Обговорення користувача:Федір Чуб

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Федір Чуб!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:40, 15 грудня 2017 (UTC)

Енциклопедія історії України

Вітаю. Чи не просвітите, як там взагалі стан справ з переносом статей, та як то взагалі робиться, бо на сторінці проекту в самій Вікіпедії інформації обмаль. За вашими враженнями: вже багато перенесли? Є он якісь статті створені ботом, але я не знаю, наскільки ще актуально їх переносити. --Yakiv Glück 15:18, 11 лютого 2018 (UTC)

На мій погляд в проекті необхідно перевірити всі статті із ЕІУ на предмет їх відображення в українському сегменті Вікіпедії. Кожна відповідна стаття Вікі повинна містити посилання на ЕІУ, а сам текст статті Вікі повинен вміщати інформацію із текста ЕІН і список літератури із ЕІУ. Якщо відповідної статті нема в Вікі, то тоді вона будується і відбувається процес переноса статті із єлектронної версії енциклопедії з необхідними редагуваннями для приведення до стандартів Вікі. Мій варіант оформлення можна побачити в статтях «Антропологія», Бан (монета), Барятинський Юрій Микитович. Приклад доповнення в статті Башуцький Олександр Павлович.
Стан на сьогодня. Займаюсь перевіркою першого тому ЕІУ (літери А, Б, В). Всі книги енциклопедії доступні з посилання в статті Енциклопедія історії України. Переносів тут небагато (2-3 відсотка), редагувати необхідно більше половини статей. З існуючими посиланнями на ЕІУ є різнобіжності - формат іноді не відповідає шаблону в проекті (стараюсь виправити, почав з літери Б, А пока пропустив), саме посилання знаходиться в різних розділах (джерела, джерела і література, література, посилання), тут потрібно якось стандартизуватись
Список статей в проекті збудований ботом по данним сайта енциклопедії. Багато невірних посилань, потрібно виправляти.
Сайт енциклопелії можливо побудований простим оцифруванням книг без редагування. Дуже багато помилок: іноді не повністю перенесений текст, іноді список літератури невірний (в одному посиланні може бути дві книги, або одна книга розміщена в кількох посиланнях).