Обговорення користувача:Base

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 06:16, 25 березня 2020, створена Papapizza 1 (обговорення | внесок) (→‎Згущівка: нова Вікісимпатія)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Декілька речей, які варто знати тим, хто сюди зайшов:

 • Іноді я довго не відповідаю.
 • Я пам'ятаю свої обіцянки, однак добре ставлюсь до нагадувань у якості стимулу нарешті їх виконати.
 • Для приватного спілкування є позавікійні речі, перераховані на сторінці користувача. Не забудьте сказати, хто Ви.
 • Я не кусаюсь.
 • If you are a random guy from whatever wiki, unless what you are about to write is about ukwiki, please contact me on Meta.

Архіви

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Base!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Dimant 18:18, 15 травня 2011 (UTC)

Щодо Файл:Буркут1.jpg

Шановний пане Ваse! Фотографія Буркут1 зроблена в фотоательє Ігорем Буркутом і ним же висловлено бажання, щоб саме ця фотографія була використана в статті про нього (Буркут Ігор Григорович). Просьба пояснити: 1) чи є Ігор Буркут правовласником своєї фотографії; 2) який законний спосіб розмістити цю фотографію в Вікіпедії ? ЯГВ (обговорення) 10:54, 3 січня 2019 (UTC)

ЯГВ, доброго вечора. 1) Це залежить від того чи був між паном Букутом та фотографом договір, принаймні усний про передачу авторських прав. Якщо такого не було, то правовласником є фотограф, якщо ж був, то пан Буркут. 2) Правовласник повинен надіслати дозвіл як це описано в ВП:Дозволи. Можна надіслати написаний там текст одразу в листі, можна його надрукувати, підписати і відсканувати — як зручніше. Дозвіл через якийсь час приймуть, і після цього файл можна буде завантажити на Вікісховище. --塩基Base 16:17, 5 січня 2019 (UTC)

Про надання дозволу на фотографії

Шановний пане Base, в мене до Вас запитання. Ви позначили 17 моїх файлів як такі, в яких відсутній дозвіл автора на публікацію. Серед них принаймні три (Файл:Vasiutynskyi V O.jpg, Файл:Slyusarevskyi M M.jpg, Файл:Gornostai P P.jpg) є фактично моїми роботами. Ті, хто зазначені авторами, лише виконували роль асистентів (тримали в руках фотоапарат). Я просто фізично не міг зробити це сам. В одному випадку я не міг знімати сам себе (це означало б робити селфі), в інших - я вів майстар-клас і не міг одночасно фотографувати. Тому попросив це зробити своїх колег. Надалі цими знімками повністю розпоряжався я, робив редвгування у Фотошопі, готував до публікації у Вікі. Я міг з самого початку записати, що це мої роботи, я написав інші прізвища, бо не знав, що це викоиче проблеми (досвіду замало). Чи можу я просто виправити в описі цих файлів, зазначивши автором (або володарем авторських прав) себе? З повагою --Pavelgorn (обговорення) 20:50, 4 січня 2019 (UTC)

Доброго вечора, Pavelgorn. Загалом ситуація така, що якщо тільки ви не встановили фотоапарат на штатив і інші люди лише дійсно натисли на кнопку (зіграли роль автоспуску), то авторами все ж є вони. Фотографування це підбір ракурсу, світла, вибір моменту чи якісь дрібні зауваження, на кшталт, «поверніть трішки голову» чи «посміхніться» — вони є творчою складовою і вони роблять цих людей авторами фото. Оскільки ви займались обробкою фото, то за умови що обробка досить нетривіальна, ви є співавтором фото. Однак, в цьому випадку все ж потрібен дозвіл від цих асистентів. Ви написали інші прізвища і написали що дозвіл буде написано за запитом, однак це не проблема як така, і ви правильно зробили що вказали все як є. Вашим колегам просто потрібно надіслати листа такого як написано на ВП:Дозволи. Ну і те саме стосується інших файлів — потрібні аналогічні дозволи від авторів цих фотографій чи картин. Це гарантуватиме, що це їх свідоме рішення і що вони розуміють всі наслідки цього (зокрема згоду на комерційне використання їх робіт). --塩基Base 16:35, 5 січня 2019 (UTC)
Шановний пане Base, яким чином можна отримати підтвердження дозволу, відправленого автором до Вікімедіа? Щодо 5-ти файлів дозвіл ще не встигли відправити, хоча автори дали згоду. Зараз новорічні та різдвяні свята, багато людей у від'їзді, дехто - за межами України. Ви обрали найбільш незручний момент часу з вимогою підтвердження дозволу, я просто фізично не встигаю опрацювати 17 файлів за один тиждень. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 21:19, 7 січня 2019 (UTC)
 Вітаю, Pavelgorn. Можна попросити Ahonc'а чи Tohaomg'а глянути чи прийшли дозволи. Не хвилюйтесь, по перше, це двохетапний процес — я позначив файли, як такі, що не мають дозволу, через тиждень файли не самі зникнуть, а до них має добратись хтось з адміністраторів і вилучити чи не вилучити їх залежно від наявності дозволу. По друге, навіть якщо файли буде вилучено — як тільки дозвіл буде прийнято їх буде відновлено, при вилученні нічого не зникає безслідно. Дякую вам, що зв'язались з авторами, це рутина, але правила та закони такі, що необхідна. --塩基Base 21:28, 7 січня 2019 (UTC)
Дякую, Base. Що робити, якщо у автора немає електронної пошти? --Pavelgorn (обговорення) 15:48, 8 січня 2019 (UTC)

Запрошую до організації конкурсу CEE Spring

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ти був членом оргкомітету CEE Spring минулих років. Якщо є бажання долучитися у 2019, запрошую переглянути сторінку обговорення проекту й дописатися та коментувати основні питання. -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 16:52, 7 лютого 2019 (UTC)

ViraMotorko (WMUA), привіт, перепрошую за затримку з відповіддю. Як ти знаєш, я займався статистикою та підготовкою списку до оцінювання. Зараз, на щастя, мого бота замінено інструментом Юрія Булки (та Masti на глобальному рівні). Не думаю, що буду корисним. Якщо є щось, для чого я потрібен, я радий допомогти; інакше ж, краще не цьогоріч :) --塩基Base 23:06, 15 лютого 2019 (UTC)

Поліпшення статей

Вітаю. Звертаюся до Вас з проханням створити (або перекласти з інших вікі, якщо це можливо) додаток для швидкого номінування статті на поліпшення. Якщо ж такий вже є, то перепрошую, що дарма потурбував та прошу сказати де? Користуючись моментом хочу запросити Вас до участі у Місячнику 10000 необхідних статей. Наперед вдячний!--DiMon2711 16:59, 17 лютого 2019 (UTC)

Привіт. Давайте спочатку спитаємо User:RLuts: Рлуце, ти можеш доповнити свій гаджет номінації на вилучення ще й номінацією на поліпшення? Щодо місячника, я гляну що там, давно статті не створював. Дякую за запрошення :) --塩基Base 20:31, 17 лютого 2019 (UTC)
Обговорення_користувача:Димон2711#Про_обережність_при_використанні_деяких_шаблонів, хоча там кажуть що такий вже є. --塩基Base 20:32, 17 лютого 2019 (UTC)
Там AlexKozur щось робив, наскільки пам'ятаю. --Brunei (обговорення) 07:36, 18 лютого 2019 (UTC)

Заміна посилань

Вітаю! Мій обліковий запис перейменовано, тож прошу Вас пройтися ботом по сторінках, що посилаються на Користувач:Димон2711, Обговорення користувача:Димон2711 та Спеціальна:Внесок/Dimon2711. Я б це просто пропустив, бо не так важливо, але посилання на внесок в даному випадку неможливе, бо Димон2711 тепер зробив 0 редагувань. Стосовно обговорення вище, то збирався Вам сказати, що AlexKozur дав код для додатку, але забув, вибачте. Буду вдячний!--dimon2711 16:46, 21 лютого 2019 (UTC)

Привіт, перепрошую що не відповів одразу. На жаль, зараз мушу сконцентруватись на інших речах, тому перенаправив цей запит на ВП:ЗДР. Загалом краще подавати запити там — я їх також регулярно там передивляюсь, але так немає прив'язки до конкретної людини яка мусить запит виконати. Щодо того, що на ваші запити там не завжди реагують — ви не завжди тривіальні речі просите, це нормально якщо такі запити висять певний час. Десь так і стаєш ботоводом сам ;) --塩基Base 22:35, 2 березня 2019 (UTC)
Добре, я розумію, що Ви лише вчора стюарда отримали і з цим справ завались, напевно. Писав саме сюди, бо мені здавалося, що ЗДБ для більш важливих речей. Дякую!--DiMon2711 22:39, 2 березня 2019 (UTC)

Чек'юзери

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:48, 4 березня 2019 (UTC)

Привіт. Я бачив. Це досить складна ситуація з поганим таймінгом. Я скоріше за все погоджусь, однак я точно не хочу бути єдиним кого оберуть. --塩基Base 05:56, 5 березня 2019 (UTC)

ВП:ЗПА

Номінував Вас на права адміністратора. Сподіваюся на Вашу згоду.--DiMon2711 07:53, 6 березня 2019 (UTC)

Привіт, дуже дякую за довіру, але змушений був відмовитись. --塩基Base 20:38, 6 березня 2019 (UTC)

Бюрократи у Вікімандрах

Вітаю. Можете перевірити, чи можливо взагалі отримати прапорець бюрократа в українських Вікімандрах? До речі, чи можуть стюарди присвоїти прапорці адміністратора та бюрократа в українських Вікімандрах назавжди? Ну, тобто, не тимчасово, а як у вікіпедії. Наперед вдячний за відповіді!--DiMon2711 19:08, 9 березня 2019 (UTC)

Привіт. Взагалі можливо, але зараз ні. Для того, щоб можна було дати прапорець бюрократа треба щоб спільнота була порівняно великою, вона поки що такою там не є (14 облікових записів з хоча б одним редагуванням за місяць), але якщо Вікімандри будуть активно розвиватись, то немає жодних перешкод. Щодо постійного прапорця, постійний адміністратор це більш реалістична можливість, навіть за поточної активності якщо якийсь користувач буде довгий час адміністратором (наприклад, більше двох років) за рахунок подовження тимчасових прав, то йому в решті решт за відсутності якихось пересторог буде дано постійні права. Для того ж щоб всі адміністратори призначались постійними знову ж таки треба збільшення спільноти. P.S. Якщо що, конкретно я визначаю для себе всі україномовні проекти домашніми, оскільки я або є активним членом їх спільноти, або ж спільнота там це підмножина спільноти тієї ж україномовної Вікіпедії, тому запити щодо українських Вікімандрів розглядатиму не я. --塩基Base 00:35, 10 березня 2019 (UTC)
Добре, дякую, зрозумів! Також дуже прошу Вас підтримати мене тут. Права адміністратора мені конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду дуже Вам вдячний!--DiMon2711 13:11, 10 березня 2019 (UTC)

Адміністратори інтерфейсу у Вікімандрах

Вітаю. Я розпочав обговорення щодо надання прав адміна інтерфейсу собі та RLuts. Прошу висловити свою думку, але краще по закінченню підбити підсумок, бо було б добре, якби це зробив український стюард, який зможе детально проаналізувати усі аргументи, адже з кожним користувачем знайомий. Але задам запитання: скільки повинно тривати обговорення? Дякую!--DiMon2711 20:52, 25 березня 2019 (UTC)

До речі, чи є у Вас можливість перевірити, у кого з наших техадмінів не увімкнена 2FA? Це ж обов'язково для них і може стати приводом доя позбавлення без обговорення. Дякую!--DiMon2711 12:02, 26 березня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії

привіт :) знаю, що редагування в основному просторі Вікіпедії не щось таке, що Тобі особливо цікаве… але все ж запрошую приєднатися до місячника ілюстрування Вікіпедії — є галереї об'єктів за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, адже такого точно назбиралося за кілька років проведення конкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю»… списки пам'яток культури, наприклад, Волинська область чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 08:42, 15 квітня 2019 (UTC)

AjaxQuickDelete

Привіт. Коли номінуєш якийсь файл через невідповідність КДВ і вибираєш якусь додаткову причину (як-от критерій 7 «не використовується в статтях»), то після публікації це уточнення відсутнє, і його треба вводити вручну (як я робив у ред.№ 25669814). Можеш глянути, що там не так і якось підправити код скрипта?--Piramidion 10:39, 12 липня 2019 (UTC)

@Andriy.v: запрошую Вас теж до оцінки й пошуку способу вирішення цієї проблеми — наскільки пам'ятаю, вона у Вашому варіанті цього скрипта (колись я його випробовував) теж присутня.--Piramidion 11:02, 12 липня 2019 (UTC)
@Piramidion: Я здається ту проблему вирішив в моєму варіанті скрипту (див. ред.№ 25555966)--Andriy.v (обговорення) 11:09, 12 липня 2019 (UTC)
Так, все працює — щойно перевірив, Дякую Дякую--Piramidion 11:20, 12 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [1] --アンタナナ 19:50, 18 липня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Кунгстредгорден

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кунгстредгорден був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:21, 27 серпня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Кунгстредгорден

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кунгстредгорден був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:07, 4 вересня 2019 (UTC)

Вибори в арбітражний комітет

Вітаю. Висунув вашу кандидатуру на вибори до арбітражного комітету. Сьогодні останній день для висунення кандидатур, тож прошу підтвердити або відхилити згоду, маєте час до півночі щоб подумати. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 09:41, 9 вересня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Кунгстредгорден

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кунгстредгорден був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:48, 15 вересня 2019 (UTC)

Хитра та специфічна подяка

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

Ця подяка хитра і специфічна. Подяка за зроблену роботу, яка була потрібна, але яка паралельно та на хвилини раніше була зроблена та завантажена іншим користувачем. Але незважаючи на це, робота варта, щоб за неї братися з самого початку! Бо відповідальність ми несемо лише за себе, і ніколи не можемо сподіватися що хтось інший зробить ту роботу.

Тому подяка, та побажання далі також брати участь у графічних проектах. Antu face-smile-grin.svg --Helixitta (t.) 11:22, 12 жовтня 2019 (UTC)

Фото Дідовця

Поки не маю можливості сфоткати його у формі, через те й поставив fair use. Не думаю, що це проблема. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 07:50, 23 жовтня 2019 (UTC)

Привіт, на жаль, в ліцензійній політиці Фонду про невільні файли нині живих осіб є прямим текстом. Винятки можуть бути тільки у випадках коли фото все ж не можна зробити — ув'язнені, тяжкохворі десь в лікарні куди не пускають, аскети тощо. --塩基Base 08:02, 23 жовтня 2019 (UTC)
Тим більше, що в статті вже є те фото з гранатометом. --塩基Base 08:04, 23 жовтня 2019 (UTC)

Згущівка

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:16, 25 березня 2020 (UTC)