Обговорення користувача:Роман Рябенко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 11:04, 2 квітня 2021, створена MediaWiki message delivery (обговорення | внесок) (→‎Долучайтеся до Європейської весни 2021: нова тема)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Вікіпроект Ентомологія[ред. код]

Вітаю. Запрошую долучитися до Вікіпедія:Проект:Ентомологія. У нас там невелика, але тепла компанія, яка потроху пише про комашок і павучків. )--Brunei (обговорення) 17:35, 26 квітня 2020 (UTC)

Дякую за запрошення. Буду допамагати по троху.--Роман Рябенко (обговорення) 08:14, 27 квітня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Запрошення[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:52, 5 жовтня 2020 (UTC)

Плагіат[ред. код]

Вітаю, Роман Рябенко!

Прошу Вас надалі не видаляти лінки із статті Плагіат, або наводити джерела які підтверджують необхідність дій (тобто, що наведене джерело анонімне або контрінформаційне). ЧОму саме про це посилання йде мова, як приклад "значущого плагіату" конкретної особи прошу почитати Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/14_липня_2011#Бугайова_Тетяна_Іванівна_10—4.

Якщо джерел все ж не буде, прошу реферальний лінк повернути до тексту статті, добре?

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 12:35, 4 січня 2021 (UTC)

Вітаю, Всевидяче Око! Я прочитав обговорення щодо вилучення статті Бугайова Тетяна Іванівна, проте не знайшов у ньому обговорення конкретно цього посилання, яке я прибрав зі статті Плагіат. Перепрошую, що не навів своїх міркувань одразу. Очевидно, що тема була предметом дискусії в минулому, тому це джерело, мабуть, уже не раз перевіряли. Я виклав свої міркування щодо видалення на сторінці Обговорення:Плагіат, як мені слід було спершу запропонувати. З повагою -Роман Рябенко (обговорення) 14:02, 4 січня 2021 (UTC)
Гарна вам вдячність! І веселих та щасливих свят! З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 16:16, 4 січня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 21:55, 12 березня 2021 (UTC)

Долучайтеся до Європейської весни 2021[ред. код]

Ukr-cee-spring-2021-main.png

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений Центральній та Східній Європі, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри. Зокрема, цього року вперше введена окрема номінація, спрямована на визначення найкращих статей.

Додаткові призи можна виграти у категоріях «Чехія» та «Польща» завдяки підтримці партнерів — Чеського центру у Києві та Польського Інституту у Києві відповідно. Планується проведення вебінарів разом із партнерами, стежте за нашими новинами.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» минулого року. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:04, 2 квітня 2021 (UTC)