Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Игорь Даценко»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(copyvio)
(Статтю Long mode номіновано на вилучення (NominateForDel.js))
 
Рядок 36: Рядок 36:
   
 
Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом --[[Користувач:Pavlo Chemist|Pavlo Chemist]] 19:02, 31 березня 2010 (UTC).
 
Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом --[[Користувач:Pavlo Chemist|Pavlo Chemist]] 19:02, 31 березня 2010 (UTC).
  +
  +
== Сторінку [[Long mode]] номіновано на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]] ==
  +
<div class="floatleft" style="margin-bottom:0">[[Файл:Nuvola apps important.svg|42px]]</div>Стаття [[Long mode]], значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення|вилучення]]. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці [[Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/15 серпня 2019#Long mode|обговорення номінацій за 15 серпня 2019]]. [[Довідка:Що робити, якщо ваша стаття стала кандидатом на вилучення|Що ще можна зробити]]? --[[Користувач:Yuriz|Yuriz]] ([[Обговорення користувача:Yuriz|обговорення]]) 13:03, 15 серпня 2019 (UTC)

Поточна версія на 13:03, 15 серпня 2019

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 08:30, 23 листопада 2009 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Майер Амшель Ротшильд[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Майер Амшель Ротшильд, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, тому що цей текст захищений авторськими правами і є скопійованим без змін із сайту http://www.dt.ua/3000/3150/34598/. Як явне порушення авторських прав ми змушені будемо видалити ваш внесок у статтю Майер Амшель Ротшильд.

Якщо ви впевнені у тому, що стаття не порушує авторські права, або у вас є дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL, ви можете написати про це на сторінці обговорення статті або на сторінці Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок.

Якщо ви є автором даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто помістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення "Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL", після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.

Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом --Pavlo Chemist 19:02, 31 березня 2010 (UTC).

Сторінку Long mode номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Long mode, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 13:03, 15 серпня 2019 (UTC)