Обговорення користувача:Дмитро Душейко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 17:52, 9 вересня 2020, створена Brunei (обговорення | внесок) (→‎Проєкт:Економіка: нова тема)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Дмитро Душейко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--ReAlв.о. 18:47, 14 лютого 2014 (UTC)

Стаття Веблена - Коммонса премія[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Веблена - Коммонса премія. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене -- ReAlв.о. 18:47, 14 лютого 2014 (UTC)

Стаття Моцарт і кит[ред. код]

Вітаю! Дякую за ваш внесок, але ця стаття занадто мала і не оформлена відповідно до стандартів Вікіпедії, тому її було вилучено. Перегляньте будь ласка статті про інші фільми, це допоможе вам зорієнтуватися на майбутнє.--Krystofer (обговорення) 22:07, 2 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Фільми про боротьбу людини з хворобою номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фільми про боротьбу людини з хворобою, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 12:30, 10 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Чиста економічна теорія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чиста економічна теорія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 вересня 2019. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 22:59, 17 вересня 2019 (UTC)

Вікіпроекти[ред. код]

Вітаю. Звернув увагу, що Ви ведете в фейсбуці групу, присвячену економіці в Вікіпедії. Дуже гарна ідея! А чи знаєте, що тут існують тематичні вікіпроекти? Вони якраз слугують для зґуртування вікіпедистів, які цікавляться спільними темами. У вікіпроекті можна збирати інформацію про статті, яких не вистачає або які потребують поліпшення, а інші люди можуть допомагати дороблювати те, на що у Вас не вистачає часу. Якщо це цікаво, можу допомогти створити такий вікіпроект з економіки. Для вдалого прикладу вікіпроекту, який розвивається, можу навести Вікіпедія:Проект:Біологія. З повагою, --Brunei (обговорення) 05:33, 25 жовтня 2019 (UTC)

Привіт! Дуже Вам вдячний за пропозицію! Такий проект обов'язково потрібно створити. Нажаль, я не володію відповідною кваліфікацією для створення. Якщо Ви зможете це зробити, буду дуже вдячний. Від мене будь-яка підтримка у межах можливостей. З повагою --Дмитро Душйко (обговорення)

Ок. Тоді, як буде вільний час, створю сторінку Вікіпедія:Проект:Економіка. --Brunei (обговорення) 14:21, 26 жовтня 2019 (UTC)

Доброго дня! Як Ваші наміри щодо створення тематичного вікі-проекту з економіки?

Вітаю. Планів багато, але часу все менше. Зробив заготовку проекту: Вікіпедія:Проект:Економіка. Пробігся по статтях, з економікою дійсно завал. Проект Ваш: робіть, що хочете, створюйте будь-які підсторінки (на кшталт уже готової Вікіпедія:Проект:Економіка/Статті без джерел, запрошуйте людей. Можна дати посилання на вашу ФБ-сторінку. Добре наповнити розділ «Корисні джерела». Сподіваюся за наступні пару тижнів доробити всі необхідні шаблони. Якщо є якісь питання, пишіть.--Brunei (обговорення) 17:47, 4 грудня 2019 (UTC)

Привіт! Дякую за Ваш внесок! Думаю, я ще не до кінця розумію його цінність й що з ним робити, але згодром розберуся і оціню! Ще раз щиро дякую! З повагою --Дмитро Душйко (обговорення)

А нащо Ви створили групу в ФБ? :-) Думаю, щоб спільно працювати над статтями, поліпшувати їх. Сюди можна запросити як тих ентузіастів-новачків, так і вже досвідчених вікіпедистів, які можуть допомогти з оформленням статей, ілюстраціями, категоризацією тощо. Тут є вже 94 користувачі, які цікавляться економікою (див. Категорія:Інтерес:Економіка). Спільними зусиллями можна підняти розкриття теми. За 15 років не було проведено жодного тематичного тижня з економіки, мало економічних статей серед еталонних добрих і вибраних статей. Поступово ситуацію можна виправити. Мінімальний план дій написав на сторінці проекту. --Brunei (обговорення) 20:01, 5 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Інституційне середовище номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інституційне середовище, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 21:55, 18 січня 2020 (UTC)

Тому, хто додав шаблон: будь ласка, додайте цей текст до сторінки обговорення автора статті, особливо якщо це одне з його перших редагувань

Вітаємо. Вікіпедія не є місцем для реклами[ред. код]

Вітаємо у Вікіпедії. Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті. Однак, Вікіпедія є енциклопедією, а Ваш внесок схожий на рекламу. У Вікіпедії реклама заборонена. Додатково можна почитати наступне:

Якщо у Вас досі залишаються питання, будь ласка, задавайте їх у кнайпі. Також Вам можуть бути корисними наступні посилання:

--Mitte27 (обговорення) 20:10, 27 січня 2020 (UTC)

--Дмитро Душейко (обговорення) 18:30, 28 січня 2020 (UTC) Доброго дня! Вибачте, а де там Ви побачили рекламу? Це некомерційна організація, послуги у неї безкоштовні, фінансується приватними внесками. Така організація є дуже рідким явищем для України. Чому про неї не може бути окремої статті? Може, потрібні якісь докази її некомераційності? Ця сторінка є аналогічною до сторінки Фонд економічної освіти.

Дмитро Душейко, тут важливу роль грає значимість. Чи є джерела, що доводять значимість організації згідно ВП:КЗ? --Goo3 (обговорення) 11:49, 30 січня 2020 (UTC)
Goo3, щодо значимості: в Україні це, скоріш за усе, перша організація, яка заявляється з такою місією. Її значення дуже високе, оскільки вона створює прецедент виникнення таких організацій. Можливо, саме це потрібно указати у статті? --Дмитро Душейко (обговорення) 16:40, 01 лютого 2020 (UTC)
Дмитро Душейко, наведіть будь ласка авторитетні джерела, що підтверджують значимість згідно правил. --Goo3 (обговорення) 17:17, 2 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:07, 21 червня 2020 (UTC)

Доброго дня! Днями переклав статтю Роберт Торренс (економіст). Куди її можна додати?

Проєкт:Економіка[ред. код]

Вітаю. Як Ваші справи? Освоїлися тут уже? Треба щось допомогти? Тут інші користувачі розробили шаблон проєкту та порозставляли його на пару тисяч статей. Докладніше написав тут.--Brunei (обговорення) 17:52, 9 вересня 2020 (UTC)