Обговорення користувача:93.72.151.52

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 01:45, 27 серпня 2020, створена Bezvidkhodko (обговорення | внесок) (→‎Інфа про дублювання)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Прошу вас, не займайтеся системно нісенітницею. Перш ніж щось змінювати і перекручувати - відкрийте титри мультфільмів і звірте з написаним. ezhinka (обговорення) 02:04, 2 липня 2016 (UTC)

Вітаємо!
Дякуємо Вам за інтерес до Вікіпедії, перевірка можливостей редагування пройшла вдало, все відмінно працює!

Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що вони не містять корисної інформації. Будь ласка, наступного разу для експериментів використовуйте «майданчик», там Вам ніхто не заважатиме.
Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим користувачам!

--yakudza 16:12, 20 липня 2016 (UTC)

Дякую за роботу над статтею Пастка для котів! --Goo3 (обговорення) 15:07, 22 липня 2016 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Ваш вагомий внесок у Вікіпедії. Ваші правки у статтях Іван Княженко та Сірий Вовк 3, Три богатирі. Хід конем і Шаблон:Студія «Мельница» були відкинуті. У графі рік пишеться рік виходу фільму, а не період коли він знімався. Тому, якщо прем'єра фільму відбулась 1 січня 201 року, то пишемо 2015 рік. Подібне також вказане у джерелах, що подані у статтях (наприклад, IMDB та Кінотеатр). Дякую за розуміння.--Стефанко1982 (обговорення) 18:39, 26 січня 2019 (UTC)

Тема[ред. код]

Доброго дня! Надіюсь Ви це помітите. У статті Пашнін Анатолій Іванович Ви додали список з фільмів, але найкраще це все додати до статей про фільм/серіал з вторинними надійними джерелами. А в статті про Пашина, перелічити лише назви фільмів з роком випуску в українському прокаті (чи країни, де було озвучення) та зіграною роллю даного актора. Таке додання інформації суперечить ВП:В.--『  』 Обг. 04:30, 27 січня 2019 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Доброго дня 93.72.151.52! Хоча я й не адміністратор, все таки скажу: не потрібно робити такі редагування з заміною "і", "та" на "\"(/). Або ж я буду вважати це за вандалізм. Дякую. --DestroyedShu (обговорення · внесок) 08:59, 21 травня 2018 (UTC)

Зауваження[ред. код]

Вітаю!
Мені здається ви робите занадто велику кількість редагувань однієї сторінки у своїх редагуваннях.
Одна зі сторінок має 309 неперевірених змін менше ніж за місяць. Ваш внесок неможливо від-патрулювати.
Може ви спробуєте спочатку робити статтю як чернетку і доводити її до певного рівня, а вже потім "комітити у мастер"? --Author23 (обговорення) 19:39, 22 вересня 2019 (UTC)

Попередження.[ред. код]

Доброго дня, будь ласка, припиніть нівичити статті. Подальші Ваші дії спрямовані на бездумне редагування будуть розцінюватись, як вандалізм. Щоб уникнути блокування, будь ласка, прийміть до уваги дане зауваження, дякую.

Систематичне підривання функціональності Вікіпедії.[ред. код]

Ви систематично видаляєте статті, займаєтеся вандалізмом, публікуєте недостровірну інформацію та інше. Припиніть подібні дії, в іншому випадку будуть прийняті міри у якості вічного блокування.

Інфа про дублювання[ред. код]

93.72.151.52! ви додаєте багато інфи про дублювання, (це добре) але дуже рідко доводите її до якісного завершення. Тому деякі ваші статті видаляють, і чимало доповнень видаляють. Вказуйте джерела, позначайте фільми, які є на вікіпедії, а не просто додавайте назви фільмів. І на бога, відповідайте на повідомлення, які вам пишуть у цьому обговоренні. Просто натисніть ред. код. напишіть відповідь і додайте підпис з часовою міткою. Це 4 кнопка на панелі, де написано додатково/спеціальні символи/довідка--Bezvidkhodko (обговорення) 01:37, 27 серпня 2020 (UTC)


Це сторінка обговорення анонімного користувача, який ще не зареєструвався або не скористався зареєстрованим обліковим записом.

Тому ми вимушені використовувати IP-адресу для його ідентифікації. Одна IP-адреса може використовуватись кількома користувачами. Якщо ви — анонімний користувач і вважаєте, що отримали коментарі, адресовані не вам, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть до системи, щоб у майбутньому уникнути можливої плутанини з іншими анонімними користувачами.