακυχα Θ 10:55, 26 вересня 2010 (UTC)

Це той самий вищезгаданий анонім.

Астероїд Ірша названий не на честь села Радомишльського району, а на честь міста Малин, яке розкинулось на її берегах.

Це говорить про те, що той, хто писав і складав таблицю, просто перекладав назву з англійської а не черпав інформацію з першоджерел. Звісно, це додаткова праця, треба ходити на сайти Гарварду чи JPL, а тут раз - і готово.

Але, добродії, треба до них ходити, хоча б для того, щоб не робити з Вікі халтуру, якої тут і так досить. — Це написав, але не підписав, користувач 89.162.189.74 (обговореннявнесок).

Дякую за уточнення! Якщо помітите ще щось, будь ласка пишіть зауваження в обговореннях. --Α.Μακυχα 14:37, 30 листопада 2010 (UTC)
  ага, і про ЛЮБІРЕНУ прочитали...

Взагалі я не схиляюсь додумки, що це ім'я повязане з Україною. Не все, що відкрито з території України та названо на честь її суб'єктів може входити до предмету цієї теми. Відкривач може давати імена, які входять до кола його особистого оточення, і ця назва саме з таких. Категорія ця, до речі, досить широка, і кримчани також давали чимало таких назв. Але вони інтимні, я б сказав, і чи варто їх вносити сюди... пропоную подумати разом. ЮІ.

Можливо, вам видніше (якщо я правильно зрозумів абревіатуру ЮІ)… Хоча астероїд названий на честь людей, які живуть в Україні, тому і назва з нею пов'язана. Так само як і 207899 Грінмалія.--Анатолій (обг.) 23:56, 27 квітня 2012 (UTC)
Вони то інтимні, можливо, але з Україною пов'язані. Інше питання — чи потрібен цей список взагалі? Може краще створити статті про усі астероїди із цього списку та включити їх у спільну категорію «Астероїди, назви яких пов'язані з Україною»? Адже список просто дублює інформацію, яка має бути у статтях. Чи для зручності потрібен саме список? --Α.Μακυχα 15:09, 28 квітня 2012 (UTC)
Щодо значимості кожного з цих астероїдів упевненості немає. Тож список потрібен. Та й навіть якби існували всі статті списку, усе одно він містить ширшу інформацію, ніж категорія (адже вказано коротку інформацію про кожен астероїд). Таблиця - досить зручна річ. --Olvin (обговорення) 16:20, 28 квітня 2012 (UTC)
"Інше питання — чи потрібен цей список взагалі?".

Це питання смаку. Як казав Кіса Вороб'янінов, "науки, яку я в даний момент репрезентую, це не стосується...". Але є гарна книга, яку мені подарував Ярослав Степанович Яків, - "Імена України в космосі", і цей список є його маленькою копією. Тому сам список хай буде. Така вже тенденція часу - закидати подалі книги і сидіти та писати у Вікі. Кожне покоління має право вибору. Згадана книга і цей список є маленькими екскурсами в історію.

 А Грінмалія, до речі, вже не інтим, а саме в тему. Сергій Маліновський та Євген Гринишин - великі українці,
які творять великі справи, допомогають нужденним, будують храми та інше. Допомогають також нам в нашій науковій
діяльності. Тому я все таки розділяю назви на "справжні українські" та "інтимні". Список цей, до речі,
започаткував не я. Але коли він з'явився, то мені захотілося, що б він був уже кращий, без помилок. 

Взявся спочатку їх виправляти, потім втягнувся. Хай вже він буде, стільки часу на нього пішло... Юрій Іващенко.

Слов'янські боги[ред. код]

Чи «пов'язані з Україною» імена слов'янських богів? Тобто чи варто включити в список астероїди 2273 Ярило, 4250 Перун, 2832 Лада? --Α.Μακυχα 11:11, 29 липня 2012 (UTC)