Обговорення користувача:Білецький В.С.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13

Інші автоархівовані сторінки

Скорочення
ВП:ДОЗ

Зміст

Вуа

Вітаю! Маю повідомити, що створена Вами сторінка Вуа містить низку недоліків, а саме: 1) відсутні інтервікі; 2) не наведено оригінального написання; 3) джерело тільки одне, являє собою художній твір, до того ж переклад, а не оригінал; 4) існування подібної одиниці об'єму не підтверджується Інтернет-пошуком і французькими джерелами по мірах об'єму. Просьба уточнити дані, навівши нові авторитетні джерела. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 00:30, 27 березня 2018 (UTC)

Думаю, що треба взяти Ежен Сю. Агасфер. 1992 р. т. 2. французькою мовою.--Білецький В.С. (обговорення) 05:11, 27 березня 2018 (UTC)
Дякую, але бажано дати номер сторінки. У джерелі (Livre: Sue Le Juif errant Tomes 1-2) шукати слово трудно (до того ж, я не знаю оригінального написання). --В.Галушко (обговорення) 15:32, 28 березня 2018 (UTC)
Розумію. Спробую щось знайти. Але цієї книги в мене зараз немає. Писав статтю у Вікі коли був на окуповані території. Книга залишилася там. Сьогодні мешкаю у гуртожитку, як і багато переселенців.--Білецький В.С. (обговорення) 18:19, 28 березня 2018 (UTC)

Класифікація нафти

Вітаю. Тут у нас серед надкоротких статей є півтора десятки статей про різні види нафти, пару з яких я поставив на поліпшення, хоча окрім Вас сподіватися більше нема на кого. З іншого боку, є стаття Класифікація нафти, аналог якої в росіян навіть зі статусом доброї. Як Ви ставитеся до того, щоб приєднати всі ці короткі статті до статті класифікації, щоб з часом зробити її принаймні не гірше російської?

Ось ці статті:

Звісно, якщо якісь з цих статей можна розширити, варто з ними працювати окремо.--Brunei (обговорення) 19:37, 1 квітня 2018 (UTC)

Щодо Класифікації нафти - цю статтю просто треба розвивати. Інші статті - також, але якщо перша може дійсно бути й доброю, то останні - на рівні пристойних стабів. Яка їх перспектива? Можна і треба написати приклади цих нафт (по регіонах, родовищах). Далі - специфіку їх переробки, транспорту, області переважного застосування. Об"єднувати все недоцільно, так як класифікація передбачає виокремлення окремих груп за ознаками, а тут таких груп власне і немає - є "групки" - по 2-3 (смолисті нафти, сірчисті). Я спробую з цим усим попрацювати - але поступово - протягом, скажімо місяця. Подивимося, як у мене вийде. Така пропозиція.--Білецький В.С. (обговорення) 20:28, 1 квітня 2018 (UTC)
Добре, давайте так.--Brunei (обговорення) 15:37, 4 квітня 2018 (UTC)

Лекерит

Доброго дня! Натрапив на статтю Лекерит у пошуках статей без інтервікі та без Вікіданих. Помітив, що в джерелі взагалі нема слова лекерит, також мені не вдалося знайти жодного посилання ні українською, ні румунською. Ви впевнені в тому, що там немає помилок? Дякую — NickK (обг.) 09:55, 10 квітня 2018 (UTC)

Ось з джерела: «Первоначально нефть добывали в предгорьях Карпат. Для этого, ниже тех мест, где нефть выходила на поверхность, выкапывали неглубокие рвы, по которым нефть стекала в специальные накопительные ямы. И ям ее доставали при помощи особых черпаков цилиндрической формы. Этот старинный способ назывался «лэкэрит».--Білецький В.С. (обговорення) 11:30, 10 квітня 2018 (UTC)
Дякую, знайшов і додав назву румунською — NickK (обг.) 14:08, 10 квітня 2018 (UTC)

Збірна Косова з футболу

одне питання. Доцільність розділу? все повинно мати доцільність, там не повний список матчів. Для чого вводити в оману читача? --Jphwra (обговорення) 11:24, 1 травня 2018 (UTC)

Ви самі це сформулювали - заготовочний матеріал для формування окремої статті. А можете стаб зробити і зараз - забравши цей текст (те що Ви вилучаєте) в нову статтю. --Білецький В.С. (обговорення) 11:38, 1 травня 2018 (UTC)
Щодо "не повний список матчів"... У Енгельса десь є фраза (летюча фраза) - по пам"яті: якщо ви хочете мати істину в останній інстанції - ви ніколи не будете мати ніякої істини (нічого не досягнете)... Наявність навіть "не повного списку матчів" - це можливість його допрацювати, знищення (вилучення) - відсутність такої можливості.--Білецький В.С. (обговорення) 11:41, 1 травня 2018 (UTC)
Я взагалі спеціально вказав, де шукати наявний матеріал (причому з 1993 року), а в даному випадку є розділ про виступи на чемпіонатах Європи та світу в таблицях. Цього цілком достатньо, в таблиці відсутні товариські матчі, а перевантажувати статтю простим списком матчів (ще і неповним) це лише штучне збільшення байтів самої статті. Є приклади молодіжних збірних, от Чехія. так само діяв за сценарієм Косово, а через 1,5 роки прибрав цю інформацію геть. Так вона додає «важкості» статті але одночасно, ця інформація просто перевантажує статтю і сама стаття втрачає сенс. Це я Вам кажу, як людина трохи обізнана на ігровому спорті і зокрема на статистиці. --Jphwra (обговорення) 11:48, 1 травня 2018 (UTC)
Ви тут, звичайно, більш спеціалізуєтеся. Тут Вам видніше. Але я про інше - виглядає так, що при бажанні зробити додаткову статтю про матчі прийдеться починати з нуля. А якщо Ви залишите інформацію - то тоді буде шанс СКОРИСТАТИСЯ ПОПЕРЕДНІМИ НАПРАЦЬОВКАМИ. Я думаю, що найкраще - залишити і приховати. Тоді і стаття виглядатиме як Ви хочете, і задача наступного вікіпедиста спроститься. Здається так? Залишити і приховати.--Білецький В.С. (обговорення) 11:56, 1 травня 2018 (UTC)
Чесно я проти навіть приховування. Косовари вже після останнього матчу провели три товариські зустрічі. Про них там ані слова. Не бачу сенсу приховувати і тим більше зберігати. Бо все те скопіюється в англів (копія спокійно адаптується до нашої Вікі з деякими уточненнями в редагуваннях), де і народу пише більше і статистиці приділяють увагу значно більше від нашого. --Jphwra (обговорення) 12:01, 1 травня 2018 (UTC)
Як знаєте. Є звичайно такий підхід "до основанья, а затем...". Інші правда говорять що будувати нове ліпше ніж лагодити (доповнювати) старе. А що Вам заважає зробити стаб, якщо так все легко і просто з англ. вікі? Поки ми тут пишемо - стаб уже був би. А матчі... та їх ще багато буде у майбутньому... Це теж буде додаватися.--Білецький В.С. (обговорення) 12:08, 1 травня 2018 (UTC)
Заважає те, що я був відсутній з вересня 2017. І хокейна тематика яку я веду, зараз знову пасе задніх. А футбол, то вже як доповнення. А так виходить, аж занадто багато таких доповнень. Я поки створюю інколи величезни шматки двобоїв між клубами або збірними, коли вони грають у фіналах великих турнірів, як от, наприклад тут. От такій інформації там якраз місце, а кидати в статтю про збірну я вважаю зайвим. Там треба детальна історія, більш чітка статистика, склади, рекорди, тренери. --Jphwra (обговорення) 15:33, 1 травня 2018 (UTC)
Ліричний відступ. Я проживаю в квартирі з 2005 року. Так от за цей час ми, поступово звичайно, пережили три ремонти — 1) косметичний, ще 2005; потім перед народженням донечки в 2009 і останній прийшовся на 2014-2017 роки. Чесно кажучи, як найкращий варіант, то "до основанья, а затем...", але звичайно якщо є гроші. А в даному випадку, якщо є редактор і бажання. В мене до слова була суперечка одна зодним із редакторів. Він взяв собі вкидати в статті про клуби їх матчі в єврокубках, і все б добре якби не одне НО. Він просто додавав наявну інформацію з рувікі чи з данської (звідки клуб одним словом), а там була геть неповна інформація. Здебільшого в кращому випадку з 2000-х років. А клуби в тих єврокубках грають ще з 1970-х і от той шмат історії відсутній геть. Як на мене це не добре. Тому і реакція в мене на такі недоробки в статтях. --Jphwra (обговорення) 15:48, 1 травня 2018 (UTC)
От і приховайте. Інші при більш детальній опрацьовці використають. --Білецький В.С. (обговорення) 15:47, 1 травня 2018 (UTC)
Є "активні" (висвітлені) і "пасивні" (приховані) недоробки. Активні - гірші, бо неповна інформація дійсно вводить в оману. Пасивні - зовсім інша річ. Це як цеглинки для майбутньої праці.--Білецький В.С. (обговорення) 15:54, 1 травня 2018 (UTC)

Витратометрія

Доброго вечора! Гляньте, будь ласка статтю Витратометрія, схоже на оригінальне дослідження (Витратометрія — наука про вимірювання витрат тощо) --Ілля (обговорення) 20:24, 9 травня 2018 (UTC)

  • Поняття є, але застосовується, як правило, у свердловинних технологіях(Витратометрія свердловини). Зрозуміло, що Витратометрія - ширше поняття. Те що зараз описано в цій статті - погано. Я виправлю. Тільки не одразу. Поки що - цейтнот.--Білецький В.С. (обговорення) 20:51, 9 травня 2018 (UTC)

Сторінку Кримські татари — Крим — Україна номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Кримські татари — Крим — Україна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 травня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:29, 13 травня 2018 (UTC)

Статтю Автооператор необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Автооператор, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 20 травня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:28, 20 травня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:40, 25 травня 2018 (UTC) Ольжич Мушинський (обговорення) 09:40, 25 травня 2018 (UTC)

Білецький В.С. вітаю, ваш коментар стане в нагоді тут. --Yasnodark (обговорення) 12:40, 11 червня 2018 (UTC)

Статтю Аналіт необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Аналіт, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 2 червня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 16:53, 2 червня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 17:09, 2 червня 2018 (UTC)

Статтю Гомокліналь необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Гомокліналь, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 2 червня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 16:53, 2 червня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено---Білецький В.С. (обговорення) 17:34, 2 червня 2018 (UTC)

Зверніть увагу будь ласка на пропозицію

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців

Статус файлу Файл:Дзвони Лемківщини.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Дзвони Лемківщини.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 06:21, 10 червня 2018 (UTC)
Файл завантажений у 2011 році. Тоді можна було використовувати файл з екрана. З сайту. Вважаю, що закон, правило не повинно мати зворотньої дії. --Білецький В.С. (обговорення) 06:27, 10 червня 2018 (UTC)

Машинобудування

Вітаю Вас, шановний Володимире Стефановичу.

В англійській Вікіпедії є стаття Machine industry[en] (назву потрібно придумати). Значна частина інформації, поданої в статті Машинобудування, перегукується із інформацією цієї статті. Чи не поділяєте моєї думки, що давно пора створити аналогічну статтю і в УкрВікі? Зазначена частина поданої Вами інформації в статті Машинобудування могла би стати гарним підґрунтям для нової статті. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:01, 10 червня 2018 (UTC)

Ми повинні діяти в рамках того термінологічного поля, яким диспонує наша мова (енциклопедії, довідники тощо). Новий термін - завжди.. проблемний. Запропонуйте - як назвати статтю?--Білецький В.С. (обговорення) 11:03, 10 червня 2018 (UTC)
Напр., «Машинобудівна індустрія», «Машинобудівна промисловість», які нічого нам не «поламають», і які відповідають англійській назві. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:17, 10 червня 2018 (UTC)
Вибачте «настоящого автомобіліста із пізнім запалюванням» — забув Вам подякувати за останні правки у статті Машинобудування. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:21, 10 червня 2018 (UTC)
Індустрія — синонім слова промисловість. Тому «Машинобудівна індустрія», «Машинобудівна промисловість» - одне й те ж саме. --Білецький В.С. (обговорення) 11:54, 10 червня 2018 (UTC)
Думаю, що там непорядок з тими категоріями та інтервікі. Стаття Machine industry[en] - в дійсності ближче до Машинобудування. А от статті Інженерія машин чи Машинобудівельна інженерія - дійсно немає. Польською inżynieria mechaniczna – całość wiedzy dotyczącej projektowania, wytwarzania i eksploatacji maszyn i konstrukcji, wyjąwszy z tego maszyny elektryczne i energetyczne, które są domeną inżynierii elektrycznej i inżynierii energetycznej oraz maszyn matematycznych, które są domeną inżynierii elektronicznej.--Білецький В.С. (обговорення) 12:03, 10 червня 2018 (UTC)

Питання

Вітаю Білецький В.С. прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження предствленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 13:52, 18 червня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті ТОВ «Науково-виробниче підприємство „РІСТ“»

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю ТОВ «Науково-виробниче підприємство „РІСТ“», але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://zounb.zp.ua/sites/default/files/news/files/Book_viln_new_0.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю ТОВ «Науково-виробниче підприємство „РІСТ“».

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті ТОВ «Науково-виробниче підприємство „РІСТ“», і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 20:00, 20 червня 2018 (UTC).

Перефразував текст своїми словами. Дещо вилучив. Перередагував.--Білецький В.С. (обговорення) 21:08, 20 червня 2018 (UTC)

Сторінку Війна Христа номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Війна Христа, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 червня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 14:26, 25 червня 2018 (UTC)

Війна Ареса

Вітаю. Є можливість переробити її? І там ще одна ваша стаття стоїть на швидке вилучення прошу звернути увагу. --Jphwra (обговорення) 09:25, 28 червня 2018 (UTC)

 • я думаю - це шкідництво. Доробляти-переробляти можна 90% статей.--Білецький В.С. (обговорення) 10:25, 28 червня 2018 (UTC)
  • Перепрошую, але дана стаття не підлягає доопрацюванню в силу того факту, що її тема — фолк-хісторі і не більше.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 10:54, 28 червня 2018 (UTC)
  • Я там бачу "Українська правда" - це не блог. Від того, що Сергій Дацюк філософ авторитетність його думки ніяк не зменшується (у Вас так виходить - що тільки історики авторитетні? а філософи - ні?).--Білецький В.С. (обговорення) 12:00, 28 червня 2018 (UTC)
   • Я мав на увазі, що дане посилання опубліковане на блозі УП. Оскільки дана тема стосується військової історії, то тут очевидно авторитетні тільки історики. Принаймні, автор концепції Переслєгінн позиціонує себе як історик, але ним не є й історичної освіти не має.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 12:18, 28 червня 2018 (UTC)
    • Та Ви що!? Немає "приватизованих" тем, ні в істориків, ні у філософів... ні в інших. Ось я - д.т.н., і мій колега Гайко Г.І - теж д.т.н. І ми написали підручник з грифом МОН "Історія гірництва". Тобто "втрутилися" в галузь історії. Ну то й що? В науці дууже багато прикладів, коли видатні твори з"являються "не в своїй галузі". Ви про це не знали?--Білецький В.С. (обговорення) 12:30, 28 червня 2018 (UTC)
     • Я в жодному випадку не заперечую Ваш внесок, оскільки Ви є дослідником саме в сфері гірницта. Щодо Переслєгіна (який взагалі є фізиком), то його концепції не знайшли наукового визнання, тому вважати його видатним я б не став. Чесно кажучи, весь цей випадок мені нагадав Фоменко і його Нову хронологію. Щодо статті, то її залишення можливе у випадку наведення незалежних публікацій спеціалістів у даній сфері.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 12:49, 28 червня 2018 (UTC)
      • Ще раз наголошую: немає "приватизованих" галузей знань. Є маса прикладів, коли лікарі були хіміками, або письменниками, або філософами. У філософів можуть бути історичні роботи, а у істориків - філософські. Значимі, вагомі, НАУКОВІ роботи. НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПРИВАТИЗОВАНОЇ ГАЛУЗІ НАУК! Зрозуміло? Скажімо, видатні пізнання Енріко Фермі у математиці та фізиці, набуті в основному в результаті самоосвіти (тут маса прикладів).--Білецький В.С. (обговорення) 13:04, 28 червня 2018 (UTC)
  • Що ж, бачу кожен залишився при своїй думці. Я вже висловив своє бачення на сторінці на вилучення.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 13:11, 28 червня 2018 (UTC)
   • Ламати - не будувати - душа не болить. Доречі, Нова хронологія попри те, що це ненаукова теорія чудово описана у Вікіпедії. А тут терміни, які використовуються і в науці і поза нею. Просто терміни - і нічого не заважає на сторінках цих статей саме про це і сказати. І про використання у науці, і про використанні у фолькс-сайнс. Тоді все буде на своїх місцях - і роз"яснення теммінів і області їх використання. Так ні - Ви цього не хочете. Ви хочете тривіально знищити САМУ ЗГАДКУ про ці терміни.--Білецький В.С. (обговорення) 13:20, 28 червня 2018 (UTC)

Сторінку Війна Ареса номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Війна Ареса, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 червня 2018. Що ще можна зробити? KHMELNYTSKYIA (обговорення) 10:50, 28 червня 2018 (UTC)

Сторінку Переслєгін Сергій Борисович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Переслєгін Сергій Борисович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 червня 2018. Що ще можна зробити? Dgho (обговорення) 13:27, 28 червня 2018 (UTC)

На сторінці Вилучення немає. Тому зняв Ваш шаблон. --Білецький В.С. (обговорення) 14:28, 28 червня 2018 (UTC)
п. Володимире, у Вас є другий акаунт?--Dgho (обговорення) 17:48, 29 червня 2018 (UTC)
У мене НЕМАЄ другого акаунта. Це заборонено правилами Вікіпедії. То - інша людина. Ви - неофіт в УкрВікі і тому не знаєте.--Білецький В.С. (обговорення) 18:34, 29 червня 2018 (UTC)
Що за дурниця - неофіт. Я і без Вас знаю правила, тому і питаю: чи не порушуєте Ви правила?--Dgho (обговорення) 21:20, 29 червня 2018 (UTC)
Читайте словники. Неофіт - слово не образливе. --Білецький В.С. (обговорення) 04:50, 30 червня 2018 (UTC)
Я і це знаю, і я не неофіт. Саме так слід розуміти мої слова.--Dgho (обговорення) 10:34, 30 червня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Узагальнений евристичний метод

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Узагальнений евристичний метод, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://mechatronics.kpi.kharkiv.edu/claroline/backends/download.php?url=L0Jvb2tfMDA4LnBkZg==&cidReset=true&cidReq=LIBRARY. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Узагальнений евристичний метод.

Надалі пропонується:

Грабченко А. І., Федорович В. О., Гаращенко Я. М. Методи наукових досліджень: Навч. посібник. — Х.: НТУ «ХПІ», 2009. — 142 с. У мене все відкривається. --Oleh Kushch (обговорення) 17:41, 7 липня 2018 (UTC)
У мене видає "помилка". Якщо дослівно: "Ошибка. Не удалось загрузить PDF-документ."--Білецький В.С. (обговорення) 17:42, 7 липня 2018 (UTC)
Можна, напевно, спробувати інший браузер. Можу скинути Вам в Месенджері.--Oleh Kushch (обговорення) 17:49, 7 липня 2018 (UTC)
уже побачив у Месенджері.--Білецький В.С. (обговорення) 03:45, 8 липня 2018 (UTC)

Повідь у Японії (2018)

Вітаю. Повінь (рос. Паводок) - це сезонний розлив рік. У Японії - повідь (рос. Наводнение). Через дощі, а не розлив рік. Спеціально на сторінці обговорення зазначив. З повагою. --Ветер (обговорення) 13:51, 9 липня 2018 (UTC)

Статтю Нуль поста необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Нуль поста, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Білецький В.С. (обговорення) 20:07, 13 липня 2018 (UTC)

Статтю Ортоклазизація необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Ортоклазизація, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC) YesТак Зроблено

Статтю Карта-основа необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Карта-основа, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 09:12, 19 липня 2018 (UTC)

Статтю Мезомолекула необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Мезомолекула, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено

Статтю Оксихлориди необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Оксихлориди, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC) YesТак Зроблено

Статтю Аксинізація необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Аксинізація, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC)YesТак Зроблено

Статтю Баротропна рідина необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Баротропна рідина, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 12 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:46, 12 липня 2018 (UTC) YesТак Зроблено

Сторінку Дніпровський центр соціальних досліджень номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Дніпровський центр соціальних досліджень, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 18:48, 22 липня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Дніпровський центр соціальних досліджень

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Дніпровський центр соціальних досліджень, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: {{{сайт}}}. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Дніпровський центр соціальних досліджень.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Дніпровський центр соціальних досліджень, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 06:13, 23 липня 2018 (UTC).

Не повертайте копівіо у статтю

Доброго дня.

Раз у раз Ви пхаєте у статтю Дніпровський центр соціальних досліджень шматок, який дослівно копіює весь зміст інтернет сторінки про цю ГО. Пр цьому Ви копієте його без переробки, а тому я повернув шаблон про порушення авторських прав. Хіба складно Вам переписати ти нещасні кілька абзаців, щоби не було порушення авторського права? Чи Ви принципово не вважаєте дослівне копіювання зі збереженням форматування, наявного на тій сторінці - нормальним явищем? --Kharkivian (обг.) 08:37, 23 липня 2018 (UTC)

Текст ПЕРЕРОБЛЕНИЙ! При цьому - двічі перероблений.--Білецький В.С. (обговорення) 10:45, 23 липня 2018 (UTC)
Роблю вам зауваження: 1. По-перше, ви висловлюєтеся неетично: "Раз у раз Ви пхаєте у статтю...". 2. По-друге, щось плутаєте - я не "пхаю у статтю Дніпровський центр соціальних досліджень шматок, який дослівно копіює весь зміст інтернет сторінки про цю ГО", а переписую цю статтю. Читати треба. І не хамити. Зауважую неетичну поведінку з вашого боку.--Білецький В.С. (обговорення) 20:55, 23 липня 2018 (UTC)

Сторінку Третій сектор Східної України номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Третій сектор Східної України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 15:45, 23 липня 2018 (UTC)

Статтю Наше право (інформаційно-правовий центр) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Наше право (інформаційно-правовий центр), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 23 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 16:04, 23 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено

Статтю Прикарпатський науково-аналітичний центр необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Прикарпатський науково-аналітичний центр, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 23 липня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 16:22, 23 липня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено

Порушення авторських прав у статті Третій сектор Східної України

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Третій сектор Східної України, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://textarchive.ru/c-1018396-p11.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Третій сектор Східної України.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Третій сектор Східної України, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 16:29, 23 липня 2018 (UTC).

Сторінку IX З'їзд Народного Руху України номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття IX З'їзд Народного Руху України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 16:53, 23 липня 2018 (UTC)

Свердловина Йосипа

Вітаю! Маю сумніви щодо вірогідності фактів, викладених у статті Свердловина Йосипа. Докладніше на СО відповідної статті. Також прохання уточнити мої правки на схемі Бурова вишка: я додав опис з цифрами, але не всі англомовні терміни мені вдалося ототожнити з термінами з МГЕ. Я мало розуміюсь у цій темі. Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 19:06, 28 липня 2018 (UTC)

Сторінку Агентство регіонального розвитку «Волинь» номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Агентство регіонального розвитку «Волинь», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 13:27, 30 липня 2018 (UTC)

Сторінку Творчий центр Каунтерпарт номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Творчий центр Каунтерпарт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 16:55, 30 липня 2018 (UTC)

Сторінку Територіальна асоціація «Захист і сприяння» ім. генерала УНР Володимира Сікевича номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Територіальна асоціація «Захист і сприяння» ім. генерала УНР Володимира Сікевича, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 21:09, 30 липня 2018 (UTC)

Сторінку Вікіпедійна пасіонарність номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Вікіпедійна пасіонарність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 липня 2018. Що ще можна зробити? --Ілля (обговорення) 09:31, 31 липня 2018 (UTC)

Сторінку Український Світ номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Український Світ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 серпня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:07, 3 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Третій сектор Східної України

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Третій сектор Східної України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:10, 8 серпня 2018 (UTC)

Сторінку Школа медіаосвіти на Кінбурні номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Школа медіаосвіти на Кінбурні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення.

Вибачте, мені виглядає незначимою.--Anntinomyобг 17:38, 11 серпня 2018 (UTC)

Статус Файл:Тесленко-Лісовська1.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Тесленко-Лісовська1.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Piramidion 08:56, 12 серпня 2018 (UTC)

Статус Файл:Агрікола-переклад.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Агрікола-переклад.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Piramidion 10:09, 12 серпня 2018 (UTC)

Статус Файл:Сходинкова огранка.JPG

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Сходинкова огранка.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Shmurak (обговорення) 07:21, 13 серпня 2018 (UTC)

Сторінку Модель Маскета-Мереса номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Модель Маскета-Мереса, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 серпня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:58, 16 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Третій сектор Східної України

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Третій сектор Східної України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:39, 22 серпня 2018 (UTC)

Університет Бордо

Вітаю! Дуже прошу доробити вашу статтю, бо там ма бути не дизамбіг, а повноцінний навчальний заклад. Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 14:42, 30 серпня 2018 (UTC)

Дякую. Але цих університетів з подібною назвою декілька. Тому дизамбіг доречний. Можливо, Ви хочете ще додати якийсь університет з подібною назвою? Прошу - додавайте. Включайтеся - перероблюйте, дороблюйте. Вікіпедія - колективний проект. Тут немає "даючих вказівки" і "виконуючих вказівки". Якщо бачите якісь ґанджі - сміливо доробляйте. Успіхів.--Білецький В.С. (обговорення) 14:58, 30 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Третій сектор Східної України

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Третій сектор Східної України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:19, 30 серпня 2018 (UTC)

Арбітражний комітет 2018

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:32, 1 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 09:59, 5 вересня 2018 (UTC)

Знову "Український Світ"

Шановний Володимире Стефановичу. Доповнив Український Світ середньою освітою, але доповнення надто сире. Якщо це «підходить» та ще й зможете відредагувати і добавити про культуру, звичаї традиції, вищу освіту, буду дуже радий. Ще одне. Дозволю собі жарт. Мій колишній шеф та вчитель їздив до сестри в Канаду і був там місяців зо два, відвідував США (віза з Канади 10 баксів). Так от, він привіз звідти дуже влучні висловлювання про Український Світ, яким його бачать місцеві. Єврейська громада – поголовно банки, торгівля. Італійська громада – мафія, поліція та будівельний бізнес. Українська – дуже шанована громада – вищий командний склад, науковці, лікарі та медсестри і поголовно найкращі вчителі. Жаль, немає АД на ці висловлювання! Думаю, статтю доцільно доповнити українською наукою та технологіями. Надіюсь, що саме такої інформації у Вас достатньо. Особливо, з діаспори. (Защібка Джуса на літаках, Пулюй, теорія міжпланетних польотів Кондратюка, морський старт, Мрія, Буран, … і, думаю, Ви ще багато чого могли би добавити — лише основного і найбільш суттєвого.) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:59, 8 вересня 2018 (UTC)

Дякую. Завтра увечері. Бо в дорозі.--Білецький В.С. (обговорення) 21:00, 8 вересня 2018 (UTC)
Передивився. Освіта - загалом цілком прийнятно. Інше потроху доробимо. З часом. Лекції, конференції, відрядження. У Вас добре виходить - буду вдячний за участь--Білецький В.С. (обговорення) 04:30, 10 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:21, 9 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Третій сектор Східної України

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Третій сектор Східної України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:39, 15 вересня 2018 (UTC)

Статтю Інсоляційне вивітрювання необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Інсоляційне вивітрювання, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 17:34, 24 вересня 2018 (UTC)

Статтю Динамо-реактивний снаряд необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Динамо-реактивний снаряд, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 17:45, 30 вересня 2018 (UTC)

Статтю Криптоморфний мінерал необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Криптоморфний мінерал, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 20:12, 28 вересня 2018 (UTC)

Статтю Кертиситоїди необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кертиситоїди, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 10:28, 16 вересня 2018 (UTC)

Статтю Кеталі необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кеталі, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 10:05, 16 вересня 2018 (UTC)

Статтю Нітриліміди необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Нітриліміди, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 15 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:06, 15 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 09:53, 16 вересня 2018 (UTC)

Статтю Інтенсивність звуку необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Інтенсивність звуку, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:12, 16 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 04:59, 17 вересня 2018 (UTC)

Статтю Піски морські та озерні необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Піски морські та озерні, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 23:12, 16 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 11:12, 29 вересня 2018 (UTC)

Статтю Девіація (механіка) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Девіація (механіка), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:01, 16 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 20:32, 16 жовтня 2018 (UTC)

Статтю Графітоїди необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Графітоїди, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:01, 16 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 20:19, 16 жовтня 2018 (UTC)

Статтю Вулканошари необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Вулканошари, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:01, 16 жовтня 2018 (UTC)

ПЕРЕНАПРАВЛЕНО.--Білецький В.С. (обговорення) 19:29, 16 жовтня 2018 (UTC)

Статтю Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 19 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 09:00, 19 жовтня 2018 (UTC)

Привіт

Привіт! помітив, що у вас є стаття на англійській Wikipedia! Гарного дня! :) Huff slush7264 (обговорення) 14:49, 23 жовтня 2018 (UTC)

Дякую! --Білецький В.С. (обговорення) 17:23, 23 жовтня 2018 (UTC)

Hello!

Привіт! помітив, що у вас є стаття на англійській Wikipedia! Гарного дня! :) Huff slush7264 (обговорення) 14:49, 23 жовтня 2018 (UTC)

thanks!--Білецький В.С. (обговорення) 17:59, 23 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Стулка номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Стулка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 18:27, 23 жовтня 2018 (UTC)

Вилучати - нерозумно. Перенести у Вікісловник - розумно. Приклад: https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D0%B0 --Білецький В.С. (обговорення) 18:33, 23 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Галоболіт номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Галоболіт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 09:14, 26 жовтня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 18:51, 26 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Музей мариністичного живопису імені Р. Г. Судковського

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музей мариністичного живопису імені Р. Г. Судковського був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 28 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Вітрило (готель) номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Вітрило (готель), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2018. Що ще можна зробити?--178.95.8.243 18:23, 29 жовтня 2018 (UTC)

Статтю Макрокінетика необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Макрокінетика, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 листопада 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:37, 6 листопада 2018 (UTC)

YesТак Зроблено---Білецький В.С. (обговорення) 19:17, 6 листопада 2018 (UTC)

Ураган Отто

Выучите меня, пожалуйста. Не могли бы Вы дополнить до стаба (заготовки)? С уважением,--Станислав Савченко (обговорення) 10:49, 8 листопада 2018 (UTC)