Обговорення користувача:AlexKozur

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Архіви


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

Запит на відновлення[ред. код]

Вітаю відновіть бласа UAVoice, Студія Гуртом, Цікава ідея та Три Крапки. Потрібна інфа з тієї статті щоб зробити коротенький опис студії тут Українські фандаб студії дублювання й після того зробити перенаправлення з UAVoice на Українські фандаб студії дублювання. Щоб подивиться приклад як це працює див. UkrDub чи FanVoxUA --piznajko (обговорення) 21:36, 4 січня 2019 (UTC)

Доброго дня! @Piznajko: інше не бачу сенсу відновлювати, бо там лише спам реклама. П.С. Фандаб - це аматорський переклад. Думаю можна скоротити до Українські фандаб-студії або Українські стідії аматорського дубляжу. --『 』 Обг. 22:22, 13 січня 2019 (UTC)
Доброго для, ну мати нуль інформації гірше ніж мати хоч якусь. Відновіть щоб я міг хоч що небудь звідти взяти і зробити перенаправлення. Дякс.--piznajko (обговорення) 22:30, 13 січня 2019 (UTC)
@Piznajko: я Вам "Студія Гуртом" перенесу в особистий простір. Пробачте, я не можу таке відновити в основний. Цікава ідея лише реклама якогось програміста під ніком MasterCS --『 』 Обг. 22:49, 13 січня 2019 (UTC)
Дякс.--piznajko (обговорення) 01:49, 16 січня 2019 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! Приберіть, будь ласка, і вибачтесь перед користувачем за звинувачення у вандалізмі, користувач сам виправив випадкове редагування. --Basio (обговорення) 08:52, 22 січня 2019 (UTC)

 • Доброго дня! @Basio: Ок, прислухаюсь до Вас, все-таки це був не якийсь мат, а просто "лала". Припущу добру наміри. Хоча таке часто відбувається. --『 』 Обг. 09:10, 22 січня 2019 (UTC)

"відео"ігри Klei Entertainment[ред. код]

Вітаю. Перепрошую, Ви трохи далі повноважень і ботодій дивіться, будь-ласка. Компанія не виробляє якісь ще ігри, окрім відео-.

Ігри 1С(2 С)
Ігри К-Д ЛАБ(2 С)
Ігри Activision(1 К, 30 С)
Ігри Bethesda Softworks(2 К, 4 С)
Ігри Bioware(2 К, 13 С)
Ігри Blizzard(2 К, 24 С)
Ігри Bungie(5 С)
Ігри Capcom(1 К, 12 С)
Ігри Codemasters(9 С)
Ігри Crytek(4 С)
Ігри Electronic Arts(5 К, 111 С)
Ігри Epic Games(8 С)
Ігри Firaxis Games(10 С)
Ігри id Software(10 С)
Ігри Insomniac Games(1 К, 5 С)
Ігри Iron Lore(1 С)
Ігри Konami(2 К, 21 С)
Ігри LucasArts(8 С)
Ігри Microsoft(14 С)
Ігри Monolith Productions(1 К, 6 С)
Ігри Monolith Soft(1 К, 3 С)
Ігри Namco(4 К, 3 С)
Ігри Natsume(1 С)
Ігри Naughty Dog(10 С)
Ігри Rareware(5 С)
Ігри Rockstar Games(1 К, 7 С)
Ігри Sega(7 С)
Ігри Sir-Tech(2 С)
Ігри SNK(1 С)
Ігри Sonic Team(16 С)
Ігри Square Enix(7 С)
Ігри TaleWorlds(3 С)
Ігри THQ(20 С)
Ігри Treyarch(5 С)
Ігри Troika Games(4 С)
Ігри Ubisoft Entertainment(3 К, 45 С)
Ігри Valve Corporation(2 К, 21 С)
Ігри Williams(1 С)

Якщо компанія є розробником відеоігр, — навіщо в назві категорії приставка "відео-". Автори назв усіх сусідніх категорій так вважають. Але у казкового персонажа особиста думка.--Avatar6 (обговорення) 08:07, 25 січня 2019 (UTC)

Так, помилився. Вибачаюсь. Компанії можуть створювати не лише відеоігри.--『 』 Обг. 08:16, 25 січня 2019 (UTC)

Дякую![ред. код]

Дякую за допомогу в боротьбі з вандалізмом та за Ваші поради. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:54, 27 січня 2019 (UTC)

Фото Євгена Барана[ред. код]

Добрий день!

Чи можете відновити Файл:Баран Євген Михайлович.jpg, щоб проставити ліцензійний статус? Якось проґавив його вилучення. --Perohanych (обговорення) 14:31, 8 лютого 2019 (UTC)

@Perohanych: Доброго дня! З огляду, що там відсутні метадані, то потрібен дозвіл. Поки відновив як є. --『 』 Обг. 16:40, 8 лютого 2019 (UTC)

Архівування і ЧС[ред. код]

Добрий день. Зіткнувся з проблемою при спробі архівування ел. джерел за допомогою IABot низки добрих/вибраних статей про аніме/манґу. Проблема в сайті world-art.ru, який занесений до чорного списку. При здійсненні аналізу за допомогою IABot потрапляю в список спамерів (спробуйте самі, там через одне посилання на сайт з ЧС неможливе додавання посилань на архів для інших сайтів). Тобто аналіз за допомогою IABot відбувається, проте редагування статті не здійснюється через спам-фільтр. Якби не додаволо просто архів для world-art.ru, то й нехай, але це стає проблемою для решти адрес. Якщо подивитися журнал, то користувач Piramidion 8-го лютого з такою ж проблемою зіткнувся. Можна, звісно, тимчасово (на час проведення аналізу) вилучати посилання на world-art.ru, але можливо ви знаєте якесь практичніше рішення даної проблеми? --ZxcvU (обговорення) 12:32, 10 лютого 2019 (UTC)

А, я-то думаю, що це за чортівня відбувається з тим ботом, а це ось у чому причина... Дякую, що знайшли корінь проблеми. Щодо рішення — особисто моя думка така, що сайти, які потрапляють у чорний список, є ненадійними джерелами інформації, тому їх слід повилучати зі статей ботом, але, можливо, це варто додатково обговорити. Можливо, варто для цього створити якусь приховану службову категорію, щоб такі сторінки можна було після вилучення додатково перевірити вручну. @NickK: мені щось пригадується, що якесь таке обговорення вже колись було, і ти наводив випадки, коли такі сайти вилучати не слід. Можеш щось порадити стосовно цієї ситуації?--Piramidion 12:55, 10 лютого 2019 (UTC)
Це загалом давня проблема: якщо хтось уже додав посилання на сайт з чорного списку до статті, фільтр спрацьовуватиме на будь-яке редагування з цим посиланням. Якщо посилання корисне, його справді можна додати в білий список MediaWiki:Spam-whitelist. Якщо ж ні, то його треба просто вилучити — NickK (обг.) 13:04, 10 лютого 2019 (UTC)
Доброго дня! Я в кнайпі авторського права вже пояснював чому даний сайт жахливий для авторського права Вікіпедія:Кнайпа (авторське право)/Архів 4#World-art. Просто зрівняти ліцензії AniDB і world-art. Якщо не помиляюсь, то для цього потрібно додати локально сайт у білий список, однак я противник цього. --『 』 Обг. 13:02, 10 лютого 2019 (UTC)
Ситуація з world-art зрозуміла, повністю погоджуюся. Матеріали AniDB поширюються під CC BY-NC-SA 4.0, сам сайт, як і деякі мовні розділи Вікі, використовує невільні зображення на умовах «добропорядного використання». Проте мене вже давно турбує питання, наскільки взагалі доцільно використовувати в статтях такі третинні джерела як AniDB, ANN, оскільки значну інформації, як і у Вікіпедії, там додають самі користувачі. --ZxcvU (обговорення) 14:00, 10 лютого 2019 (UTC)
посилання не джерело, а лише додаткова інформації. Використання таких джерел повинно бути в крайньому випадку. Наприклад, якщо неможливо знайти інформацію, або для підтвердження інформації потрібно використати багато виносок для одного переліку (наприклад режисерів). AniDB як джерело я не використовую, але ANN це і новинний аніме-сайт. Це моя думка. Щодо рецензії там є імена, бажано їх перевірити і знайти. Сайт їх рецензії так сказати привласнив, дивлячись на їх ліцензію. --『 』 Обг. 14:12, 10 лютого 2019 (UTC)

Товариство, дякую. Як AlexKozur зазначив, даний сайт ресурс порушує АП, і всі зійшлися на думці, що шкідливі посилання варто вилучати. Отже, потрібно вилучати посилання на даний ресурс. Також, як наслідок, вся інформація, джерелом якої є даний ресурс і для якої немає інших джерел (а це, наприклад, рецензії даного сайту), які її підтверджували б, також підлягає вилученню (через порушення ВП:В). --ZxcvU (обговорення) 14:00, 10 лютого 2019 (UTC)

Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки[ред. код]

Emblem of Sri Lanka.svg
Подяка за участь у Тижні Шрі-Ланки
Вітаю, AlexKozur!
Хочу подякувати Вам за участь у Тижні Шрі-Ланки. Тоді спільними зусиллями були створені вибраний портал «Шрі-Ланка», 171 нова стаття, поліпшено 5 наявних статей та одну статтю на Вікімандрах, а також зроблено 11 шаблонів. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 21:26, 11 лютого 2019 (UTC)

АП[ред. код]

Вітаю. Якщо я все правильно розумію, то будь-який текст із Вікіпедії я можу просто брати і виставляти на свій сайт без жодних претензій, так? Якщо так, то чому в такому випадку дослівний переклад Вікіпедії є порушенням АП? Наперед дякую за відповідь--DiMon2711 20:57, 13 лютого 2019 (UTC)

Добрий день! @Димон2711: дослівний переклад Вікіпедії не є порушенням АП. Проте згідно з CC BY-SA 3.0 без вказання авторства це вже є порушення АП, тобто ліцензійних вимог даної ліцензії. Теж саме й до власного сайту, якщо не вказано, що взято з вікіпедії і не вказано, що це поширюється вільно, то це порушує ліцензійні вимоги. --『 』 Обг. 02:11, 14 лютого 2019 (UTC)
Ага, добре, зрозумів. Дякую!--DiMon2711 05:58, 14 лютого 2019 (UTC)

Герби Капетингів[ред. код]

Вітаю! Чи є у Вас бажання надалі працювати над статтею. Дуже шкода буде, якщо її вилучать. У мене рука не піднімається. Взявся би сам, але займаюсь трохи іншим зараз. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 10:51, 15 лютого 2019 (UTC)

Так я її закінчу. Помітив її дуже пізно. Постараюсь на вихідних її доопрацювати, але не знаю чи встигну, тема обширна дуже. Якщо потрібно можете перенести її в мій простір. --『 』 Обг. 12:29, 16 лютого 2019 (UTC)

щодо цитування[ред. код]

Доброго дня!

Не розумію, який сенс Ви вклали у слова

«я б взагалі Вам не радив б цитувати Avatar6, бо процитоване Вами нижче це дуже схоже на порушення етикету даного користувача» (ВП:ЗПП, 23:37, 16 лютого).
«Якщо обговорення перенесено, то обговорення переноситься, а не копіюється. Тож перенесення на мою думку неправильне» (talk ВП:ОФО, 03:04, 17 лютого).

Я керуюсь CC BY-SA. На кожній СО написано «Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike; також можуть діяти додаткові умови. Детальніше див. Умови використання».

Юрій Дзядик в) 11:39, 18 лютого 2019 (UTC).

Доброго дня! @Dzyadyk: 1) Чи Ви вважаєте коментар про здоровий глузд не порушенням ВП:Е: «Інші користувачі не бачать Вас та не знають нічого про Ваш настрій. Іронія не є завжди очевидною, та написаний текст може видаватись грубим. Добирайте слова обережно — інші користувачі можуть думати не те, що Ви маєте на увазі.»? Для мене це написане видається грубим. Узагалі я бачу, що замість дифів на порушення ВП:Е, ВП:НО користувачі цитують. Тому акцент більше на це; 2) це лише моя думка, я сприймаю речі буквально. Якщо "перенесено", то перенесено, якщо скопійовано, то скопійовано. На це можете не зважати взагалі. Там аргументи лише до заборони офіційних мов світу; 3) Якщо, щось не так, чи інше, то пробачте. Думки на ту ж подію можуть бути різними. Дякую за увагу! П.С.: перенесення обговорень немає в ВП:ОФО, раніше я про це не міркував. Однак це рідка практика, але буває. Можливо варто це обговорити та додати, бо випадки перенесення можуть бути різними.--『 』 Обг. 20:40, 18 лютого 2019 (UTC)
Доброго вечора! Коли текст зашифровано чи написано марсіанською мовою, то можна непомітно вкласти не лише порушення ВП:Е, але й ВП:НО, і ВП:ВАНД. Уявіть, що якась розвинена цивілізація захотіла зробити хаос в укрвікі, і заслала сюди ввічливих зелених чоловічків. Зараз ВП:ОФО не дає захисту. До речі, порушенням ВП:Е у коментарі про здоровий глузд на ВП:ЗПП не бачу. — Юрій Дзядик в) 19:56, 19 лютого 2019 (UTC).
Цілком згоден із Вашою думкою щодо штучних мов. --『 』 Обг. 22:06, 19 лютого 2019 (UTC)

ВП:ПОЛ[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас допомогти мені розібрати ВП:ПОЛ. Також запитання, коли бот закреслює заголовки та прибирає день із таблиці на основні сторінці ВП:ПОЛ? Дякую!--DiMon2711 22:15, 20 лютого 2019 (UTC)

Вітаю @Димон2711: у 2 ночі. Я вже чим більше менше займаюсь, тобто рятую статтю від вилучення. Якщо встигну, то поліпшу ці статті. --『 』 Обг. 23:34, 20 лютого 2019 (UTC)
Добре, тоді я сам підіб'ю підсумки до обговорень кількарічної давнини.--DiMon2711 15:26, 21 лютого 2019 (UTC)
Щось ці 2 ночі ніяк не настануть. Може там якісь слова у підсумку повинні бути?--DiMon2711 22:21, 21 лютого 2019 (UTC)

Барський коледж транспорту та будівництва‎[ред. код]

Доброго вечора! Прошу зняти шаблон "ПІДОЗРИ порушення авторського права" з даної статті і відкотити до попереднього варіанту. Автор посилається на сайт закладу і друковане джерело - книжку про заклад. Так згідна, що частина статті(історія) є майже ідентична з інфо на сайті. Але видно з історіі статті, що одним взмахом стаття не створювалась. Автор статті і є створювачем сайту коледжу, викладач інформатики, тому те що написав те і використав. І чомусь Ви в обговоренні користувача нічого з приводу виставлення шаблону не зазначили. --Качуровська (обговорення) 17:43, 24 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня! @Качуровська: Вибачаюсь, що не проставив шаблон і на СО. Якщо це копія з книги, то потрібен від автора дозвіл на використання тексту. Якщо лише зі сайту повинно бути зазначено на тих сторінках (чи на усьому сайті), що текст використовується на вільній ліцензії («Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike»). Також будь-ласка звернуть увагу на верифікацію статті, бо крім першоджерел стаття більш ні на що не посилається. Потрібні незалежні вторинні джерела. --『 』 Обг. 20:49, 24 лютого 2019 (UTC)

Доброго вечора! В мене враження, що Ви мене не зовсім зрозуміли. Статтю не я створювала, а відслідковую її як статтю, яка була створена під час Вікімарафону викладачем, який дав згоду на проведення марафону у його закладі, на запрошення Вікімедіа Україна і моє особисте, як координатора. Логічно, перша стаття - це про заклад і викладач взявся за неї. Цей користувач, як зясувалось, раніше (кілька років тому)брав участь у конкурсі "Вікі любить памятки". Тому щиро запрошувала до марафону і співорганізації. Яким чином(і даже не знаю як це рекомендувати технічно зробити), я повинна цю людину заставляти, щось вносити на сайті закладу - це з попередньо Вами написаного? Покажіть зразок на яких сайтах це так виглядає. І після того як Ви видаляєте, спробуйте звернутись і якось самі налагодити, підтримати цього практично початківця до подальшої участі у проекті Вікіпедія. Дотримання усіх правил Вікі має бути толерантним, компромісним, якщо прагнути шукати нових волонтерів, якщо ні то зробіть самі висновок... Моя думка суб'єктивна, але як педагог я б спочатку звернулась до користувача і запрошувала, переконувала, а не видаляла і ставила шаблон - для новачків це як страшилка. І в даному випадку користувач нічіїх авторських прав не порушив. Я залишусь із своїм баченням. Або ми підтримуємо нових людей, або підставляємо своє плече, і тоді буде результат. Є така народна мудрість - десять раз відміряти, а потім відрізати. Буду вдячна, якщо вчитаєтесь, і зрозумієте, що пишу не лише за цю статтю, а за і всі решта, які попали в таку ситуацію. І задля розвитку Вікіпедії. --Качуровська (обговорення) 19:02, 25 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня! Ви у Вікіпедії не уперше і повинні зрозуміти й мою позицію, як координатор також. Бо я дію відповідно до регламенту. Так, я вибачаюсь і перед Вами і перед користувачем @Kost4d2019: у зв'язку з помилковою відсутністю повідомлення про це. А страшилка висить унизу "Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут." Підставити своє плече... за 7 років відповіді від закладів я бачив малість, а усього потрібно, крім додання незалежних авторитетних джерел, проставити в кінці статті про історію школи [1] (а також інших сторінках, якщо використовуються) текст «Текст цієї сторінки доступний на умовах вільної ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0». Усе. Найяскравішим таким прикладом є ЕІУ (вони дозволили використовувати як текст так і зображення, і це їх право). Інше ще прописано тут — Публікування матеріалів на умовах ліцензій Creative Commons], включно з прикладами. А як координатор, Ви повинні відслідковувати, включно зі критеріями значимості, такі момент щодо не відповідності правилам Вікіпедії; пояснювати користувача це та проконтрольовувати це. Чому не було зроблено, питання загадкове. Щодо нічіїх авторських прав не порушив - поясню детальніше з боку законодавства: якщо адміністрація закладу (яким і належить сайт та її вміст) звернеться до Вікімедіа з питанням "а чому наш текст розміщений вільно у Вікіпедії", то переможе адміністрація закладу. І запам'ятайте видалення тексту з можливим порушенням АП це не є видалення статті. Усе залежить від автора. Теж відноситься й до фотографій. Замість світлин дипломів, можна було сфотографувати школу та опублікувати уперше на Вікікомонз світлину школи. А з огляду на участь у конкурсі "Вікі любить памятки" користувач уже повинен знати це і знати про авторське право. Також потрібно в даній статті приділити увагу надійним авторитетним джерелам, що також не було проконтрольовано, але це вже питання поліпшення. Дякую за увагу!--『 』 Обг. 21:32, 25 лютого 2019 (UTC)

Привіт усім! Доброго дня! Дивно якось усе в нас виходить... Однак, на сайті на відповідних сторінках вже розміщена вказана Вами, @AlexKozur:, стрічка. Особисто я з текстом ліцензії не ознайомлювався, бо маю інші справи більш нагальні на даний момент. Однак, вважаю, що має місце колізія права з приводу тлумачення поняття порушення авторських прав. Ситуація і формулювання практично комічне. Фактично маємо таке формулювання причини підозри порушення авторських прав: "стаття про Барський коледж транспорту та будівництва (не про школу, пане @AlexKozur:!) порушує авторське право Барського коледжу транспорту і будівництва". Далі... чому не можна розміщувати фото дипломів/досягень, якщо вони вже розміщена на банері, що висить на стіні коледжу знадвору? Ще далі... дозвіл не передрук матеріалів? Це має бути у спеціальних випадках, я так розумію, у складних випадках, а не публіцистичних, лише тоді, коли на сайті чи на книзі/журналі вказано застереження щодо передруку. Це так на с кільки я можу згадати щось про авторське право. А взагалі-то сумно це все :(

Дякую, @Качуровська: за звернення щодо відновлення статті! — Це написав, але не підписав користувач Kost4d2019 (обговореннявнесок).

 • Доброго дня! @Kost4d2019: раніше було так [2] Нині ж я вже бачу, що на сайті зазначено вільну ліцензію. Якщо текст раніше публікувався будь-де, то там (де була публікація) повинно бути зазначено щодо вільної ліцензії, в іншому випадку це порушення АП і потребує або надання ВП:Дозволи або вилучення. Зображення так же як і текст повинні зазначатися, бо на Вікікомонз їх видалять. Плюс можуть бути видалені як неенциклопедичні, тобто спам. Також можуть бути вилучені через символіку закладу (і таке буває на Вікікомонз). Можете спробувати це все завантажувати на Вікікомонз (лише проставте «Текст і зображення цієї сторінки доступний...» або на зображені чи під них "Зображення доступне на умовах...."), або сфотографуйте. Однак це виглядає більше як піар, на мою думку краще додати фотографії навчального закладу (також може бути вилучене на Вікікомонз через відсутність в Україні свободи панорами), а нагороди вони повинні відображатися незалежними авторитетними джерелами. Регіональні ЗМІ про це часто пишуть, якщо не завжди. Дякую за внесок! --『 』 Обг. 09:24, 27 лютого 2019 (UTC)

@AlexKozur: тепер стає все важче і важче зрозуміти і вимальовується судження про безнадійність цього заняття. Тобто, _зараз_ відновити статтю неможливо? — Це написав, але не підписав користувач Kost4d2019 (обговореннявнесок).

@Kost4d2019: хоч дещо стилістично некрасива, але існує Барський коледж транспорту та будівництва. Хоча до приведення до енциклопедичної статті з неї щось може бути видалене, але не історія і не тривіальна інформація. Але зважте на ВП:В. --『 』 Обг. 10:21, 27 лютого 2019 (UTC)

ВП:ЗПП[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас підвести підсумки у перших двох заявках на ВП:ЗПП. Обговорення вже місяць (чи більше) як завершилися. Буду вдячний! З повагою--DiMon2711 20:23, 24 лютого 2019 (UTC)

СвазілендЕсватіні[ред. код]

Доброї ночі! Знову підняв питання щодо перейменування цієї статті. Прошу Вас ознайомитись з обговоренням і висловити власну позицію. — Hmarskiy II (обговорення) 05:41, 25 лютого 2019 (UTC+2)

Анна-Марія[ред. код]

Ну от навіщо ви вже вдруге все пересипали по-свойому??? Є певна логіка і є факти з преси. У статті не було цього розділу, не було логіки і зараз ви знов її викидаєте. Перший раз ви викинули джерела, потім інший адмін викидає факти, бо нема джерел! Потім хтось ще інший, нібито мовний патріот, напихає українських передруків з російської преси і множить повтори. Тепер весь фактаж висить на якомусь відео зі Скрипіним, якого завтра не буде, а вам заважають повтори! Майте стримок, я півдня читав про щось, що мені малоцікаве, бо треба було логічно викласти ситуацію з цим ганебним самокаліченням на Євробаченні. Лишіть краще так як було, або самі сядьте і півдня читайте всю цю ватно-патріотичну мелодраму (якщо маєте зайвий час, звичайно)! Mykola Swarnyk (обговорення) 04:32, 28 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня! Для чого Ви пишете одну й ту ж новину двічі? Й у розділі погляди, якщо це не є погляди. Також зауважу, що даний розділ зі Охло мав десь 8 раз згадок Росія та похідних. З цього також можна зробити висновки в бік НТЗ. Усе інше описано на СО статті. --『 』 Обг. 04:44, 28 лютого 2019 (UTC)

Щодо порушення авторських прав у статті Яневич Михайло Васильович[ред. код]

Шановний AlexKozur, я вдячний Вам за увагу до статті, про яку йдеться. Я врахував зауваження, тобто написав свій текст, в якому використовується інформація зі статті Лутай, адже це біографічна стаття, з посиланням на це джерело, як і вимагалось. Але виникло непорозуміння, на нову статтю Яневич Михайло Васильович/Temp, створену як від мене вимагалось, накладений шаблон на швидке вилучення, бо вона "копія уже наявної сторінки Яневич Михайло Васильович". Я прошу Вас допомогти розібратися і затвердити зроблені мною зміни. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 17:09, 3 березня 2019 (UTC)

Щодо порушення авторських прав у статті Ковмір Юхим Омелянович[ред. код]

Шановний AlexKozur, я вдячний Вам за увагу до статті, про яку йдеться. Я врахував зауваження, тобто написав свій текст, в якому використовується інформація зі статті Лутай, адже це біографічна стаття, з посиланням на це джерело, як і вимагалось. Я прошу затвердити зроблені мною зміни. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 19:37, 3 березня 2019 (UTC)

Доброго дня! @Pavelgorn: дякую! Будь-ласка старайтесь відразу це зробити. Також зверніть увагу, що статті краще писати не за одним джерелом. Статті були об'єднані, порушень в нинішньому вигляді не помічено [3] --『 』 Обг. 04:14, 4 березня 2019 (UTC)
Дякую! --Pavelgorn (обговорення) 07:43, 4 березня 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:52, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Щодо назви статті Ресторани Львова[ред. код]

AlexKozur. Погоджуючь, що "заклади громадського харчування" дещо складний термін, але: 1) він не застарілий оскільки є такий собі діючий Закон України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" - і там все достатньо чітко описано; 2) термін Ресторани, хоча і сприймається простіше, однак дещо завужує зміст - кав"ярні, цекурні, винарні, пивні - не є ресторанами - однак є закладами громадського харчування; 3) я відкритий до того, щоб змінити назву на більш вдалу, однак не таку, що впроваджує в оману. Дякую, --B.Lukashyk (обговорення) 11:43, 5 березня 2019 (UTC)

Доброго дня! я говорив про "харчевні" як застаріли, тобто те що говорив перейменовував. Теж згоден, що ресторани це вужчий термін. Проте більша проблема не в назві, а в змісті статті. --『 』 Обг. 09:56, 5 березня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Khojivank Map 01.png[ред. код]

Вітаю, «AlexKozur»!

Звертаюсь до Вас з приводу претензій до завантаженого мною на сервер Вікіпедії файлу Файл:Khojivank Map 01.png.

Мною цей файл було створено як скріншот відповідної ділянки Google maps, з подальшою обробкою в GIMP 2.8.22.

Мені допоки не доводилось стикатись з проблемами авторського права в таких випадках. Буду вдячний за посилання на регламент, за яким заборонено розміщувати подібні зображення. Якщо ж проблема стосується хиб в оформленні Файл:Khojivank Map 01.png, то прошу вказати, де ознайомитись з правилами регламентуючими подібні випадки.

З повагою,
Taanfegr
Доброго дня! @Taanfegr: Карти гугл захищені авторським правом (нижній правий край про це помічає), а тому порушують ВП:КДВ. Є вільні карти для цього й додаток Картографія. Також я помітив, що було два різних елемента на Вікіданих, я ці елементи об'єднав. --『 』 Обг. 11:42, 8 березня 2019 (UTC)

помилкова адреса[ред. код]

Прошу diff скасувати, Ви помилилися diff адресою. Дякую. — Юрій Дзядик в) 10:47, 9 березня 2019 (UTC).

@Dzyadyk: ред.№ 24503414. --『 』 Обг. 10:58, 9 березня 2019 (UTC)

щодо файлу Mikola Syvyi.jpg[ред. код]

Автор зображення надіслав на адресу permissions-uk@wikimedia.org дозвіл на його вільне використання ще 21 лютого. У мене є копія цього дозволу, якщо потрібно - продублюю. Я новачок, хоча ретельно намагаюся вивчити всі правила Вікіпедії, розумію, що могла припуститися помилки. Підкажіть, будь ласка, які і куди потрібно внести зміни, щоб файл Mikola Syvyi.jpg не вилучили. Наперед вдячна. Bronovytska|Bronovytska]] (обговорення) 16:18, 10 березня 2019 (UTC)

Доброго дня! @Bronovytska: Поки поставив інший шаблон. Якщо є питання, чи є затримка, то перелік користувачів-перевірників тут — Вікіпедія:OTRS. --『 』 Обг. 16:40, 10 березня 2019 (UTC)

@AlexKozur: Дякую! --Bronovytska (обговорення) 18:20, 10 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Іто Канае[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Іто Канае був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:54, 10 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Асакура Момо[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Асакура Момо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:30, 12 березня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 14:22, 13 березня 2019 (UTC)

ВП:НО[ред. код]

Вітаю. Ви відгукнулися про мій конфлікт із Миколою Сварником, тому звертаюся до Вас. Якщо людину двічі блокували за порушення ВП:НО, то, якщо не помиляюся, за повторне порушення повинне бути довше блокування (в даному випадку 1 тиждень). Чому цей раз став винятком? Я не надто добре знаю ВП:БЛОК, тому можу помилятися. Наперед вдячний!--DiMon2711 14:35, 14 березня 2019 (UTC)

Доброго дня! @Dimon2711: я нині не має настрою розбиратися в конфліктних ситуаціях, це реакція мене як користувача. Будь-ласка зрозумійте мене. Я детально навіть не дивився всього, і запит ще донині відкритий. --『 』 Обг. 14:38, 14 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:45, 15 березня 2019 (UTC)

Ваше скасування на сторінці Список коміксів, перекладених українською[ред. код]

ВП:КДВ: п. 9 декоративне використання, що не відповідає ОДВ --‎ AlexKozur (обговорення | внесок) 08:03, 8 березня 2019 (UTC)

 • Але ж це по суті те ж сам що картка сторінки, у списку коміксі логічно мати колаж обкладинок хоча б якихось коміксів, те ж саме використовують у розділах про акторів у сторінках про фільми — Загін_самогубців_(фільм)#У_ролях. Може все таки повернути колаж, так це хоч якусь візуальну цікавість сторінці зі звичайним текстовим списком коміксів додасть, тим паче що ця тематика в Україні зараз як ніколи швидко росте і зацікавлених також більше становиться, та й взагалі скоро можна буде окремий портал відкривати (навіть лише про укр комікси, хоча краще загально зробити Портал:Комікси). --Sourlemoning (обговорення) 11:24, 16 березня 2019 (UTC)
  Список коміксів, перекладених українською не є основним об'єктом для зображення. На жаль, це використовується як декорація. В Загін самогубців усі картинки вільні (хоча й гортати ту галерею на смартфоні не дуже приємно). Колаж для невільних файлів недопустимий. Пробачте :с Щодо порталу: давно вже потрібно! Хоча краще спочатку проект для поставлення цілей, об'єднання та співпраці. --『 』 Обг. 12:09, 16 березня 2019 (UTC)

ВП:ПО[ред. код]

Вітаю. Можете сказати, як накласти персональне обмеження на створення сторінок? Я зараз експерементую з фільтрами у Вікімандрах і ще не ознайомився із командами там. Може є якись список команд чи довідка? Наперед вдячний!--DiMon2711 12:51, 16 березня 2019 (UTC)

Доброго дня! Вікіпедія:Фільтр редагувань mw:Extension:AbuseFilter/RulesFormat. Обмеження на створення сторінок ((user_name == "Імя") & (article_articleid == 0) & (article_namespace == 0)). Проте зауважу, що я не дуже часто редагую фільтр, тому досвіду в мене мало :с Також можна подивитися як роблять це інші Спеціальна:Фільтр редагувань. Там є публічні фільтри. --『 』 Обг. 13:14, 16 березня 2019 (UTC)
Дякую! Можете, будь ласка, до завтра зробити публічними фільтри № 11, 12, 14, 16, 21, 29, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 61 для перенесення їх у Вікімандри? Буду вдячний!--DiMon2711 19:55, 16 березня 2019 (UTC)
Visem адміністратор й у вікімандрах, тому може перенести фільтри туди. Відкривати такі фільтри не можна, бо буде хаос. --『 』 Обг. 17:12, 17 березня 2019 (UTC)

Херсонська область[ред. код]

На каком основании удаляется без объяснений, что Херсонская область де-факто граничит с Республикой Крым? АРК давно фактически не существует, Украина может это не признавать, но это не отменяет де-факто. Прошу перестать дезинформировать читателей. — Це написав, але не підписав користувач 46.133.18.172 (обговореннявнесок) 00:16, 23 березня 2019; підписано 12:08, 2 квітня.

Де-факто оставьте при себе, пожалуйста. Увы, Ваши понятия отстали на 200 лет. Херсонська область граничит с временно оккупированной АРК. Читаем окупація:
«З другої половини XVIII століття міжнародне право стало розрізняти військову окупацію країни та територіальні придбання методами вторгнення й анексії, різницю між якими спочатку виклав Еммеріх де Ваттель в The Law of Nations[en] (1758). Чітке розмежування було визнане серед принципів міжнародного права з часу закінчення наполеонівських воєн (1815).»
В обычных понятиях: укравший что-либо при пожаре становится вдвойне преступником, но не владельцем.
Юрій Дзядик в) 12:07, 2 квітня 2019 (UTC).

Шаблон:Письменник[ред. код]

Вітаю! Сьогодні було повернуто вчорашню версію шаблону. Дякую за пораду, як приховати непотрібні параметри у шаблоні. Але не усі параметри вдається приховати вашим методом. Може Ви знаєте як приховати решту параметрів? Мені потрібно у статті про Пушкіна приховати такі параметри: Поховання, Національність, Місце проживання, Сфера роботи, Alma mater, Magnum opus, Членство, Конфесія, Брати-сестри. Можете допомогти? Бо та канва псує вигляд сторінки. Дякую!--Парус (обговорення) 16:38, 29 березня 2019 (UTC)

сТрощені ієрогліфи[ред. код]

Вітаю! Не можу зрозуміти, яка функція підтягує до статей категорію «Статті зі строщеними китайськими ієрогліфами»? Я спочатку не помітив і створив категорію, але Avatar помилку побачив. Категорію перейменував, але ж потрібно, щоб підтягувалась категорія з правильною назвою. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 07:20, 4 квітня 2019 (UTC)

Доброго дня! @Mcoffsky: Модуль:Zh українською найголовніше закоментовано. Потрібно лише проглянути правильність, бо в китайській я нуль. І вибачаюсь за мою неуважність :с--『 』 Обг. 07:28, 4 квітня 2019 (UTC)

Відпишіть Будь Ласка у мене на обговоренні[ред. код]

Доброго дня! Відпишіть Будь Ласка у мене на обговоренні Legal Pride, чекаю відповіді уже 2 дні, я так розумію Ви самий старший адміністратор, саме довше в Вікіпедії із всіх хто прийняв участь в обговоренні, тому Вашу відповідь можна вважати остаточною, для виправдання санкцій, щодо моєї поведінки. Дякую.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:10, 14 квітня 2019 (UTC)

Мапа Китаю[ред. код]

Зробив в svgtranslate. Тепер не можу зрозуміти, як правильно вантажити на сховище. Сам інструмент чомусь тримає кнопку Upload to Commons неактивною. Спробував у ручному режимі, втім як бути з джерелом файлу? Без допомоги не обійдусь. --Mcoffsky (обговорення) 12:55, 10 квітня 2019 (UTC)

@Mcoffsky: Джерелом є файл з якого робився переклад. Я такі файли оформлював так — File:GEO_Roads_uk.svg. Для даної мапи прикладом оформлення може бути File:RP Chine administrative.svg. П.С.: дивно, я думав вони цю кнопку виправили. --『 』 Обг. 13:07, 10 квітня 2019 (UTC)
Ось завантажив (File:RP Chine administrative uk.svg), але завантажився вихідний файл! --Mcoffsky (обговорення) 13:37, 10 квітня 2019 (UTC)
Хм, коли відкриваю файл - там українською, закриваю - французькою. --Mcoffsky (обговорення) 13:42, 10 квітня 2019 (UTC)
там залишились id французької, тобто svg мав як українську так і оригінал. Не знаю чому так сталося. Раніше такого не було о.О --『 』 Обг. 15:31, 10 квітня 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Commons:SVG Translate tool - якщо коротко, то в таких файлів залишається переклад для різних мов через id. Тобто один файл для різних мовних Вікіпедій. Якщо файл має український переклад, то використовуючи його в укрвікі, буде зображення українською. По дефолту оригінал, я так розумію. Завантажувати до комонз можна лише при Login in, але я ніразу не зміг залогінитьсь. Як я зрозумів, то такі файли вантажаться до основного файлу як нова версія, але я таке бачив лише для нових файлів. --『 』 Обг. 16:02, 10 квітня 2019 (UTC)
А я думав, що то тільки в мене проблема з Log in. Дякую, зрозумів. --Mcoffsky (обговорення) 07:48, 11 квітня 2019 (UTC)
я з іншого браузера зайшов всетаки. --『 』 Обг. 07:51, 11 квітня 2019 (UTC)
Вітаю! Спробував перекласти File:Jacobson's organ in a reptile.svg, але «щось пішло не так». Після перекладу зображення (до речі автоматично завантажилось з інструменту) оновився основний файл, а не було додано новий з українськими підписами. Тепер, якщо чесно, не знаю, як вчинити. Був би вдячний за допомогу. --Mcoffsky (обговорення) 11:17, 13 квітня 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Якщо є різні версії, то краще завантажувати файл вручну як -uk.svg. Якщо ж можна на одному файлі змінювати мову, то краще вантажити через Uploat --『 』 Обг. 13:38, 13 квітня 2019 (UTC)

Підсумок по Шаблон:Warheroes.ru[ред. код]

Я якось пропустив але 15 квітня 2019 року виявляється адмін @Mcoffsky: раптово підбив підсумки Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/7_квітня_2019#Шаблон:Warheroes.ru. @ Mcoffsky я вас особисто дуже поважаю як адміна, але вважаю що ви трошки поспішили з рішенням, не врахувавши основний аргумент ЗА те чому шаблон слід вилучити (який надав @AlexKozur: а саме що на сайті використовують "інформацію з інтернету" тощо дуже важко зрозуміти як використовати цей сайт як АД джерело якому потрібен окремий шаблон в укрвікі); плюс своїм рішенням ви не дали іншим редакторам висловити думку.

@AlexKozur, прошу надати юридичну пораду щодо правил укрвікі та чи маєте ви змогу оскаржити рішення Mcoffsky на базі того що сайт порушує базовий принцип ВП дял Авторитетних джерел. Дякую.--piznajko (обговорення) 03:33, 19 квітня 2019 (UTC)

Вітаю! Я дивився декілька статей і висловив думку як джерело, однак я проґавив один момент як зовнішнє посилання. Потрібно показати, що це посилання не дає додаткової інформації, можливо навіть має фальсифікації, хоча я навіть у такому моменті не посилався б на дане джерело, що містить джерела "Інтернет". Проте питання вже в іншому. Чи посилаємось ми на Вікію? Але й в даному випадку я вважаю, що такого роду вікії вистачить для списку чи загальної статті. П.С. узагалі статті з цим шаблоном проблемні. --『 』 Обг. 09:03, 19 квітня 2019 (UTC)

Цезар[ред. код]

Вітаю AlexKozur! Тут в мене одна проблема появилась, ось застряг в ній і не можу вибратись, я вже деякий час давно нічого не писав. Мені потрібне посилання на спільноту наших картографів, адже без них в мене не вийде завершити розділ в чернетці про Цезаря. Буду радий якщо Ви підкажете мені де їх знайти. Завчасно дякую. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 20:34, 19 квітня 2019 (UTC)

Доброго дня! Можливо Графічна майстерня про яку говорив NickK тут — Обговорення користувача:NickK/Архів/листопад 2018#Прошу Вашої допомоги? --『 』 Обг. 20:51, 19 квітня 2019 (UTC)
Так, саме її я шукав, я її загубив після того як він скинув це в свій архів, дякую! --Professor Senkler (обговорення) 21:23, 19 квітня 2019 (UTC)