Відмінності між версіями «Обговорення користувача:AG»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Обговорення користувача:AHbot змінено на Обговорення користувача:AG: Automatically moved page while renaming the user "AHbot" to "AG")
Рядок 28: Рядок 28:
   
 
--[[User:Galkovsky|Galkovsky]] 18:35, 21.03.2007
 
--[[User:Galkovsky|Galkovsky]] 18:35, 21.03.2007
  +
  +
== SUL ==
  +
I confirm that my SUL is AG.--[[Користувач:AG|AG]] 08:40, 29 травня 2008 (UTC)

Версія за 08:40, 29 травня 2008

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Galkovsky 18:35, 21.03.2007

SUL

I confirm that my SUL is AG.--AG 08:40, 29 травня 2008 (UTC)