Обговорення користувача:Антон патріот

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
АвтоАрхів: Архів що це?
Архів: Архів1, Архів2, Архів3
Шаблони: Шаблони

Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень

Вітаю! Я був вимушений відкотити ваші редагування в статті Росія, де Ви зазначали про окупацію Росією територій п'яти держав, серед яких були Японія та Азербайджан, оскільки Вікіпедія не допускає оригінальних досліджень:

Вікіпедія не є місцем, де можна вперше оприлюднювати інформацію (проводити оригінальні дослідження). Під цим розуміється використання в Вікіпедії фактів, тверджень та ідей, у підтвердження яких не існує опублікованих джерел. Посилання на джерела та відсутність оригінальних досліджень є нерозривно пов'язаними між собою: єдиний спосіб переконатись, що ви не займаєтесь новими дослідженнями — це цитування джерел, що прямо стосуються обговорюваного матеріалу, та чітке дотримання викладеного в них. Тобто, щоб продемонструвати, що ви своїм редагуванням статті не додаєте до неї оригінального дослідження, ви повинні бути в змозі надати посилання на надійні авторитетні джерела в яких міститься та інформація, яку ви додаєте.

Будь ласка, не додавайте в майбутньому подібну інформацію в порушення правил ВП:ОД, ВП:АД, ВП:Верифіковуваність та ВП:НТЗ. --Ліонкінг (обговорення) 20:34, 29 грудня 2014 (UTC)