Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Щодо видалення репліки

Я вас нервую?--Л. Панасюк (обговорення) 21:30, 8 листопада 2018 (UTC)

Так, не люблю, коли намагаються заговорити обговорення. --ASƨɐ 21:45, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо вилучення чужих реплік

Доброї ночі.

Маю до вас попередити — не вилучайте дописи інших користувачів (звісно, якщо це не ваша сторінка обговорення, де ви можете самостійно модерувати). Особливо остерігайтеся вилучення, якщо це ваші опоненти. І особливо не варто вилучати дописи із такими описами редагувань: ред.№ 23719652 — він межує з хамством. Все це може призвести до конфлікту на порожньому місці, який потім комусь розгрібати.

Усім цим мають займатися адміністратори. --VoidWanderer (обговорення) 23:25, 8 листопада 2018 (UTC)

"Усім цим мають займатися адміністратори" — ви мене тролите :) --☭ AS 23:31, 8 листопада 2018 (UTC)
У адмінів не тисяча рук. А окрім того, що у них тільки дві руки, ще й самі адміни неідеальні. Але це не привід діяти так як дієте ви — нічим хорошим це не закінчиться. --VoidWanderer (обговорення) 23:40, 8 листопада 2018 (UTC)
Безумовно. Тому існують пріоритети. Наприклад, статті про живих людей мають модеруватися швидше за мертвих. Або вилучення ксенофобії і реагування на запити має відбуватися перед пошуком глибоких істин. --☭ AS 23:50, 8 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо підпису

Доброго здоров'я.

Ваші дії, коли ви в знак протесту змінили підпис на провокаційний, є невиправдані. Ця показова акція не може бути оцінена ніяк інакше, окрім як порушення низки правил:

  • ВП:Імена користувачів — оскільки підпис має відповідати тим же вимогам, що й нікнейм
  • ВП:НЕТРИБУНА — оскільки ваша акція є винятково демонстрацією пози, і не має нічого спільного із творенням вільної енциклопедії
  • ВП:Не доводьте до абсурду — оскільки ви навмисним погіршенням ситуації, доведенням її до абсурду, намагаєтеся донести своє незадоволення діями чи бездіяльністю адмінкорпусу

Наступний ваш допис із подібним підписом буде однак виправлений. А ви дістанете блокування. Тому що те, що хтось порушує правила, не дає вам права їх порушвати також. --VoidWanderer (обговорення) 00:49, 10 листопада 2018 (UTC)

Неприйнятне ім'я користувача

User:AS, ваш нікнейм (ім'я облікового запису) пов'язаний з тоталітарною націонал-соціалістичною ідеологією і має образливий для жертв нацизму і їх нащадків характер. Це є порушенням офіційного правила вікіпедії Вікіпедія:Імена користувачів. Користувачі з неприйнятними іменами у більшості випадків безстроково блокуються. Зважаючи на те, що ви маєте значну кількість редагувань і дане ім'я не є явно деструктивним, прошу змінити ваш обліковий запис на більш прийнятний. Для цього можна скористатись сторінкою запитів на перейменування Вікіпедія:Перейменування користувачів. При перейменуванні ваш корисний внесок зберігається за вами, технічні права також залишаються не змінними. Дякую за розуміння --Павло (обговорення) 22:09, 17 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір!

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії AS!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Сторінку Виросток номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Виросток, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 22:06, 22 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Проміжна клиноподібна кістка номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Проміжна клиноподібна кістка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 22:14, 22 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Суглобова западина лопатки номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Суглобова западина лопатки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 22:29, 22 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Кігтева фаланга номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Кігтева фаланга, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 22:39, 22 лютого 2019 (UTC)

Йоґа/йога

Згідно зі словником — йога, тому відкидаю зміни. Можете створити обговорення на ВП:ПС --ASƨɐ 07:19, 20 березня 2012 (UTC)
- Як може щось відкидати користувач, якого нема? А згідно зі словником, яким користуюсь я і тисячі инших людей - йоґа. Тому відкидаю ваше відкидання. (Свѧтослав (обговорення) 11:31, 3 березня 2019 (UTC))

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Арбком

Вітаю AS! Номінував вас (хотів підібрати колектив з людей різних поглядів та різних сфер), та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут.--Yasnodark (обговорення) 13:26, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:39, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:53, 2 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Live Wire номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Live Wire, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 21:22, 6 грудня 2019 (UTC)

Статтю Луската кістка необхідно поліпшити

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Луската кістка, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 25 грудня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 19:52, 25 грудня 2019 (UTC)