Обговорення користувача:A1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви обговорень
Архіви 2009-2012 що це?
Архіви: квітень 2007травень 2007червень-липень 2007серпень 2007вересень 2007жовтень 2007листопад 2007грудень 2007січень 2008жовтень 2009січень-лютий 2010
Архіви 2013: 010203040506070809101112
Архіви 2014: 010203040506070809101112
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Пародійні думи

Доброго здоров'я! Шоста "Козацьке життя". Деякі дослідники, вважають, що вона не зовсім пародійна. оскільки стаття конкурсна-тому,я допишу лише по завершенню конкурсу. Та і в принципі, не бачу нічого страшного. що не вказав точну назву і сюжет шостої.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:47, 23 листопада 2018 (UTC)

Пародійні думи

Доброго дня. Ще раз оцінив номінацію і власне статтю і все ж вважаю, що джерел хоч і немає, проте верифіковані посилання покривають цей недолік, зважаючи на специфічну та доволі вузьку тему статті. Вчинив помилково, коли намагався в обхід встановленим процедурам змінити статус статті, за що перепрошую. --SW (обговорення) 08:21, 27 серпня 2018 (UTC)

Дякую! --A1 (обговорення) 08:32, 29 серпня 2018 (UTC)

Арбітражний комітет 2018

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:33, 1 вересня 2018 (UTC)

Музичне питання

A1 вітаю, хотів вас спитати, нащо ваш бот поперейменовував категорії музики, адже з терміном "Музика України" — все чітко зрозуміло — це музика, створена в Україні будь-якою мовою та будь-якими виконавцями чи українськими виконавцями, або принаймні суттєво пов'язана з Україною, а під терміном "Українська музика" читач може, що завгодно розуміти за своїми міркуваннями: хтось може сплутати цей термін з "україномовна музика" чи вважатиме, що це музика виключно етнічних українців. Тож ваш тепер часто сприймається у значно вужчому контексті і відрізає від нас значну частину музичного контенту, що за світовими стандартами є саме українським. Нащо сіяти плутанину? Адже це категорія за країною, а не за мовою, національністю чи чимось іншим...--Yasnodark (обговорення) 13:18, 14 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня. Ця категорія була створена і багато років називалася саме як «українська музика» до тих пір, поки хтось не здійснив неконсенсусне перейменування. Справа в тому, що українська музика набагато старша за Україну. Микола Лисенко, наприклад, творив за 100 років до ствердження України на карті світу, Максим Березовський - за 200. Якщо ж ділити по державах, то згаданих композиторів (і багатьох інших) доведеться вписувати в категорію Російської імперії, що абсолютно не прийнятно, хоча би тому що в усіх більш-менш авторитетних джерелах Лисенко є українським композитором, а не російсько-імперським. Так само з українським музичним фольклором. Тому українська музика є і буде. Це вже давно обговорювалось, і мені дуже шкода, що новачки лінуються вивчати історію питання і примушують марнувати час, щоб писати одне і те саме знову і знову. --A1 (обговорення) 14:53, 14 вересня 2018 (UTC)
Вітаю, "Музика України" - це музика, створена на території України у сучасних межах, і не важливо чи була тоді державність, а те, що ви кажете це взагалі не відповідає дійсності: назва Україна вживається з 12-го століття, більше того, у 15-17 столітті багато вихідців з України, вже називали себе українцями, про що свідчать записи про студентів західних університетів того часу. Хоча поряд з цією самоназвою вживалися наймення "русини" та "роксолани". Остаточно на міжнародному рівні закріпилася назва Україна у першій половині 17 століття завдяки праці Гійома де Боплана http://litopys.org.ua/boplan/opys.htm та його ж мапі Загальна карта України. Що стосується категорій Російської імперії чи Австро-Угорщини, то вони також мають право на існування паралельно, бо це відображало тодішню дійсність. Проте чужорідні прапори, що масово виринають останнім у картках-шаблонах, мене теж бентежить.
І щодо Березовського, то він творив у часи України-Гетьманщини, і навіть нечисленні адекватні російські історики, як от Тетяна Таїрова-Яковлєва, вважають, що вона мала усі риси державності https://day.kyiv.ua/ru/article/obshchestvo/tatyana-tairova-yakovleva-90-rossiyan-absolyutno-nichego-ne-znayut-o .--Yasnodark (обговорення) 16:10, 15 вересня 2018 (UTC)
Проте ваша категоризація відрізає купу композиторів, музик та співаків, що творили чи творять в межах нашої держави, в очах багатьох читачів, що вирішать, що Чайковський, Прокоф'єв чи Вінницька, до української музики не належать. А з категорія "музика України" все ясно: і жодним чином вона не відрізає жодного митця, що творив на території нашої держави, і Лисенка з Березовським також. І ще раз зазначаю: це категорія за країною, тобто країною у сучасних межах і неважливо, які державні утворення були на її території у той чи інший час, митці якої національності творили музику чи якою мовою вони її творили. А для україномовної, анголмовної чи російськомовної музики на всі покоління і без державних меж варто створити категорії за мовою: Україномовна музика, англомовна та російськомовна музика. Аналогічно до цієї. А називати Dim Gritsa новачком я думаю зовсім некоректно.--Yasnodark (обговорення) 16:10, 15 вересня 2018 (UTC)
"Музика України - це музика, створена на території України у сучасних межах" - це хто Вам таке розповів??? У часи Лисенка ніхто не знав, де будуть межі України в 2010-х, у часи Березовського тим більше. Але українським Лисенко вважався задовго до проголошення Незалежності України, Ви можете в цьому переконатись погортавши книжки з музичної літератури радянських часів. І вважається не тому, що він територіально працював в Україні, а тому, що його музика пов’язана з українською культурою. А ось Чайковський українським не є. І навіть не тому, що на території сучасної Росії він провів набагато більше часу (хоча знов таки, він і гадки не мав, де проходитиме кордон між РФ і Україною в 2010-х), а тому що зробив вибір на користь російської культури. Зокрема усі вокальні твори писав російською, навіть ті, що тематично пов’язані з Україною. На відміну від Лисенка. Те саме з Прокоф’євим - він навіть "Заповіт" у Семені Котко писав на російський переклад Шевченка, а не україномовний оригінал. Тому російський.
А категорія за країною, але не за сучасною державою. Музика взагалі не знає державних кордонів. Наприклад Кошиць, емігрувавши в США хіба перетворився на американського композитора? Авжеж ні, як і Рахманінов, наприклад. Тому не треба придумувати для музики мірки, якими вона не міряється. Фахова література віддає перевагу терміну «українська музика», відповідні назви мають дисципліни у навчальних закладах, відповідні підручники і каталоги, на них і орієнтуємось. --A1 (обговорення) 16:38, 15 вересня 2018 (UTC)

Статтю Симфонія № 102 (Гайдн) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Симфонія № 102 (Гайдн), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:00, 16 жовтня 2018 (UTC)

Статтю Симфонія № 104 (Гайдн) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Симфонія № 104 (Гайдн), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 16 жовтня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:00, 16 жовтня 2018 (UTC)

Поліпшив. і не треба мене тролити посиланнями на поради. --A1 (обговорення) 09:07, 27 жовтня 2018 (UTC)
Це не спеціально, перепрошую. То шаблон такий, який розрахований на новачків у тому числі. Дякую за поліпшення! (І заздалегідь перепрошую за те, що ще дві статті підкину.)--Brunei (обговорення) 18:32, 6 листопада 2018 (UTC)

Дротично

до Вашого внеску — Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Чи є хто серед цієї еліти.--Avatar6 (обговорення) 06:40, 30 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:10, 1 листопада 2018 (UTC)

Статтю Соната для фортепіано № 25 (Бетховен) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Соната для фортепіано № 25 (Бетховен), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 листопада 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:35, 6 листопада 2018 (UTC)

Статтю Соната для фортепіано № 22 (Бетховен) необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Соната для фортепіано № 22 (Бетховен), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 листопада 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:35, 6 листопада 2018 (UTC)