Обговорення користувача:Виктор Не Вацко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Різне

Вікторе, добрий день. Маю два запитання. Перше: це -- Списки найкращих футболістів Східної Європи -- моя стаття. Чи можна зробити так, аби мені її зарахували? Друге: в останньому номері "Українського футболу" я написав великий матеріал про Павла Віньковатого. Зокрема, там є таблиця зі статистикою його виступів -- такого раніше ніхто не публікував. Але я не можу це опублікувати на Вікіпедії, оскільки поки ніяк не можу вникнути, як це зробити суто технічно. Чи можу я вислати цю таблицю Вам?--Volodymyr VB (обговорення) 07:58, 10 серпня 2017 (UTC)
Добрий день. По-перше, я не зовсім розумію, що ви маєте на увазі під поняттям "зарахувати" статтю :)) а таблицю виступів Павла Віньковатого мені можете запросто послати. Як тільки буду мати час, обов'язково додам до статті.--Виктор Не Вацко 11:37, 10 серпня 2017 (UTC+2)

Футболіст року в Центральній та Східній Європі

Д.Д. Вікторе, вчора я додав до цієї статті Футболіст року в Центральній та Східній Європі таблицю, Ви би могли відредагувати її? Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 07:33, 8 вересня 2017 (UTC)
Д.Д. Дуже дякую! Гарно вийшло!--Volodymyr VB (обговорення) 10:37, 18 вересня 2017 (UTC)
Завжди радий допомогти -- Виктор Не Вацко 13:02, 18 вересня 2017 (UTC+2)

Міні-катастрофа

Д.Д. Не знаю, з якої причини, користувач із Англійської Вікіпедії видалив майже всі фото, які я завантажив. Це просто капець.
https://commons.wikimedia.org/wiki/User_talk:Volodymyr_VB#Notification_about_possible_deletion
https://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Deletion_requests/Files_uploaded_by_Volodymyr_VB#Files_uploaded_by_Volodymyr_VB_.28talk_.C2.B7_contribs.29

--Volodymyr VB (обговорення) 15:46, 16 жовтня 2017 (UTC)

Файли були завантажені без дозволу вільного використання (порушення авторських прав). З цим вам допомогти не зможу — Вікімедіа не користуюсь, декілька файлів, котрі я завантажив, до тиждня видалили через копівіо. Хіба що попробуйте оскаржити вилучення тут https://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Undeletion_requests -- Виктор Не Вацко 10:38, 17 жовтня 2017 (UTC+2)
Д.Д. А якщо я пришлю Вам файли (ТІФ-ки), Ви би могли їх завантажити саме в Вікі, а не в Коммонс?--Volodymyr VB (обговорення) 07:46, 20 жовтня 2017 (UTC)
Цим проблему не вирішити. І в Вікіпедії, і в Коммонс є запит на авторські права. Без них, файли швидко виставлять на ШВ як невільні файли. На жаль, з цим не допоможу, попробуйте звернутися до адміна В. Припіна. -- Виктор Не Вацко 21:25, 20 жовтня 2017 (UTC+2)

Східна Європа-2017

Д.Д. Додав результати референдуму 2017 року. Маю сумніви щодо того, яку країну ставити поряд із клубом "Монако" (Футболіст року в Центральній та Східній Європі). Подивіться, будь ласка. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 11:21, 23 жовтня 2017 (UTC)
Ви вибрали правильний прапор. В рамках УЄФА, Монако є частиною Федерації футболу Франції, і на міжнародній арені офіційно репрезентує саме Францію.--Виктор Не Вацко 11:30, 24 жовтня 2017 (UTC+2)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018

привіт! вибачте, що турбую. бачу, що Ви переважно цікавитеся футболом, але якщо знайдете час чи натхнення, то долучайтеся до місячника :) --アンタナナ 21:23, 7 лютого 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:22, 15 листопада 2018 (UTC)

Просто так

Добрий день. Нарешті в Мережі зявилася ця книжечка -- Спортивні опитування: Україна та світ. Колись я знайшов її в бібліотеці Вернадського й узяв звідси десь 80% наявної в мене інформації щодо спортивних опитувань.--Volodymyr VB (обговорення) 07:38, 10 лютого 2020 (UTC)
Доброго дня. Фантастика! Дуже цікава книжка. Тільки дивно, що опитування таких авторитетних організацій, як Міжнародний олімпійський комітет, є досить маловідомим у футбольному світі. --Виктор Не Вацко 12:18, 12 лютого 2020 (UTC+2)
Добрий день. Насправді дивного дуже багато. Дуже. От, припустімо, референдуми АІПС -- найкращі спортсмени світу: у них на сайті нічого немає, я двічі посилав їм офіційний запит -- "морозпетрович". А це було спортивне опитування №1 світу кілька десятиліть... Коли я знайшов цю брошуру, зразу спробував усе перевірити, але знайшов обмаль інформації. Й часто знаходив випадково... Якось один "шановний авторитетний" журналіст із Заходу пояснив мені можливу причину: є команда людей -- вона щось робить, приходить нова команда, все старе "стирається". До речі, такі принципи існують, наприклад, в УЄФА. Тому не дивно, що коли запитуєш їх про їхні опитування 1990-х, вони розводять руками: ні архівів, ані чогось такого. Якщо інформація проникла в ЗМІ, значить, збережеться, якщо ні...--Volodymyr VB (обговорення) 12:34, 12 лютого 2020 (UTC)