Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Aeou»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 18: Рядок 18:
 
::Привіт. Я чесно проглянув історію редагувань. Ти надто суворий до даної організації. Надто вибірково суворий, що викликає певні підозри. Про переписування очевидно загальних речень у минулий стан взагалі мовчу.
 
::Привіт. Я чесно проглянув історію редагувань. Ти надто суворий до даної організації. Надто вибірково суворий, що викликає певні підозри. Про переписування очевидно загальних речень у минулий стан взагалі мовчу.
 
::Щодо доносів, я це теж читав. Тобі дорікали, що їм щось не можна а іншим можна. Цілком справедливо дорікали, так що не звалюй з хворої голови на здорову і не приплітай до власних ініціатив активістів того нещасного клубу. Просто не будь таким вибірковим, це правда тупо виглядає зі сторони.
 
::Щодо доносів, я це теж читав. Тобі дорікали, що їм щось не можна а іншим можна. Цілком справедливо дорікали, так що не звалюй з хворої голови на здорову і не приплітай до власних ініціатив активістів того нещасного клубу. Просто не будь таким вибірковим, це правда тупо виглядає зі сторони.
  +
::: Говорячи про мою «вибіркову суворість», Ви, очевидно, не володієте фактами. Я довів до повного вилучення, переважно за швидкою процедурою, може із сотню статей (складно порахувати). Робив це, зокрема, шляхом повної верифікації (викидаючи десятки кілобайт фактів без джерел, як і у вашому випадку). Витратив на це в сумі не один місяць. Лічильник опосередковано про це свідчить: у мене 4,3 тис. вилучених редагувань (це, зокрема редагування, які канули разом із тими «статтями»). Не обов'язково навіть дивитись історію редагувань, щоб помітити, що вашу статтю я не номінував на вилучення. Це зробив інший дописувач. Я навіть не голосував за вилучення. Більше того, на тому ж голосуванні я голосував за вилучення кількох ваших конкурентів. Такий я до вас «вибірково суворий». Тож постарайтесь самі не звалювати з хворої на здорову. Щодо решти своїх дій і мотивів я не одноразово надав чіткі пояснення для зграї ваших чорноротих анонімів. Зокрема, на своїй сторінці обговорення (все збережене в публічному архіві). У відповідь були лише тони флуду у стилі «та ти гівноїд» (дослівно), аж до погроз фізичною розправою. За стилем, щоправда, ті хамські атаки були надто подібні між собою і дуже подібні на фейсбучний флуд одного вашого активіста (Литвина). Судячи з усього Ви — це теж він. Просто ІР нова. Смішно було би знову пояснювати те саме тій самій людині. І ще одне. За цей рік, пора би вже навчитись звертатись до людей на Ви.--[[User talk:Aeou|Aeou]] 09:55, 13 травня 2019 (UTC)
   
 
== Подяка ==
 
== Подяка ==

Версія за 09:55, 13 травня 2019


Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6

Тероризм

Соромно за твій тероризм стосовно того аніме-клубу. Поряд існують купа набагато гірше написаних статей про набагато менш плідні і менш патріотичні організації. Ти не сепар часом?— Це написав, але не підписав користувач 213.160.139.138 (обговореннявнесок).

Привіт. Там якийсь анонім вандалить — видаляє строку. Я повертаю. Це буденна процедура. Тероризм, це якраз коли активісти Міцурукі, своїми доносами добились вилучення статей про своїх конкурентів[1]. Про цілком патріотичні організації. Наприклад, про «Український Аніме-фендом», «UkrDub», «FanVoxUA». Молодці.--Aeou 08:58, 13 травня 2019 (UTC)
Привіт. Я чесно проглянув історію редагувань. Ти надто суворий до даної організації. Надто вибірково суворий, що викликає певні підозри. Про переписування очевидно загальних речень у минулий стан взагалі мовчу.
Щодо доносів, я це теж читав. Тобі дорікали, що їм щось не можна а іншим можна. Цілком справедливо дорікали, так що не звалюй з хворої голови на здорову і не приплітай до власних ініціатив активістів того нещасного клубу. Просто не будь таким вибірковим, це правда тупо виглядає зі сторони.
Говорячи про мою «вибіркову суворість», Ви, очевидно, не володієте фактами. Я довів до повного вилучення, переважно за швидкою процедурою, може із сотню статей (складно порахувати). Робив це, зокрема, шляхом повної верифікації (викидаючи десятки кілобайт фактів без джерел, як і у вашому випадку). Витратив на це в сумі не один місяць. Лічильник опосередковано про це свідчить: у мене 4,3 тис. вилучених редагувань (це, зокрема редагування, які канули разом із тими «статтями»). Не обов'язково навіть дивитись історію редагувань, щоб помітити, що вашу статтю я не номінував на вилучення. Це зробив інший дописувач. Я навіть не голосував за вилучення. Більше того, на тому ж голосуванні я голосував за вилучення кількох ваших конкурентів. Такий я до вас «вибірково суворий». Тож постарайтесь самі не звалювати з хворої на здорову. Щодо решти своїх дій і мотивів я не одноразово надав чіткі пояснення для зграї ваших чорноротих анонімів. Зокрема, на своїй сторінці обговорення (все збережене в публічному архіві). У відповідь були лише тони флуду у стилі «та ти гівноїд» (дослівно), аж до погроз фізичною розправою. За стилем, щоправда, ті хамські атаки були надто подібні між собою і дуже подібні на фейсбучний флуд одного вашого активіста (Литвина). Судячи з усього Ви — це теж він. Просто ІР нова. Смішно було би знову пояснювати те саме тій самій людині. І ще одне. За цей рік, пора би вже навчитись звертатись до людей на Ви.--Aeou 09:55, 13 травня 2019 (UTC)

Подяка

Вітаю! Що б це значило? --Олег (обговорення) 11:13, 5 жовтня 2018 (UTC)

Привіт. Я знав, що рано чи пізно доведеться давати пояснення. У мене доволі саркастичний погляд на все і я часом дякую за якісь екстравагантні речі, кумедний вандалізм чи нікнейм. За безглузді чи безмежно тупі витівки. Що було конкретно тут — вже не пригадаю. Там внесок, очевидно, вилучений.--Aeou 12:23, 5 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:12, 1 листопада 2018 (UTC)

Доброго дня, Олександре. Ви знаєте, у мене цей тиждень триває вже кілька років. Я все менше створюю статей і все більше працюю над уже існуючими.--Aeou 09:54, 1 листопада 2018 (UTC)

Щодо повідомлень користувачу Shmurak

Користувач Shmurak був позбавлений прав патрульного. Так, він патрулював все без розбору, що й стало причиною позбавлення прав. Тому, думаю, можна вже не вказувати йому на факти відпатрульованих порушень. --VoidWanderer (обговорення) 13:25, 12 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Онлайнова карта надгробків Личаківського цвинтаря

Добридень! Хотів би Вас запросити до проекту зі створення карти надгробків Личаківського цвинтаря з їхніми фото (на кшталт http://graves.wiki). Основну інформацію окреслив на підсторінці https://ua.wikimedia.org/wiki/Користувач:Friend/Личаків. Якщо маєте якісь питання чи зауваги, будь ласка, пишіть! --Friend (обг.) 12:17, 4 квітня 2019 (UTC)