Відмінності між версіями «Обговорення користувача:NickK»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 86: Рядок 86:
 
: Плекаю надію, якщо процеси розрядки надалі підуть за цим зразком, то невдовзі й більшість інших неетичних дій в укрвікі припиниться. — <font face="Georgia">[[user:Dzyadyk|''Юрій Дзядик'']]</font> [[user talk:Dzyadyk|(о]]•[[Special:Contributions/Dzyadyk|в)]] 04:50, 30 квітня 2019 (UTC).
 
: Плекаю надію, якщо процеси розрядки надалі підуть за цим зразком, то невдовзі й більшість інших неетичних дій в укрвікі припиниться. — <font face="Georgia">[[user:Dzyadyk|''Юрій Дзядик'']]</font> [[user talk:Dzyadyk|(о]]•[[Special:Contributions/Dzyadyk|в)]] 04:50, 30 квітня 2019 (UTC).
 
:: Надія зникає останньою. Не вбивай її. — <font face="Georgia">[[user:Dzyadyk|''Юрій Дзядик'']]</font> [[user talk:Dzyadyk|(о]]•[[Special:Contributions/Dzyadyk|в)]] 20:46, 1 травня 2019 (UTC).
 
:: Надія зникає останньою. Не вбивай її. — <font face="Georgia">[[user:Dzyadyk|''Юрій Дзядик'']]</font> [[user talk:Dzyadyk|(о]]•[[Special:Contributions/Dzyadyk|в)]] 20:46, 1 травня 2019 (UTC).
  +
  +
== Пінг при архівації ==
  +
  +
Привіт. Сьогодні переформатовував свої архіви обговорень і архівував обговорення зі своєї СО. З якогось дива оце редагування {{diff|25074546}} надіслало цілу купу згадок різним користувачам. Не знаєш, що могло бути причиною?--[[User talk:Piramidion|<tt style="color:#057021; font-family:'MS Sans Serif';">Piramidion</tt>]] 21:07, 4 травня 2019 (UTC)

Версія за 21:07, 4 травня 2019

(березень 2019) (поточне) (список архівів) (травень 2019)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Новоград-Волинський ліцей № 11

Можеш глянути там карту. Ліцей розташований на вулиці співдружності, а не карті він чомусь десь в центрі знаходиться. Я не знаю як його на карті пересунити на правильне місце. --Jphwra (обговорення) 09:31, 3 квітня 2019 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Там були неправильні координати на Вікіданих, уже виправив. Усі такі карти беруть координати з Вікіданих, тож якщо бачиш щось не те — перш за все перевіряй на Вікіданих — NickK (обг.) 07:10, 4 квітня 2019 (UTC)

Сицилія

подивись там на Вікіданих, бо розтягує картку в нашій статті. --Jphwra (обговорення) 07:24, 8 квітня 2019 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Підставив локально етнікон українською мовою, бо автоматично підставляє непотрібне іншомовне — NickK (обг.) 08:26, 8 квітня 2019 (UTC)

Скіки в укрвікі термітимуть масовий канвасінг для отримання переваги в обговореннях та "видимості консенсусу"

Вітаю NickK. У тебе є можливість/бажання/енергія повернутися до теми яку ти підняв Вікіпедія:Кнайпа_(політики)/Архів_42#Агітація_до_участі_в_обговореннях? Не буду називать ім'я користувача, але наш укрвіківський-№1-любитель-канвасінгу за останній рік не збавив оберти і продовжує так потужненько займатися канвасингом у темах у яких він зацікавлений. Його постійний канвасінг інших користувачів, аби отримати перевагу у обговореннях консенсусу підривають легітимінсть фундаментального принципу Вікіпедії - ВП:Консенсус (у англвікі таке зветься "запрошення своїх друзів зі схожим світоглядом аби створити хибне уявлення "підтримки" думки користувача та створення "вигляду Консенсусу"; дослівно Other forms of inappropriate consensus-building [...] meat puppetry (bringing fictional or real outside participants into the discussion to create a false impression of support for your viewpoint), and tendentious editing. Це ВП:Підрив нормального функціонування Вікіпедії, по-іншому я це назвати не можу.

Чи можливо аби ти створив обговорення щодо правила по канвасінгу/агітації в укрвікі, але так щоб у самому обговоренні було заборонено робити канвасінг (і якось щоб це було прозоро прописано на початку самого обговорення і там було чітко вказано що за будь-яке порушення - блокування хоча б на період обговорення)? Дякую наперед за відповідь, якою б вона не була.--piznajko (обговорення) 02:32, 11 квітня 2019 (UTC)

@Piznajko: Доброго дня. По-перше, є певна суперечність у тому, що в обговоренні канвасингу ми заборонимо канвасинг: якщо канвасинг дозволений зараз, то він має бути дозволений і в тому обговоренні; якщо він заборонений, то нема сенсу проводити це обговорення. По-друге, в мене нема особливого натхнення на це, мене більше цікавить пошук способів зробити так, щоб підсумок обговорення не залежав від наявності чи відсутності канвасингу — NickK (обг.) 11:47, 11 квітня 2019 (UTC)
NickK, так як зробити обгворення правила про канвасінг (з логістичної точки зору), якщо не заборонити канвасінг у самому обговоренні? Адже тоді таке обговорення завжди буде "мертвонародженим", e.g., прибічники канваснінгу масово наберуть "видимість підтримки" і правило навіть теоретично ніколи не отримає підтримки. Щ
Щодо відсутності натхнення, повністю тебе розумію, але все ж прошу хоч про якусь допомогу - можеш порадити толкового адміна з 46+ штиків в адмінкорпусі укрвікі хто міг би допомогти в прийнятті правила ВП:Канвасінг?--piznajko (обговорення) 02:23, 12 квітня 2019 (UTC)
@Piznajko: Не знаю. Є логічна хиба в тому, що ви пропонуєте заборонити канвасинг, коли він ще не заборонений. Якщо вам потрібен зацікавлений у цьму адмін, подивіться на учасників попереднього обговорення — NickK (обг.) 11:12, 13 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Розпочав обговорення на ВП:К-П#Агітація. Прошу висловитися, якщо Вам це все ще цікаво--DiMon2711 17:26, 27 квітня 2019 (UTC)

Вікі любить пам'ятки: Дніпро

Привіт! Вибачте, що турбую вас у віківідпустці. Знову звертаюся до вас по допомогу зі списками ВЛП ). Розбийте, будь ласка, список ВЛП у м. Дніпро на дві частини, наприклад, з початку до літери О і з літери П до кінця. Я в текстовому редакторі обробила цей список, вікіфікувала і додала майже всі координати та зображення, проте не можу завантажити оновлену інформацію до Вікіпедії, адже список виявився занадто «важким». Заздалегідь вдячна!--Xsandriel (обговорення) 15:31, 17 квітня 2019 (UTC)

@Xsandriel: Доброго вечора, перепрошую за затримку та дякую за роботу над списками! Я не дуже люблю ділити списки за літерами, тим більше в містах з великою кількістю перейменувань вулиць, як-от Дніпро. Чи можна зробити більш очевидний критерій, наприклад, лівий і правий берег? Тобто якщо виділити окремо лівий берег, чи вміститься правий на одну сторінку? Дякую — NickK (обг.) 18:39, 20 квітня 2019 (UTC)
А чого по районах не поділити?--Анатолій (обг.) 18:48, 20 квітня 2019 (UTC)
Там дуже незручні й не дуже впізнавані межі районів. Фактично історичний центр розділений між Чечелівським (Красногвардійським), Центральним (Кіровським), Шевченківським (Бабушкінським) і Соборним (Жовтневим). Особливо незручно нарізаний Шевченківський: дуже вузька смуга з 4 кварталами на рівні Набережної та 4,5 на рівні проспекту Яворницького. До того ж межі між ними не проходять якимось магістральними вулицями, відповідно, ми ускладнимо орієнтування. Лівий же і правий береги дуже добре впізнавані. Як варіант можна виділити окремо Центр і Нагірний, решту лівого берега та правий у три списки (поділ там доволі непоганий, див. Файл:Dnepr dstr.png) — NickK (обг.) 19:05, 20 квітня 2019 (UTC)
Я також вибачаюсь за затримку. Я чесно не знаю, як поділити список, ніколи в Дніпрі не була і не знайома з його географією. Єдине, що можна сказати точно: якщо списки будуть розбиті по берегах (лівий/правий), то список для правого берега буде набагато більшим, ніж для правого. Щодо перейменувань вулиць: у списку Дніпра (у його поточному вигляді) вулиці, якщо не на 100%, то на 95% вказані із новими назвами, тому, гадаю, на них можна орієнтуватись.--Xsandriel (обговорення) 07:46, 22 квітня 2019 (UTC)
@Xsandriel: Оскільки ви проставляли координати, то ви вже трохи знаєте географію Дніпра ). Якщо ви зробите попередній перегляд сторінки з вашими змінами, скільки пам'яток не вміститься на сторінку? — NickK (обг.) 09:02, 22 квітня 2019 (UTC)
@NickK:, не вміщається 87 пам'яток. Гадаю, можна все ж таки розділити по берегах--Xsandriel (обговорення) 09:29, 22 квітня 2019 (UTC)
@Xsandriel: 87 — це досить багато... По берегах, все східніше за 35.1° є лівим берегом, усе північніше за приблизно 48.45°—48.5° є правимлівим берегом. Оскільки ви проставили координати, то виділити це має бути доволі легко. Чи спрацює такий поділ? — NickK (обг.) 09:50, 22 квітня 2019 (UTC)
@NickK:, щось не зрозуміла нічого с цими координатами. Я б запропонувала Правим берегом вважати ту частину, де центр, а Лівим — де Північна промзона, Ігрень, Придніпровськ + всі археологічні пам'ятки, які будуть напркиінці списку. А, до речі, ви можете приблизно сказати, яка кількість пам'яток (за умови, що є і координати, і вікіфікація, і фото з галереєю) є оптимальною для сторінки?--Xsandriel (обговорення) 10:21, 22 квітня 2019 (UTC)
@Xsandriel: Я вам навів способ порівняно легко розділити на правий і лівий берег, але переплутав береги ). Ви ж написали, що ніколи не були в Дніпрі, але ж ви поставили координати, то у вас уже є порівняно простий варіант поділу: східніше за 35.1° Придінпровськ, північніше за 48.45°—48.5° Ігрень та Північна промзона.
Оптимальною кількістю буде десь 250—350, але залежить від детальності описів, вікіфікації тощо. Більше 350 уже майже напевно не вміститься нормально на сторінку, менше 250 майже завжди буде добре. В середньому десь виходить 300 — NickK (обг.) 10:26, 22 квітня 2019 (UTC)
Щодо кількості пам'яток: без координат і з вікіфікацією лише нас. пунктів може влізти і 700 пам'яток на сторінку, з координатами і вікіфікацією вулиць — бл. 300. Щодо розбивки то по містах у нас є два варіанти розбивки наразі: одеський (по літерах) і харківський (по районах міста). Перший варіант простіший і в плані розбивки і в плані пошуку. Другий варіант робити складніше. Ви залийте те, що у вас є, а ми подивимось, як його можна розбити.--Анатолій (обг.) 20:09, 22 квітня 2019 (UTC)
@NickK: розбила список по берегах (Правий і Лівий+археологічні пам'ятки), у списку Правого берега виходить 309 пам'яток, також не вміщується на сторінку :…(. Я все ж таки за розбивку по літерах, я перевірила: якщо залити 1-й список з А по Р (183 пам'ятки), і 2-й — з С до Я + археологічні пам'ятки, де не вказані вулиці, тоді все влазить. @Ahonc: уточнюю: залити повний список як є, навіть якщо він не відобразиться повністю?--Xsandriel (обговорення) 07:47, 23 квітня 2019 (UTC)
@Xsandriel: Мені поділ за літерами не дуже подобається через незручність: наприклад, 12-101-0088 знаходиться між Запорізьким шосе і проспектом Хмельницького, то вона може опинитися як в одній частині (А по Р, якщо Запорізьке шосе), так і в іншій (С по кінець, якщо проспект Хмельницького). Відповідно, на практиці для пошуку пам'ятки часто доведеться дивитися два списки. Як варіант ще можу запропонувати виділити окремо центр (Нагірний і Половицю), з точки зору містян і гостей міста це доволі логічно (відділення найбільш туристичної частини від околиць), можна спитати в когось із дніпрян, який поділ буде оптимальним. Якщо ж нема кращих варіантів, можемо поділити за літерами.
Залити ж список можна, навіть якщо він неправильно відображається, технічно він збережеться, але саме відображатиметься некоректно — NickK (обг.) 12:50, 23 квітня 2019 (UTC)
А я скептично ставлюся до поділу за місцевостями, бо важко сказати «де закінчується поліція і починається Бєня», які точні і безусмнівні межі тієї самої Половиці чи Нагірного? І я не думаю, що в подібних питаннях може бути стратегія Win-Win, завжди будуть якісь виключення. От, наприклад, щодо пам'ятки з двома адресами: частіше за все це якісь пам'ятники чи парки, користувач, який захоче додати фото, буде шукати по назві пам'ятки: парк такий-то, пам'ятник такому-то, і буде це робити не по списку, а простим Ctrl-F. В інших списках, які я бачила, у таких випадках береться одна з двох вулиць і пам'ятка у списку проставляється на відповідну літеру. Наприклад, у київському списку пам'ятка 80-391-9013 стоїть під літерою В — Володимирська вулиця, хоча це комплекс будинків, деякі з яких мають інші адреси. Ну добре, пропоную перенести дискусію на СО списку, може, хтось підкаже новий варіант поділу чи надасть новий аргумент за один із поточних варіантів.--Xsandriel (обговорення) 16:55, 23 квітня 2019 (UTC)
@Xsandriel: Так, давайте перенесемо на сторінку обговорення списку. В нас цієї п'ятниці ще зустріч оргкому ВЛП, можемо обговорити це — NickK (обг.) 17:00, 23 квітня 2019 (UTC)
Thumbs-up-icon.svg Чудово!. Про всяк випадок, ось лінк на файл з відредагованим мною списком.--Xsandriel (обговорення) 17:42, 23 квітня 2019 (UTC)
Ну по районах розбивка теж не завжди зручна, якщо ти шукаєш пам'ятку за адресою. Недавно шукав пам'ятку в Харкові — з сьомого разу знайшов потрібний список (при тому, що там 9 районів). @Xsandriel: Якщо у вас вже поділено по літерах, що ще від нас треба? Створіть самі відповідні сторінки.--Анатолій (обг.) 17:44, 23 квітня 2019 (UTC)
Через кривизну своїх ручок та напади технічної тупості звертаюся до відповідальних за ВЛП людей, бо список ВЛП — це не якась там пересічна стаття про пересічний астероїд (якою ніхто, крім ботів, не цікавиться). Я якось зверталася до NickK'а з аналогічним питанням по якомусь із львівських списків, він мені допоміг, от я і сіла на шию, за що щиро перепрошую (.--Xsandriel (обговорення) 17:53, 23 квітня 2019 (UTC)
@Ahonc та Xsandriel: Я виходжу з того, що основними користувачами списків є звичайні читачі (яким цікавий статус конкретних об'єктів, але які можуть не знати, де їх шукати, наприклад, «чи є Брянський собор пам'яткою?»), фотографи, які вже відвідали місто (які знають приблизно, де це, можуть знати назву або розташування або ні, наприклад, «ось красива церква біля ДМЗ, я там ще сфотографував табличку Маяковського») та місцеві жителі чи гості міста, які шукають, що сфотографувати (які точно знають, де їм шукати, але можуть не знати що, наприклад, «я завтра буду біля метро Металургів, що там цікавого сфотографувати?»). Особисто мені здається, що жодній з цих груп поділ за літерами не буде зручним, але, можливо, я помиляюсь. Можна знову ж провести опитування, який поділ кращий, серед фотографів, буде цікаво дізнатися результат — NickK (обг.) 19:03, 23 квітня 2019 (UTC)

@Xsandriel: Розбив на А–О і П–Я.--Анатолій (обг.) 23:23, 3 травня 2019 (UTC)

З Вами приємно мати справу

Радує, що у Вікі є адміни, спілкування з якими надихає на подальшу роботу. Чесно кажучи, коли Ваш колега просто "грохнув" мої статті, нічого не пояснюючи, і потім відверто відфутболив мене у своїх обговореннях, було дуже неприємно. А Ваші зважені коментарі, навпаки, дуже допомогли розібратися в ситуації і зорієнтували, що і як мені робити далі. Бажання писати повернулося, і багато в чому завдяки Вам). Велике за це спасибі! --VikAuthor (обговорення)

Знову невандал

Вітаю. Пам'ятаєте, я Вам писав про невандала, якого фільтр визначив як вандала? Ситуація повторилася. Ідентично. Цей самий анонім 82.207.20.35 скасував редагування того самого "відомого" вандала. Прошу його розблокувати--DiMon2711 17:42, 25 квітня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Доброго вечора. По-перше, анонім уже написав на Обговорення Вікіпедії:Фільтр редагувань і я вже відреагував там. По-друге, розблокувати вже нема сенсу: блокування накладається лише на 2 години, і на час написання вами повідомлення (а тим більше на час моєї відповіді) термін блокування вже сплинув. Дякую за уважність, випадок цікавий, але не до мене, перенаправив до Alex Khimich — NickK (обг.) 21:02, 25 квітня 2019 (UTC)

про форму звертання

Привіт!

Не певен, що ти свідомо заохочуєш звертання на прізвище. Але це так, оскільки про форму звертання нічого немає на твоїй сторінці NickK (я якось навіть вважав, що ти НікКей). Не бачив прохань на СО користувачів, хоча є принаймні один, який завжди називає тебе на прізвище. Це звертання нічого не порушує, інформація є відкритою і загальновідомою. Але може бути твоє бажання, йти проти якого буде порушенням етики.

Якщо ти проти якогось звертання, то кожен мав би право виправляти вручну неприйнятне звертання, робити зауваження. Можна було би замовити бота, який вичистив би архіви. Доки твоє ставлення невідоме, такого права немає, це вважатиметься фальсифікацією чужих редагувань.

Прошу пояснити ситуацію.

Юрій Дзядик в) 11:29, 29 квітня 2019 (UTC).

@Dzyadyk: Доброго дня. Перепрошую, а я взагалі десь на своїй сторінці, на сторінці обговорення, на якійсь іншій сторінці в просторі Вікіпедія зазначав своє прізвище? Для того, щоб звертатися до мене на прізвище, його потрібно десь узяти. Його справді можна знайти нескладним пошуком, але я його добровільно не розміщував у Вікіпедії. На додачу я звик звертатися до людей так само, як вони звертаються до мене. Якщо людина звертається до мене на прізвище, я підозрюю, що вона хоче, щоб до неї зверталися так само. Але якщо людина умисно звертається на прізвище, але при цьому не розголошує свого, як я маю до такого ставитися? Гадаю, питання риторичне — NickK (обг.) 14:02, 29 квітня 2019 (UTC)
Твоє прізвище поруч з ніком зустрічається досить часто. Без будь-якого пошуку. Я не аналізував спеціально, це було у Вікіпедії чи деінде. Крім того, є випадки, коли те, що вчора була таємне і конфіденційне, сьогодні відкрите, ще більше випадків — навпаки. Єдино точна відповідь може бути лише від тебе. Тому й запитання далеко не риторичне. Дякую за відповідь. — Юрій Дзядик в) 16:09, 29 квітня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: Так, воно зустрічається досить часто в дописах одного конкретного користувача. Саме того, з розголошення прізвища якого зробили цілу історію. Я не кажу, що моє прізвище настільки таємне, але, як на мене, це питання етики спілкування — NickK (обг.) 16:49, 29 квітня 2019 (UTC)
НікКу, сьогодні я знаю двох. Дифи завтра, вони тут: Спеціальна:Внесок/Dzyadyk.
1. Бучач-Львів, не відкотив жодної моєї правки його текстів, де я замінив твоє прізвище на НікК. З відповіді сподіваюся, що вже перестане це робити.
2. Dimon2711 скасував аналогічну мою правку, тобто свідомо спамить твоє прізвище через гучномовці. З ним дуже серйозна проблема також у арбітрів. Може, ти ще сам поговориш з ним? Хоча, як і Басіо, я з ним надії вже не маю. Дякую. — Юрій Дзядик в) 20:52, 29 квітня 2019 (UTC).
якщо я такий безнадійний, то почніть обговорення в адмінкнайпі і виженіть мене звідси. Тепер до діла. Я скасував редагування, бо ви не надали доказів того, що НікК проти цього. По-друге я не звертався до нього, а казав, що подібні звертання є порушенням. Всеодно, що я скажу "слово дурень є образою, тому не використовуйте його", а Ви приховаєте це слово. Як тоді зрозуміти, про що я говорю?--DiMon2711 21:01, 29 квітня 2019 (UTC)
@Dimon2711 та Dzyadyk: Будь ласка, не дограйтеся до ефекту Стрейзанд. Ви спитали мою думку, і я її висловив. Оскільки моє ім'я пов'язане з моїм псевдонімом з того часу, як я є членом Правління ВМУА, технічно його розголошення не є порушенням правил. Я вважаю це лише неетичним, коли користувач показово приховує своє прізвище та показово називає мене на прізвище. Будь ласка, не зробіть із цього тему для обговорення всією Вікіпедією — NickK (обг.) 22:50, 29 квітня 2019 (UTC)
НікКу, насамперед, вилучив з-під твого пінгу своє ім'я, оскільки саме я вище (20:52, 29 квітня) попросив тебе донести цю думку до Dimon2711, оскільки мої зусилля виявилися марними. Я вже не один раз просив тебе бути дуже уважним у подібних асиметричних випадках. — Юрій Дзядик в) 04:49, 30 квітня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: Ні, ваше ім'я було в пінгу невипадково. Ви двоє вели маленьку війну редагувань щодо вставки чи вилучення мого прізвища з обговорень. Не думаю, що це має щось спільне з етикою, скоріше це зайве привернення уваги до того, що інші могли б і не помітити — NickK (обг.) 12:04, 1 травня 2019 (UTC)
Не бачу нічого спільного з реальністю. Надаю дифи: diff, diff. Коротка історія. Все. — Юрій Дзядик в) 20:45, 1 травня 2019 (UTC).
Плекаю надію, якщо процеси розрядки надалі підуть за цим зразком, то невдовзі й більшість інших неетичних дій в укрвікі припиниться. — Юрій Дзядик в) 04:50, 30 квітня 2019 (UTC).
Надія зникає останньою. Не вбивай її. — Юрій Дзядик в) 20:46, 1 травня 2019 (UTC).

Пінг при архівації

Привіт. Сьогодні переформатовував свої архіви обговорень і архівував обговорення зі своєї СО. З якогось дива оце редагування ред.№ 25074546 надіслало цілу купу згадок різним користувачам. Не знаєш, що могло бути причиною?--Piramidion 21:07, 4 травня 2019 (UTC)