Обговорення користувача:AMY 81-412/Архіви/березень 2018

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
< Обговорення користувача:AMY 81-412
Версія від 20:50, 23 листопада 2018, створена DixonDBot II (обговорення | внесок) (Заархівовано 3 обговорення з Обговорення користувача:AMY 81-412)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статус файлу Файл:Бабак Олександр Петрович.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Бабак Олександр Петрович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 15:35, 10 березня 2018 (UTC)

Скасування редагувань

Ви скасували 12 моїх редагувань декілька годин тому. Я, певно, десь пропустив Ваші пояснення. Дайте диф, будь ласка. --Олег (обговорення) 16:09, 23 березня 2018 (UTC)

Так там і без пояснень зрозуміло. Ви додали станції метро в категорі залізничних станцій.--Анатолій (обг.) 16:25, 23 березня 2018 (UTC)
Пояснення потрібні завжди, крім очевидних одруків і очевидного же вандалізму. «Метрополіте́н (скорочено: метро́) — вид міського (зазвичай) громадського транспорту, фактично варіант залізниціКатегорія:Метрополітен є підкатегорією Категорія:Залізничний транспорт. Якщо там помилки, виправте їх будь ласка, але з поясненнями. --Олег (обговорення) 16:39, 23 березня 2018 (UTC)
Але залізничними станціями в нас називаються станції власне залізниці, а в метро — станції метрополітену.--Анатолій (обг.) 16:48, 23 березня 2018 (UTC)
МЕТРОПОЛІТЕ́Н, у, чол. Міська електрична залізниця, що проходить під землею в тунелях, а на поверхні по мостах-естакадах або по спеціально відведених ділянках вулиці. Напевно, там помилок таки немає. --Олег (обговорення) 16:44, 23 березня 2018 (UTC)
А ви не думали категоризувати станції автоматично? Адже в шаблоні станції є дата відкриття. Отже, в шаблон можна додати категорію з роком відкриття. І не треба в сотнях статей додавати цю категорію.--Анатолій (обг.) 16:46, 23 березня 2018 (UTC)
Ви так різко змінюєте думку і тему. То вже інше питання, яке я готовий обговорити з Вами в іншому місці. Скажу лише, що я з Вами згоден і намагався, але в мене не вийшло. Все ж я хотів дізнатися причину скасувань. --Олег (обговорення) 17:01, 23 березня 2018 (UTC)
@Ahonc: дякую, ти читаєш мої думки. @Mr.Rosewater: станція метрополітену ≠ залізнична станція. міська залізниця ≠ залізниця. Подивіться хоча б статистичні довідники. --AMY (обговорення) 18:43, 23 березня 2018 (UTC)
Щодо шаблонів. Власне проблема в тому, що для залізничних станцій і станцій метрополітену в нас шаблони різні (з чого б це? адже станції метро є залізничними). І в шаблонах станцій метрополтіену вказано не рік, а дату. ТОж для станцій метро це автоматично прописати не можна, для залізничних станцій (тих, що не станції метро) — можна.--Анатолій (обг.) 07:48, 24 березня 2018 (UTC)
Я Вас просив надати диф на пояснення 12 Ваших скасовувань, де Ви пояснювали їх причину. Ви цього не зробили. Якщо Ви розраховуєте на те, що я читаю Ваші думки, Ви помиляєтесь — я цього не вмію. Тобто, не тільки Ваші, взагалі нічиї. Впевнений, що й Анатолій не вміє їх читати. Прошу це врахувати, в тому числі, коли Ви посилаєтесь на відомі лише Вам статистичні довідники. Я Вам даю конкретне посилання на тлумачний словник, а також ще одне на словник іншомовних слів Мельничука, де для всіх, в тому числі й телепатів, написано «Метрополітен — міська швидкісна електрична залізниця». Я Вам можу дати ще декілька авторитетних посилань російською мовою або англійською. Якщо потрібні іншомовні аналоги — пропоную подивитися категоризацію, наприклад, en:Minska (Kiev Metro). Суть усього цього така — не всяка залізниця є метрополітеном, але всякий метрополітен є залізницею. --Олег (обговорення) 21:43, 23 березня 2018 (UTC)
А трамвай — теж залізниця?--Анатолій (обг.) 21:51, 23 березня 2018 (UTC)
Угу, подаруйте свій тлумачний довідник оцім «спеціалістам». Бо ж вони не знають, що трамвай і метрополітен — це залізниця. --AMY (обговорення) 22:27, 23 березня 2018 (UTC)
Анатолію, не будемо уводити обговорення в демагогію. Впевнений, у Вас знайдеться безліч подібних запитань, на які я Вам в якості відповіді задам безліч інших запитань. Давайте, для початку закінчимо з метро. Я навів авторитетні джерела, що визначають метрополітен як міську залізницю. Які заперечення? --Олег (обговорення) 23:00, 23 березня 2018 (UTC)
Заперечння в тому, що якщо метрополітен відносити до залізниці, то і трамвай теж. Он AMY вам навів джерело, де розділяється метрополітен, трамвай і залізниці. Не авторитетне?--Анатолій (обг.) 23:03, 23 березня 2018 (UTC)
AMY я Вам дав цитату не мого, а Академічного тлумачного словника української мови, виданого Укпаїнською академією наук. Для початку надайте мені цитату з того джерела, на яке Ви посилаєтесь, яка підтверджує те, що Ви намагаєтесь довести. --Олег (обговорення) 23:00, 23 березня 2018 (UTC)
Анатолій, пропоную Вам визначення залізниці в енциклопедіях [1] і [2]. Там, сподіваюсь, Ви знайдете відповідь на питання, яке Вас турбує. Мене турбує інше. Я даю Вам посилання на авторитетні джерела, де прямо написано, що метрополітен це залізниця. Натомність Ви даєте посилання на довідники, де це, ні підтверджується, ні прямо заперечується. Очевидно, статистики розділили магістральні і міські залізниці. Ще мене турбує, що мої редагування масово скасовуються без будь-яких спроб щось мені пояснити. Власне, AMY, це стосується не лише мене — це нікому не сподобається. Я бачу, Вам вже намагались це пояснити. Давайте не будемо провокувати конфлікти. --Олег (обговорення) 00:16, 24 березня 2018 (UTC)
Пане, Олеже. Агонк сам собі енциклопедія, тому ви, я, здоровий глузд.., йому словник не писаний, то марно... --ДмитрОст 07:32, 24 березня 2018 (UTC)
Так, ось воно. Цитую за вашим посиланням: До міськ., переважно наземних, 3. належить трамвай, до підземних - метрополітен. Як я і казав, трамвай теж є залізницею. Тобто ви самі довели те, що заперечували.--Анатолій (обг.) 07:40, 24 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)