Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Боровков Роман»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Статтю Нігерський вогнемет номіновано на вилучення (NominateForDel.js))
Рядок 57: Рядок 57:
 
== Шаблон [[Шаблон:Edited|Edited]] у статті [[Ґодзіллазавр (Ґодзілла)]] ==
 
== Шаблон [[Шаблон:Edited|Edited]] у статті [[Ґодзіллазавр (Ґодзілла)]] ==
 
Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті [[Ґодзіллазавр (Ґодзілла)]] був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{tl|Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — [[Користувач:KrBot|KrBot]] ([[Обговорення користувача:KrBot|обговорення]]) 15:12, 20 жовтня 2017 (UTC)
 
Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті [[Ґодзіллазавр (Ґодзілла)]] був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{tl|Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — [[Користувач:KrBot|KrBot]] ([[Обговорення користувача:KrBot|обговорення]]) 15:12, 20 жовтня 2017 (UTC)
  +
  +
== Сторінку [[Нігерський вогнемет]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
  +
<div class="floatleft" style="margin-bottom:0">[[Файл:Nuvola apps important.svg|42px]]</div>Стаття [[Нігерський вогнемет]], значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]]. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 жовтня 2017#Нігерський вогнемет|обговорення номінацій за 20 жовтня 2017]]. [[Довідка:Що робити, якщо ваша стаття стала кандидатом на вилучення|Що ще можна зробити]]? --[[Користувач:Рассилон|Рассилон]] ([[Обговорення користувача:Рассилон|обговорення]]) 18:20, 20 жовтня 2017 (UTC)

Версія за 18:20, 20 жовтня 2017


Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Боровков Роман!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:52, 26 липня 2016 (UTC)

Обговорення

Ви збираєтеся писати про ВСІХ вигаданих істот цієї книги? Це будь ласка робити на окремому вікі-проекті. Щодо Вікіпедії ж, є стаття про книгу і її автора, а понад це явно не відповідає критеріям значимості. Ви робите чудову справу, пишучи про реальних динозаврів, але вигаданим тут не місце.
Вікіпедія:Критерії значимості персонажів та уявних об'єктів

  1. Існують вторинні джерела, які містять докладну інформацію про згаданий персонаж (об'єкт).
  2. Персонаж (об'єкт) зустрічаються у творах різних авторів або фольклорі, або існують творчі переробки чи пародії на даний персонаж у значимих творах.
  3. Образ персонажу чи об'єкта використовується у культурних чи соціальних проектах або в рекламних цілях, про що зазначено в авторитетних джерелах.

Жодному з цих критерії істоти "Нових динозаврів" не відповідають.--Віщун (обговорення) 16:30, 6 серпня 2016 (UTC)

  1. Чому ви видалили статтю "Одноріг (динозавр)" ? Якщо вигаданим динозаврам тут не місце , чому залишились такі статті як наприклад "Йоші" чи "Годзілла" ? Не видаляйте будь-ласка статтю "Хват !!! --Боровков Роман (обговорення) 19:52, 7 серпня 2016 (UTC)
Почнемо з того, що видалив не я. Я не маю на те повноважень, але я висунув на вилучення. Годзилла, Чужий і всілякі інші подібні вигадані істоти мають значний вплив на культуру, вони згадуються в сотнях творів. Динозаври з книги Діксона згадуються тільки в ній. Тому значимості не мають.--Віщун (обговорення) 18:34, 7 серпня 2016 (UTC)
Саме тому і хват іде слідом за однорогом на вилучення. Хочете перекласти «Нових динозаврів» українською — будь ласка. Та нести до Вікіпедії все підряд не слід.--Віщун (обговорення) 18:39, 7 серпня 2016 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

Використання власних зображень

Доброго дня! Ніхто не забороняє ілюструвати статті власними малюнками, проте Вікіпедія:Правила використання зображень говорить, що вони мають бути максимально якісними. Згідно Вікіпедія:Завантаження зображень, взагалі не є добре завантажувати зображення, виконані на папері. Якщо вже існує досить якісне зображення з Вікісховища, варто використати його. Оскільки неможливо дізнатися чи маєте ви біологічну й художню освіту для виконання реконструкцій динозаврів (але вірогідно ще не маєте), ваші роботи розцінюватимуться як сумнівні.--Віщун (обговорення) 08:17, 21 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:57, 11 вересня 2017 (UTC)

@Yasnodark:Дякую за запрошення! Напевно я буду учасником--Боровков Роман (обговорення) 14:08, 11 вересня 2017 (UTC)
Реєструйтеся, бо на вашу улюблену тему (твори про динозаврів) є теж чимало потрібних статей:

Плутония (роман)[ru] Юрський парк (роман) Динотопія (роман Джеймса Ґарні) Чудовисько озера Ла-Метрі[en] Загублений світ (роман Крайтона) Рушниця динозавра[en] Планета динозаврів (роман)[ru] Літо динозаврів Дикий Пеллюсидар[en] Рушниця динозавра[en] Мисливець на скаменілості Іноземець (роман Роберта Соєра)[en] Чарівник з Лемурії Веномні дерева Сунги[en]. Тож сподіваюся, що вас щось зацікавить. Звісно у тому випадку, якщо ви володієте відповідними мовами, з яких необхідно у повному обсязі перекласти статті. Або обрати щось інше, що вам більш подобається.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 11 вересня 2017 (UTC)

Вітаю Боровков Роман , нагадую, що сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячнику, у якому ви зареєструвалися, тож буду радий вашим новим статтям і не забувайте про джерела, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:28, 20 вересня 2017 (UTC)

Сторінку Раптор (динозавр) номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Раптор (динозавр), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 жовтня 2017. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 17:21, 8 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ґодзіллазавр (Ґодзілла)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ґодзіллазавр (Ґодзілла) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:12, 20 жовтня 2017 (UTC)

Сторінку Нігерський вогнемет номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Нігерський вогнемет, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 жовтня 2017. Що ще можна зробити? --Рассилон (обговорення) 18:20, 20 жовтня 2017 (UTC)