Обговорення користувача:Кіртока: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Вітання для нового користувача)
 
Немає опису редагування
 
Рядок 2: Рядок 2:


-- [[Користувач:Automatic welcomer|Automatic welcomer]] ([[Обговорення користувача:Automatic welcomer|обговорення]]) 15:29, 13 липня 2016 (UTC)
-- [[Користувач:Automatic welcomer|Automatic welcomer]] ([[Обговорення користувача:Automatic welcomer|обговорення]]) 15:29, 13 липня 2016 (UTC)
== Щодо статті [[Михайло Бучковський]] ==
Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті. <br />
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити. <br />
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на [[Вікіпедія:Критерії значимості|настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості]], а також на тематичні критерії значимості [[Вікіпедія:Критерії значимості/Особи|осіб]], [[Вікіпедія:Критерії значимості/Сайти|веб-сайтів]] та [[Вікіпедія:Критерії значимості/Комп'ютерні програми|комп'ютерних програм]]. '''Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися.''' Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті [[Михайло Бучковський]] за допомогою [[Вікіпедія:Авторитетні джерела|авторитетних джерел]], Ви можете її [[Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок|відновити]], навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу [[Вікіпедія:Поради для новачків|на сторінку вітання]], і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — [[Користувач:Andrew-CHRom|Andrew-CHRom]] ([[Обговорення користувача:Andrew-CHRom|обговорення]]) 16:45, 13 липня 2016 (UTC)

Поточна версія на 16:46, 13 липня 2016

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Кіртока!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:29, 13 липня 2016 (UTC)[відповісти]

Щодо статті Михайло Бучковський[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Михайло Бучковський за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Andrew-CHRom (обговорення) 16:45, 13 липня 2016 (UTC)[відповісти]