Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Alex K»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (завершив архівування)
м (чищу за ботом)
Рядок 2: Рядок 2:
   
 
<div class="usermessage">Користувач у відпустці. При потребі звертайтеся, будь-ласка, на ''alexalextora[[Файл:At sign.svg|15пкс|]]gmail.com''</div>
 
<div class="usermessage">Користувач у відпустці. При потребі звертайтеся, будь-ласка, на ''alexalextora[[Файл:At sign.svg|15пкс|]]gmail.com''</div>
 
:<small>''[[Обговорення користувача:Alex K/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
 
   
 
<!-- BEGINN RAHMEN -->
 
<!-- BEGINN RAHMEN -->

Версія за 20:22, 29 січня 2011

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Користувач у відпустці. При потребі звертайтеся, будь-ласка, на alexalextoraAt sign.svggmail.com

Користувач:Alex K/FlexiShort

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Файл:Taras i andriy.jpg
- Чи я тебе не народив, чи я тебе не годував, чи я тебе до Унiверситету не вiдпустив, чи я тобi грошi не вiдсилав!? А ти прийiхав i шо ти менi сказав? «Здравствуйтє, папа!?»

Герби

Допоможіть будь-ласка.Я знаю що,ви тут спеціалізуєтесь на гербах? Можете мені допомогти? Вставте будь ласка в сторінки і картки Леоніда Макаровича Кравчука і Володимира Михайловича Литвина їхні герби.Я просто весь інтернет перешукав,не можу знайти.І ще одне: можете зробити так,щоб герби Кучми і Януковича було видно на картці? Наперед Дякую!!!

Зображення в „Провінція Ямасіро‟

Загляньте в Обговорення:Провінція Ямасіро --AS об. 19:45, 31 серпня 2010 (UTC)

Герб Кубані

На оригінальній печатці козак сторїть на клапті землі - "острові". Бажано цей "острів", як символ егографії кубанських заплав і відтворити на гербі! З повагою, --Geliba 15:48, 2 вересня 2010 (UTC)

Супер! Знімаю капелюха перед митцем. До речі, кольоровий варіан герба Чорноморців не існував. Лише зображення козака з прапором. Якщо ж запозичити кольори у попередника герба - "козака" з Гетьманщини, то на гербі мають бути сині штани і золотий пояс З повагою, --Geliba 04:52, 3 вересня 2010 (UTC)

Можна зробити і сині. Здається це печатка чорноморців з гербом. Я можу її перемалювти наступного тижня в чорнобілих кольорах, контуром, якщо треба. А там і фарби додати можна буде. --天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 08:03, 3 вересня 2010 (UTC)
Так. Говорять, що це замальовка з оригуналу.--Geliba 15:35, 3 вересня 2010 (UTC)
Тоді я візьму її за основу майбутнього герба. Та й ці візьму для довідки: [1], [2]--天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 01:54, 4 вересня 2010 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушення ВП:НО та ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 2 години.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Pа порушення ВП:НО та ВП:Е ось у цьому редагуванні [3]. --yakudza 09:55, 6 вересня 2010 (UTC)

Історичне дослідження

Гляньте, будь ласка, статтю Історичне дослідження --AS об. 10:04, 25 вересня 2010 (UTC)

Nizhyn polk.svg

Дякую за гарну реконструкцію. Проте, маю підозри про дещо інші оригінальні кольори на гербі полку та полкового центру - червоно-білі. Прошу переглянути статтю О.Морозова http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Siver/2009/MC_15.files/17.pdf З повагою, --Geliba 18:34, 9 листопада 2010 (UTC)

Шаблон

Доброго дня! Чи не хотіли б Ви створити до цього шаблону документацію, бо не зовсім зрозуміло для чого він (на перший погляд), ну і в принципі треба для складних шаблонів робити документацію, бо вона полегшує роботу з ними. Дякую. --Consigliere Обг 12:43, 25 січня 2011 (UTC)