Обговорення користувача:AmericanUkrainian: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
: Вітаю, [[Користувач:Nabak|Nabak]] Я створив нову статтю для 40 батальйону ЗСУ, оскільки вже не існує 40-го БТрО, а натомість сформований новий підрозділ з іншими завданнями, людьми, підпорядкуванням і т.д. Тобто це нова стаття про новий підрозділ. Таким чином стаття про 40-й БТрО - це стаття, яка має залишатися окремо про інший підрозділ зі своєю історією, який був колись. ([[Обговорення користувача:Nabak|обговорення]]) 17:25, 15 грудня 2014 (UTC)
:: Шановний [[Користувач:AmericanUkrainian|AmericanUkrainian]], дякую за Вашу вiдповiдь! {{smile}} Про створення 40-го мотопiхотного я знаю, не знаю лише чи вiн пiдпорядкований 17-й бригадi (??), також дякую за iнфу про нового комбата! Будемо чекати джерел iз преси. А спитав я тому, що спочатку вважав, що створювати статтi про новi батальйони на базi БТрО через їх нечисленні поки що здобутки — недоцiльно. Але, що зроблено, то зроблено... Тепер, до дiла. Щоб врятувати статтю про батальйон, офіційним представником якого Ви є, вiд вилучення на основi [[Вікіпедія:Нейтральна точка зору|ВП:НТЗ]] — Ви, на жаль, як то кажуть, типовий заангажований редактор, тому надалі, дуже прошу Вас утриматися вiд її редагування — я статтю, по-перше, вичистив вiд дуплiкату про 40-й БТрО, по-друге, обгрунтував її право на існування на сторінці обговорення. Ага, також передайте Віктору Васильовичу, як зустрiнете ;), що йому теж не варто редагувати статтю про себе та про 40-й мотопiхотний або 40-й БТрО. Що поробиш, dura lex sed lex! Як же бути? Розмiщуйте матерiали та посилання на сторiнцi обговорення, хтось із рядових користувачiв її опрацює. Да, забув, передайте Віктору Васильовичу, щоб фото, які він вважає за доцiльне розповсюджувати у мережi Iнтернету, були із позначкою: «Creative Commons-Attribution», або просто «CC-BY», їх тоді можна буде завантажувати у Media Commons, на завантаження — заангажованiсть впливу не має! :)) Напишiть менi, будь ласка, на сторiнку обговорення про пiдпорядкування 40-го мотопiхотного, а то про Вашу вiдповiдь я дiзнався лише тодi, коли взяв ноги на плечі та й прийшов сюди сам, ось так вiкiпошта працює! Оце й все, бажаю усього найкращого, завжди Ваш --[[Користувач:Nabak|Nabak]] ([[Обговорення користувача:Nabak|обговорення]]) 00:36, 17 грудня 2014 (UTC)
::: Дякую за відповідь, [[Користувач:Nabak|Nabak]] Ваші правки, перенаправлення на статтю і поради, особливо про фото, бо їх точно буде. Приємно бачити досвідченого вікіпедиста. Справді. Бо я вже все тут позабував за пару років. Згоден з Вашими змінами, вони є доречними. Так само я розумію, що дописи від офіційних представників будь-чого виглядають заангажованими, але в умовах війни, браку публікацій (незаангажованих) є доречним уточнення фактів у офіційних представників (з подальшою перевіркою по джерелах, якщо вони з'являться). Приміром така річ, як постійно уточнювані офіційні списки загиблих, зниклих безвісті, полонених, інша важлива публічна статистика для родин, яку навіть Міноборони виставляє пізно та неточно... Якщо треба мій е-мейл чи інші контакти для таких уточнень фактів - дайте знати, я надішлю окремо. Або пишіть Віктору Васильовичу. :-)))