Відмінності між версіями «Обговорення користувача:31.41.94.66»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: {{subst:nothanks cv|Церква святого Іллі|url=goloskarpat.info/society/56f831ced1dbc}} --~~~~)
 
(Немає відмінностей)

Поточна версія на 16:33, 14 липня 2019

Порушення авторських прав у статті Церква святого Іллі[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Церква святого Іллі, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: goloskarpat.info/society/56f831ced1dbc. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Церква святого Іллі.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Церква святого Іллі, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Mcoffsky (обговорення) 16:33, 14 липня 2019 (UTC)