Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Когутяк Зенко»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (завершив архівування)
м (чищу за ботом)
Рядок 1: Рядок 1:
:<small>''[[Обговорення користувача:Когутяк Зенко/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
 
 
 
:<small>''[[Обговорення користувача:Когутяк Зенко/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
 
:<small>''[[Обговорення користувача:Когутяк Зенко/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
   

Версія за 21:07, 29 січня 2011

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Пішов звідси і я, допоки забагато свинства та непомірних амбіцій-пихи тутечки і через слабку стратегію тутешнього менеджменту та відвертого їх покривання негативних тенденцій, починаючи з пихатого псевдонаціоналіста-провокатора ніппонського розливу - закінчуючи неповагою до нових та перспективних користувачів, я вже не говорю про пишучих авторів сего ресурсу. Наразі маю інші можливості помагати українському суспільству, а сюди мож колись й навідаюся та щоби передати трохи (кілька мегатон) напрацювань, ще може доцю та сина сюди пізніш наверну

колего, щиро сподіваюся, що ваше рішення було запальним, і ви якомога скоріше повернетеся у якості активного дописувача і критика нашої Вікіпедії. Ви ж добре знаєте, що нація — то щоденний плебісцит, тут і зараз. Хай моменти зневіри і слабкості будуть тимчасовими - і смішними згодом. Отже, чекаємо на вас свіжішого і сильнішого. -- Читач і один з авторів Вікіпедії Deineka 23:13, 19 листопада 2010 (UTC)
Дуже вдячний за підтримку й тутешню співпрацю. Та спробую якісь інші форми сприяння укр-вікі. А піти то таки мушу, оскільки доволи сильно перейнявся сим українським інтелект проджектом, й Ви праві щодо моментів зневіри - тому й рішив хлопнувши дверима ще когось перечипити, аби далися на стримок й вни, розумні люда поміркують й хоч якісь висновки з того візьмуть, а захланним - лише «щтири лати поможут». Щиро вдячний Вам й зичу гараздів! --Когутяк Зенко 07:43, 20 листопада 2010 (UTC) Шануйтеся!!!

Ось такий невтішний висновок

Я дуже перпрошуюся перед вікі-товариством, але оскільки кілька адміністраторів та користувачів вважають мене суттєвим чинником - призвідцем до негативної атмосфери в укр-вікі тоді я усуваюся з тутешнього простору (місяць-два, а мо́ й на зовсім), через це беру на себе відповідальність й «сумарно» уступаюся на значний період - Мож нарешті поменшає тутечки користувачів-дописувачів «чия лінія поведінки не сприяє нормалізації атмосфери в спільноті, а часто дестабілізує». Навіщо таким невігласам як я стояти на дорозі чиїмсь амбітним плянам.

а най знають бусурмани-посіпаки:)ТАКОЙ ПІШОВ з ТОТОВ ПІДВОДНОВ ЛОДКОВ Й З СВОЇМИ ОПУСАМИ, АБИ ВИСОКОІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКР-ВІКІ НЕ СТАЛА ПОСМІХОВИСЬКОМ

З Новим роком!!

Привіт, друже! Вітаю тебе з Новим 2011 роком. Бажаю щастя, успіхів і робочої наснаги. --Вальдимар 23:01, 31 грудня 2010 (UTC)

З Новим роком!

З Новим роком!

Бажаю Вам всього найкращогов 2011 році! З повагою --О. Погодін 12:48, 1 січня 2011 (UTC)

деколи й дурні можуть до чогось та таки спонукати

Ото, вчергове переконався, що дурні можуть приносити користь суспільству - коли свої ІДІОТИЗМИ виставлятимуть мов ті ПАМЯТНИКИ чи ПРЕМУДРОСТІ СОФОКЛА. Тому ось й повертаюся - принципово - аби таки щось ще вивести на лад тутечки. --Когутяк Зенко 16:55, 11 січня 2011 (UTC)

(Тільки прохання: не махати ключкою в громадських місцях)) --AS 17:06, 11 січня 2011 (UTC)
Спробую, алє ондечки ще трішки Зими (то як без гака:), а серед весни-літа, яко регбіст - як без захвату/напролом :):)--Когутяк Зенко 17:08, 11 січня 2011 (UTC)
Гарна новина! Сподіваюсь, надовго. З Вами Укрвікі веселіша й плодотворніша. --Mr.Rosewater 17:18, 11 січня 2011 (UTC)

Шалено вдячні за дідуха

І за павучків! Ви робите Українську вікіпедію і вікіпедистів Українськими! Всі учасники 35 ювілейної вікізустрічі вдячні вам за той колорит який ви придали цій зустрічі своїми подарунками! --Звірі 19:10, 15 січня 2011 (UTC)

Статтю Категорія:Охоронці табору Собібор номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Категорія:Охоронці табору Собібор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 січня 2011. SamOdin自分の会話 19:13, 15 січня 2011 (UTC)

Ботанічні сади (перелік) та Перелік ботанічних садів Італії

Шановний Зенку! З Новим роком і Різдвом Христовим! Для того, щоб залишити цю статтю-перелік треба фахово перекласти досить багато тексту. Як у Вас з англійською (та ін.)? Може зможете допомогти? Бо вилучать важливу інформацію. Подивіться - якщо зможете - підключіться до роботи (хоч дещицю яку).--Білецький В.С. 06:53, 16 січня 2011 (UTC)

Дякую, що звернули увагу - трішки перекладу й ще трохи покопирсаюся в своїх дописах, аби доповнити та посинити той список. У спіхів Вам! --Когутяк Зенко 10:50, 16 січня 2011 (UTC)
Дякую, що хочете взятися за цю дуже кропітку статтю (навіть дві). І бажано додати ще критерії включення. Впевнений, що ви виправите, проте не зняв з номінування через те, що список поки ще не відповідає вимогам, але вын всеодно в «безпеці» на обговоренні. ПС. Не переживайте так через статті тих колабораціоністів, якы намагаються видалити. Кому треба буде - знайдуть і в іншому місці. В крайньому випадку спробуйте англ. або рос. вікі для цих справ (чи іншу, яку вам зручніше). А тут ні то ні...нетреба нервуватися, не звертайте уваги і просто візьміть якусь іншу цікавлючу Вас тематику) Успіхів і всього найкращого :) --YarikUkraine 18:29, 16 січня 2011 (UTC)
Дякую за підтрмку, Ярку за тих «травників» і за тих «нацистів» я ще поборюся, бо потім будуть «НКВД-исти» - ось тоді ті посіпаки й манкурти застогнуть:). Я розумію чому вони взїлися - та грець (вликий їм).
І ще, Ярку (не зобижайтеся, у нас вродині так прийнято називати цим прасловянським найменням - навіть Лобановського привчили мого стрия так звати та на полі окликати:) - не зважайте на мої подеколи риторичні вислови (особливо в порівнянні науковець/футбальор) - бо вони не Вас більше стосуютья (а жменьку видалянтів що каламутять води) - оскільки Ваші номінації вважав й сприймаю як подачу на випралення/доопрацювання й поважаю, що ніколи не стаєте в позу і бачите роботу товариства, а не Амбіції (як дехто). Зичу Вам успіху! --Когутяк Зенко 18:05, 17 січня 2011 (UTC) Шануймося!!!
О_О який Ваш стрий у Лобановського? Ви про що? що я пропустив?)))--YarikUkraine 22:03, 17 січня 2011 (UTC)

Прошу прийняти участь в обговоренні - Обговорення:Список ботанічних садів --А1 16:04, 18 січня 2011 (UTC)

Подяка

Дуже дякую Вам за подарунки, вони надзвичайно прикрасили наше святкування і надали йому більш виразного українського колориту. Капелюшок дуже пасує нашій міс Вікіпедії - пані Олександрі, принаймні як на мій погляд - надзвичайно пасує (думаю, скоро з'являться фотографії і Ви в цьому переконаєтесь). А стосовно концертного туру, то я завжди залюбки! Бажаю наснаги і успіхів у примноженні наших духовнх цінностей. --А1 12:23, 16 січня 2011 (UTC)

Мої (особисто чи одного з моїх підрозділів:) капелюшки/брилі всім пасують - окрім манкуртів (в двох таких, давши в пельку, брилів відбирав:). А Вам таки зпрезентую, але трішки згодом! Гараздів!!! --Когутяк Зенко 18:09, 17 січня 2011 (UTC) Слава Україні!!!

Я теж вам дуже-дуже вдячна! Капелюшок до літа так точно буде займати почесне місце на полиці біля Гегеля. За розміром здається все добре, і хоча у метро вирішила його не одягати, натрапила на безліч компліментів від однієї пані. -- Lumpia

Носіть на здоров'я!!!!! --Когутяк Зенко 18:09, 17 січня 2011 (UTC) Шануймося!!!

Наказ НКВС № 00447

Як матимете час та бажання, гляньте на цю статтю, будь ласка. Я її ще трохи доправлю, але вона вже має більш-менш завершений вигляд. Я її переклав з нім. вікі. Дякую--vityok 16:36, 17 січня 2011 (UTC)

Пробіг очима та сильне бажання зявилося детально перечитати. Наразі ще трохи відволікають одні посіпаки з своїми домганнями - але часу таки віднайду аби вчитатися. Велике спасибі за ВАШ труд, зичу подальших успіхів та гараздів!!! --Когутяк Зенко 18:12, 17 січня 2011 (UTC) Шануймося!!!

Баєр (Леверкузен)

Добридень ще раз) Я побачив як Ви реагуєте на зміни редагуємої вами статті, тому вирішив нічого не робити, проте дозвольте на правах автора багатьох статей про фк дати кілька порад:

 1. Назва статті неправильна - існує і БК Баєр (Леверкузен), тому треба або назвати Баєр 04, або Баєр (футбольний клуб, Леверкузен)
  саме аби не провокувати конфліктів - я просто тихцем собі працював, навіть не змінюючи назви (лише зробив редиректи - бо навіть їх не було Баєр 04....)
 2. розділ Історичні віхи команди (як на мене достатньо стандаотного Історія) має бути на початку статті (це не лише наша практика, а й загальновікіпедійна), ну і якщо можливо, то дописати про 1960-2000 роки...а Атрибути і досягнення в кінці сторінки.
  зроблю, лише би друг під колеса не пхався:)
 3. Розділ Короткі відомості + склади команди - щосезонно не дуже відповідає подібним статтям (та і сама назва з "+" і "-" не відповідає енциклопедичним номам). Можна просто створити статті по сезонах накшталт англвікі, а для поточного складу можна створити звичайний шаблон поточного складу та стандартний поточний список (наприклад як в Баварії)
  Розумію що сирий пункт - ще подавши його обдумаю та пораджусь як краще.
 4. можливо є переклади гімну і пісень (або Ви самі можете професійно перекласти)? мені, наприклад, цікаво про що там співається, думаю іншим також...
  цікава ідея - та зараз не на часі (хотів ще Бешикташа зробити - але «друзяка дуже ретиво помага»:)
 5. Статистика і тренери якось так починаються "від пічки". Я розумію що це інфа з німвікі і як там подано так Ви і перенесли, але ми ж не маємо уподоблятися недолікам інших (навіть більш поважних вікі), тому якщо ви не знайшли інформації, то можна просто створити попередній рядок, де б стояли знаки питання та роки з пропущеними даними.
  Там мали помочи фотки та трішки тексту - але до того не дійшов через тоті «палки в колеса»
 6. Дімітар Бербатов, Зе Еліас, Лусіо та Роберт Ковач не норвежці, як це показано в розділі про відомих легіонерів (може ще когось пропустив))
  Ось так, і ще багато чого незначного) А взаалі Ви добре пішли, статтю можна і до доброї довести)
  Замість сну статтю робив поночам, то й ми в 3 годині з ВПрипіном дали троха маху.
  Виправив — мій брак, якось не побачив. --VPrypin (обг.) 22:29, 17 січня 2011 (UTC)
  А на добру навіть не виставлятиму (й Вас би прохав не робить:) - бо збіжаться мов круки «френди» - і зроблять її шаблонною. А я в першу чергу робив її навіть з МОВНИМИ ВИКРУТАСАМИ (аби русскі в макітрі чухалися при машинному перекладі) та й наші горе-журналісти припередиранні тексту:) та й стиль подчі нешаблонний їх відлякає - а нашому читачу буде цікаво почитати (мав практику - один друзяка гокейний журналіст жалкував, що не вдалося перекалькувати весь вікіпедійний текст Джим Грицюк)

ПС. Висловлені власні думки і ідеї є лише допоміжним матеріалом, і ні в якому разі критикою або ще чимось))--YarikUkraine 22:01, 17 січня 2011 (UTC)

Одна поправка: баскетбольний клуб називається Bayer Giants, а не Bayer — NickK 22:05, 17 січня 2011 (UTC)
Дуже Вам вдячний за КОРИСНІ поради і їх спробую втілити. Ще раз вдячний за ТОЛЕРАНТНІСТЬ та РОЗУМІННЯ!!! --Когутяк Зенко 22:37, 17 січня 2011 (UTC)

Чесно кажучи - хлопці - вже й не хочеться над тим працювати - бо приходить такий ось «друзяка» з бруднов ложков й норовить нею твого борща - ЩО ЛИШЕ ПОЧАВ ВАРИТЬСЬ - ПОМІШУВАТИ.

Пане Зенку, взяв на себе сміливість, трохи переробити втручання Frenda. Я вже вчора-сьогодні мейлом трохи пробував зробити його справжнім українцем, але це безперспективно. В його редагуваннях є і резонні речі. Тому, надіюся, зробив якийсь компромісний варіант. Не ображайтеся на мене, і не реагуйте так бурхливо на Frendа. У нього мабуть зараз якість проблеми з самовираженням, я вже півроку не розумію його вчинків. Продовжуйте працювати, "Собачка гавкає, а караван іде". --VPrypin (обг.) 22:45, 17 січня 2011 (UTC)
Вдячний за Ваші розумні-компромісні дії. Я б не зважав (що й робив не втручаючись в його ТВОРЧІсть), але найшло хлопцеві (щодо самовираження, знаю - хочеться адмінфункцій йму, по вислузі років:) - по стилю редагувань та розмовам/діям видко:), але здається ще завелика сорочка тота на него. А за мене вчепився - бо закцентував йому на вибаченні щодо одного старого 70-літнього ВІДОМОГО перекладача - а він пхикнув й "зуба наточив" - нажаль я далеко, аби зуби рівнєти:):)) --Когутяк Зенко 22:54, 17 січня 2011 (UTC) Шануймося!!!

Можливо, вас зацікавить

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень держав світу. Пригадується, ми з вами десь рік тому мали розмову про це, не бажаєте долучитися? Думаю, це піде Вікіпедії на користь. --Microcell 13:17, 27 січня 2011 (UTC)