Обговорення:Ужгород

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Wikimedia-UA-logo.svg

Статтю «Ужгород» створено або суттєво доповнено в рамках конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом» учасником Stylenotes.
Від розміру та якості вмісту цієї статті станом на 22 грудня 2012 залежить остаточний бал конкурсанта, який її створив чи доповнив.
Долучайтеся до конкурсу написанням та покращенням статей із запропонованого списків Закарпаття!

Karpatska Ukraina-2 COA.svg

Окупація, чи звільнення?

З формальної точки зору, то було звільнення, чи таки справді окупація? (Може, краще обговорити це тут, а не починати війну правок?) --VictorAnyakin 09:53, 26 липня 2006 (UTC)

Краще вжити якесь нейтральне слово - перейшло під контроль чи щось подібне. --Yakudza -พูดคุย 10:16, 26 липня 2006 (UTC)
Але лише як проміжний варіант. Якщо мета статті відбиття реальних подій, то, на мій погляд, слід давати речам реальні назви. У випадку, якщо то була окупація, то саме так і треба написати.
То ж, то була окупація? Звільнення? --VictorAnyakin 10:21, 26 липня 2006 (UTC)
Була окупація німецькими фашистаминацистами, а потім Радянським Союзом. Але формулювання "звільнення від німецьких окупантів" є цілком правильним. Ніхто ж не сперичається, що гітлерівці були окупантами, сподіваюсь?--A1 10:42, 26 липня 2006 (UTC)
Так, можна було б сказати "звільнення", як би радянські війська полишили б територію західної України. Але, виходить, що на зміну одного окупанта прийшов інший. Все ж таки цікаво б було дізнатись як воно з формальної точки зору... --VictorAnyakin 07:22, 28 липня 2006 (UTC)

Назви

Що за дурниця, назви різними мовами. Для цього є інтервікі. Якщо всіма мовами писати, то на мегабайт тільки цей непотрібний розділ потяне. Досить русинської--Kamelot 03:04, 26 травня 2008 (UTC)

Сакури

Було б непогано дописати щось про знамениті ужгородські сакури. Дописав би й сам але боюся :) Elchup 21:40, 29 квітня 2011 (UTC)

Відомі ужгородці

А співачка Йолка де?

Загальні відомості

Незрозуміло, чому стаття про обласний центр Закарпаття має тільки історичне підгрунтя?

Чому не має відомостей про промисловість, транспорт міста? Зате історії на цілу сторінку накатали. Зрозуміло, що історія це один з найважливіших розділів, але мені наприклад, цікаво також дізнатись про міський транспорт, залізничні вокзали, промисловість та економіку та ін. Я б і сам доповнив би якби був в курсі.