Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Pavlo Chemist»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Не показані 2 проміжні версії цього користувача)
Рядок 44: Рядок 44:
   
 
Добридень. Допоможіть, будь ласка, у вичитці даної статті, принаймні доперекладайте термінологію, якщо є неперекладена. Також можливо варто перейменувати статтю на [[Еквівалентність маси і енергії]] абощо.--[[Користувач:KuRaG|KuRaG]] ([[Обговорення користувача:KuRaG|обговорення]]) 06:15, 17 липня 2012 (UTC)
 
Добридень. Допоможіть, будь ласка, у вичитці даної статті, принаймні доперекладайте термінологію, якщо є неперекладена. Також можливо варто перейменувати статтю на [[Еквівалентність маси і енергії]] абощо.--[[Користувач:KuRaG|KuRaG]] ([[Обговорення користувача:KuRaG|обговорення]]) 06:15, 17 липня 2012 (UTC)
  +
  +
== Категорія:Націоналісти ==
  +
  +
Вітаю вас теж. Розумієте в категорію Українські Націоналісти входять саме '''Українські''' Націоналісти. А в категорію Націоналісти входять взагалі всі прихильники націоналістичної ідеології в світі незалежно від їхньої національності. Наприклад, [[Адольф Гітлер]] - німецький '''націоналіст''', [[Степан Бандера]] - український '''націоналіст''', [[Малколм Ікс]] - афроамериканський '''націоналіст'''. Але всі вони '''Націоналісти'''.--[[Користувач:NOSFERATU|NOSFERATU]] ([[Обговорення користувача:NOSFERATU|обговорення]]) 10:48, 25 липня 2012 (UTC)

Версія за 10:52, 25 липня 2012

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Нашого хірурга хочуть зарізати

Ось тут

Нащо?

Кличко

обгрунтуйте скасування мого редагування, що там сказано неправдиве (плюс АД), чи ви поклоняєтесь Федоровичу.

Патрулювання

Вітаю! Протягом найближчих місяців буде запроваджено нову систему патрулювання. Прошу Вас, як патрульного, ознайомитись із новим правилом, що регулює нові можливості патрульних. Якщо Ви згідні працювати за новим правилом, дайте про це знати на підсторінці проекту і після впровадження нової системи ваші повноваження патрульного буде продовжено.--Сергій (oбг.) 18:56, 8 січня 2012 (UTC)

Алювій на вибрану

Вітаю! Я виставив статтю Алювій кандидатом на вибрану. Це буде (якщо буде) перша вибрана з геології в укрвікі. Наперед дякую за голосування та зауваження --Helgi 20:24, 17 лютого 2012 (UTC)

Хімічний тиждень

Доброго дня! Просто в захваті від Вашої роботи над хімічним порталом і хімічними статтями. Щоб трошки пожвавити роботу у цьому напрямку хочу провести хімічний тиждень. Сподіваюсь, що він таки пройде ) з 21 травня по 1 червня. Запрошую долучатись, якщо є можливість. --Formiate (обговорення) 19:54, 15 травня 2012 (UTC)

Дякую за запрошення! З радістю би долучився, але не впевнений, що буде достатньо часу. --Pavlo Chemist 18:37, 20 травня 2012 (UTC)

Подяка

Article greenj.jpg

Дякую за участь у хімічному тижні. Ваш бот просто заполонив мій список спостереження! --Formiate (обговорення) 21:05, 13 червня 2012 (UTC)

І Вам щиро дякую! З Вашою появою тут Вікіпедія здобула чудового дописувача! --Pavlo Chemist 09:43, 14 червня 2012 (UTC)

Бот

А який сенс цих змін? Хіба англомовні параметри хтось забороняв?--Анатолій (обг.) 17:41, 17 червня 2012 (UTC)

Ніхто не забороняв. Але логічно мати україномовні параметри і уніфікований шаблон для всіх речовин. Тим більше, якщо хтось з новачків захоче створити нову статтю про речовину, тоді він подивиться як зроблено в інших статтях і може взяти шаблон з англомовними параметрами, а англійську не всі знають. Новачку взагалі краще заповняти ручками шаблон, а не копіювати з англ. вікі. Як результат, в нас величезна кількість статей про речовини, де так і залишилися неперекладеними назви речовин, одиниці тощо (наприклад Фолієва кислота). Для досвідчених відповідальних користувачів без різниці, який шаблон брати. Власне кажучи, мій бот вже завершив роботу. --Pavlo Chemist 17:50, 17 червня 2012 (UTC)

Картка:Науковець

Доброго дня. Як можна зробити так, щоб шаблон не був поламаний, але був написаний грамотно? (відомий завдяки, а не через і у зв'язку). --ДмитрОст 15:48, 3 липня 2012 (UTC)

Доброго дня! Вже виправив. Поле мусить залишитися незмінним, однак у статтях відображається "завдяки". --Pavlo Chemist 15:55, 3 липня 2012 (UTC)
Ок. Дякую)! --ДмитрОст 16:48, 3 липня 2012 (UTC)

Формула Ейнштейна

Добридень. Допоможіть, будь ласка, у вичитці даної статті, принаймні доперекладайте термінологію, якщо є неперекладена. Також можливо варто перейменувати статтю на Еквівалентність маси і енергії абощо.--KuRaG (обговорення) 06:15, 17 липня 2012 (UTC)

Категорія:Націоналісти

Вітаю вас теж. Розумієте в категорію Українські Націоналісти входять саме Українські Націоналісти. А в категорію Націоналісти входять взагалі всі прихильники націоналістичної ідеології в світі незалежно від їхньої національності. Наприклад, Адольф Гітлер - німецький націоналіст, Степан Бандера - український націоналіст, Малколм Ікс - афроамериканський націоналіст. Але всі вони Націоналісти.--NOSFERATU (обговорення) 10:48, 25 липня 2012 (UTC)