Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Basio»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎Чашка кави для вас!: нова Вікісимпатія)
Рядок 138: Рядок 138:
 
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Дякую за підтримку статті про «СЛОВ'ЯНСЬКІ ТЕАТРАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ» - один з найстаріших в Україні, державний й не комерційний театральний фестиваль. На момент перевірки ("номінації" )стаття ще правилась. Джерело на Положення додано, а також додані посилання на сайт Міністерства культури України. Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації 22:06, 8 лютого 2019 (UTC)
 
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Дякую за підтримку статті про «СЛОВ'ЯНСЬКІ ТЕАТРАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ» - один з найстаріших в Україні, державний й не комерційний театральний фестиваль. На момент перевірки ("номінації" )стаття ще правилась. Джерело на Положення додано, а також додані посилання на сайт Міністерства культури України. Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації 22:06, 8 лютого 2019 (UTC)
 
|}
 
|}
  +
  +
== Адміністрування ==
  +
Вітаю. На ВП:ЗПА Ви зробили велику кількість зауважень щодо неактивності адмінів. Я кілька разів пропонував, і була навіть деяка підтримка, поставити на позбавлення прав усіх адмінів, окрім Нестеренко Оля, VoidWanderer, Basio, AlexKozur, LeonNef, Alex Khimich, Brunei, IgorTurzh та Mcoffsky. Чому? А тому, що вони (та Ви) отримали права у період між 01.01.2018 та сьогодні, тобто не так давно, щоб були якісь сумніви. Хоча тих, хто у першій частині 2018 подавав заяку (VoidWanderer та Ви) можна і пл=одати заяку на позбавлення прав. Для того, щоб "відсіяти" поганих та неактивних адмінів. Користувачі часто бояться подавати заявку на позбавлення прав того чи іншого адміністратора, бо бояться претензій від інших та, як було з Jphwra, отримати переслідування. Чи підтримуєте Ви мою думку?--[[Користувач:Димон2711|<span style="color:blue;">'''Di'''</span>]]<sup>[[Обговорення користувача:Димон2711|<span style="color:red;">'''Mon'''</span>]]</sup><sub>[[Спеціальна:Внесок/Димон2711|<span style="color:green;">'''2711'''</span>]]</sub> 13:05, 10 лютого 2019 (UTC)

Версія за 13:05, 10 лютого 2019


Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11


Арбітраж

Balanced scales.svg Вітаю!
Ви стали новим арбітром української вікіпедії! Діма (обговорення, внесок, допомога) 21:06, 28 вересня 2018 (UTC)

Щодо проекту правила війни адмінів

Доброго вечора.

Хотів поцікавитися чи вам вдалося розробити проект правила щодо неприпустимості війни адміністраторів? Поки є час, і поки все спокійно, було б непогано мати діюче правило. --VoidWanderer (обговорення) 20:48, 17 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:33, 1 листопада 2018 (UTC)

Федоричев Олексій Михайлович

Доброго дня! Прохання звернути увагу на сторінку Федоричев Олексій Михайлович, так як йде масовий вандалізм статті. Це не перший випадок - основні дії були на російській версії статті, а після того, як заблокували редагування, все перейшло на українську версію. Прохання допомогти в питанні. Дякую. З повагою --Mrstrueman
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:50, 23 листопада 2018 (UTC)

Редагування

Цікавить питання наскільки правомірні такі відкати одного з "патрульних" ВП? І чому немає права на існування параметр оригінальне ім'я?Петрущак Обг@ 08:19, 16 листопада 2018 (UTC)

@Pig1995z: хочу уточнити, що це не відкати, а скасування з поясненням, що в рамках правил. Погано те, що Ви з @N.Português: розпочинаєте війну редагувань. Тому прошу вас обговорити ці зміни на СО шаблону, бо мені, наприклад, не зовсім зрозуміла суть змін. Поясність дохідливо свої пропозиції. --Basio (обговорення) 09:04, 16 листопада 2018 (UTC)
я додав параметр оригінальне ім'я і обговорював це на СО користувача та шаблона здається... але результат ніякий... я вважаю що це параметр має бути так як і для інших осіб є прааметр в шаблоні:особа "ім'я мовою оригіналу" чи якось так... таке я хотів і тут добавити..Петрущак Обг@ 11:55, 16 листопада 2018 (UTC)
@Pig1995z: я не маю достатніх знань з цього питання, тому прошу обговорити на СО шаблону, залучивши інших користувачів. --Basio (обговорення) 14:58, 16 листопада 2018 (UTC)

Вандалізм і одноосібне знищення патрульним Basio, сторінки Міжнародного мистецького пленеру Чорна Гора

Basio Відновіть сторінку Міжнародного пленеру Чорна Гора. Чому ви одноосібно видалили її? Якщо особисто для вас подія не значима то хоч поважай інших людей. Буду розцінювати ваші дії як упередженість і вандалізм. -- Віктор Іванович (обговорення) 23:22, 19 листопада 2018 (UTC)

@Віктор Іванович: Патрульні не мають можливості вилучати сторінки. Це право мають адміністратори, яким я є. Я не одноосібно вилучив статтю, а підвів підсумок після обговорення, взявши до уваги аргументи сторін, які виклав у підсумку. Якщо простіше сказати, то подія може стати значимою через деякий час. Про неї мають говорити незалежні джерела, який вона мала вплив на щось. А було просто інформування про подію, опис учасників та теми пленеру. У Вікіпедії немає постійної значимості, подія, яка вважалася значимою, через деякий час може стати незначимою і навпаки. Час розставляє на свої місця. Щодо пленеру, то він може стати значимим коли про нього будуть дослідження, аналіз в джерелах непов'язаних з організаторами, учасниками. Також подія може бути значимою, якщо стане регулярною і про неї будуть згадки в авторитетних ЗМІ. --Basio (обговорення) 09:59, 20 листопада 2018 (UTC) Basio Дякую. Якраз ви й не взяли до уваги аргументи сторін обговорення,а просто знехтували прихильниками сторінки. Час все розставить на свої місця. Шкода тратити свій час на пусті обговорення і дописи, після знищення вами сторінки.Тому і поспішно знищили сторінку,як побачили прихильників,які проголосували проти видалення,щоб зараз вішати ярлики і не дати змоги іншим користувачам обєктивно розібратися в ситуації. За посиланням,те що потрібно для "вікіпедії". Надалі працюйте над знищенням культури в Україні. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%80_(%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C,_%D0%A1%D1%94%D0%B2%D1%94%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA) -- Віктор Іванович (обговорення) 21:35, 20 листопада 2018 (UTC)

Скасування змін

Вітаю. Перепрошую, що вдався до відкатів. Бракує часу. Відповів у себе в обговоренні.--Leon 18:12, 23 листопада 2018 (UTC)

Сторінки-дублери

Вітаю! Маю нагадати, що в 2010 році Ви створили Лісопильна рама, не пов'язавши її з англ. Reciprocating saw. Оскільки інтервікі не було, торік Костя бро машинним перекладом створив статтю Пилорама, і пов'язав її з відповідною російською статтею. Я щойно об'єднав статті-дублери, прохання об'єднати їхні історії редагувань. Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 18:52, 4 грудня 2018 (UTC)

@В.Галушко: зробив. --Basio (обговорення) 19:43, 4 грудня 2018 (UTC)
Дякую, але чомусь історія моїх редагувань на Пилорама залишилася у перенаправленні. Я мусив там багато вичитувати. --В.Галушко (обговорення) 19:53, 4 грудня 2018 (UTC)
@В.Галушко: доробив. Потрібно декілька проходів, коли дати у статтях перекриваються. --Basio (обговорення) 20:00, 4 грудня 2018 (UTC)
Дякую Дякую--В.Галушко (обговорення) 20:05, 4 грудня 2018 (UTC)

ВП:ВИЛ

Вітаю. Ви підбили підсумок тут, але нічого не зробили зі статтею.--Brunei (обговорення) 16:24, 8 грудня 2018 (UTC)

Салам!

Прошу захистити Шаблон:Аеропорти України від перейменувань, мої дії обгрунтовані на сторінці обговорення шаблону--Zvr (обговорення) 19:09, 10 грудня 2018 (UTC)

@Zvr та PsichoPuzo: я відкинув шаблон до версії перед вашою війною редагувань і захистив її. Розбіжності обговорюйте на СО шаблону. Моя думка в тому, що не потрібно включати в шаблон майбутні аеропорти про які відсутні статті і не варто згадувати про Бровари, адже є десятки колишніх аеропортів на які сідали кукурузники. Про ВР думаю не варто нагадувати. --Basio (обговорення) 19:32, 10 грудня 2018 (UTC)
Вони й не включаються і "кукурузники" то не аеропорти а аеродроми, а Бровари - аеропорт. Щось я не побачив перейменувань. ПС: людське оформлення можна було й залишити.--PsichoPuzo (обговорення) 19:35, 10 грудня 2018 (UTC)
@Zvr та PsichoPuzo: прохання було не коректне, але я зробив захист редагувань на добу через ВР, думаю вам вистачить дійти до згоди, запросіть інших користувачів, бо я, як виявилося, не в цій темі. --Basio (обговорення) 19:44, 10 грудня 2018 (UTC)
Може таки поставите постійний захист на шаблон, на кшталт Воронеж (аеропорт), за для запобігання війни редагувань?--Zvr (обговорення) 17:22, 20 грудня 2018 (UTC)

позов.

не знаю, де це потрібно писати, але, про всяк випадок, уникаю зайвих дописів на власне сторінці звернення. Отже:

  • «7.1. З метою запобігання війнам блокувань передбачена» — жодним чином не обмежує запитів щодо розблокувань виключно адміністраторами, а стосується вирішення питання між адміністраторами виключно задля уникнення війн адміністраторів.
  • «Точка зору 7 чоловік не може скасувати того, що для інших користувачів воно провокативне.» — ставлення адміністратора-відповідача до пошуку консенсусу.

--Citizen1488 (обговорення) 08:06, 12 грудня 2018 (UTC)

@SitizenX: Арбітражний комітет розглядає найсерйозніші проблеми української Вікіпедії, коли були вичерпані інші шляхи улагодження конфліктів. Блокування може змінити тільки адміністратор, який повинен обговорити це з тим адміністратором, який заблокував. При відсутності порозуміння і для уникнення війни адміністратор може звернутися до АК. Користувачі без прав адміністратора не можуть звертатися до АК, бо не вичерпані всі шляхи улагодження конфліктів. --Basio (обговорення) 08:45, 12 грудня 2018 (UTC)
Щодо другого, то консенсус може змінюватися і АК не може його зафіксувати. --Basio (обговорення) 08:49, 12 грудня 2018 (UTC)
аби не було різночитань: питання не виключно блокування (яке, безумовно, може бути скасовано виключно іншим адміном), питання неймовірно довільних інтерпретацій правил та абсолютне ігнорування думки contra. Ви ж боролися з таким же підходом цим літом. А оскаржувати будь-які дії адміна через АК - не думаю, що є щось, що забороняє мені це робити. Дякую--Citizen1488 (обговорення) 09:10, 12 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: Користувач може оскаржувати дії адміністратора до АК, але для розблокування є окрема, виписана правилами, процедура. АК не може оцінити дії адміністратора щодо консенсусу, це питання спільноти через обговорення, зокрема і через ВП:ЗППА. --Basio (обговорення) 09:34, 12 грудня 2018 (UTC)
перепрошую, але результати таких обговорень - 0. Запитів, також, 0. Ви знаєте, що переважна кількість адмінів ігнорує будь-яку проблему й, у кращому випадку, виконує суто технічні завдання. Мій візаві діє за правилом "я завжди правий", дослухатися думки інших не збирається. Як би не було, ми почули одне одного. Дякую--Citizen1488 (обговорення) 10:25, 12 грудня 2018 (UTC)

Може краще 6 років

Basio вітаю! 6 годин дійсно, за наполегливі образи? Може краще довічне?--Yasnodark (обговорення) 17:57, 18 грудня 2018 (UTC)

@Yasnodark: взагалі то 6 годин забагато. Редагування було з Водафону, IP-адреси якого динамічні, тобто їх легко змінити і ймовірність того що, ця особа буде редагувати знову з цієї адреси значно нижча ніж з цієї адреси буде редагувати нормальна особа. Крім того динамічні адреси можна блокувати тільки до 24 годин. Пінгувати на цій сторінці мене не потрібно, бо і так буде звістка. --Basio (обговорення) 18:18, 18 грудня 2018 (UTC)
Вітаю! Що ж подивимось. А він захоплювався анексією з підконтрольної території?--Yasnodark (обговорення) 13:29, 19 грудня 2018 (UTC)

Дякую

Доброго дня! Дякую за підказки. Щодо захисту - тих, кого можна попередити, попереджую обов'язково. Незареєстрований користувач прибирає шаблон про номінацію на вилучення, мої дії? Тим більше, що протягом останніх 2-3 днів таке було неодноразово (від інших користувачів у подібних статтях). З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 08:23, 28 грудня 2018 (UTC)

Вандал

Добрий день! Користувач:2A03:7380:21EC:54C5:ACC0:C93D:524:5A39 (його внесок) створює статті про безсумнівно незначимі речі. Я всі номфнував на швидке вилучення і звернувся до нього (неї) на СО. Але користувач(ка) це просто проігнорував(ла). Прошу Вас або попередити або блокувати. Дякую!--DiMon2711 17:00, 5 січня 2019 (UTC)

Агов! Напишіть хоч щось, якщо не блокуєте чи не попереджуєте. Писав Вам, бо Ви були активні у той момент. Про всяк випадок пінгаю ще одного активного адміна @Brunei:. Дякую!--DiMon2711 17:33, 5 січня 2019 (UTC)
Бажано з новачками пом'якіше. Не буде великої біди, якщо ці статті повисять без усіляких шаблонів пару днів. Краще дочекатися відповіді новачка, аніж лякати її/його шаблонами на вилучення.--Brunei (обговорення) 17:41, 5 січня 2019 (UTC)
@Димон2711: Ваше звернення я бачив. Не відповідав зразу ж, бо аналізував статті, джерел не знайшов. Потреби у швидкій реакції, бо внесок користувача не вандальний. Значимість не очевидна, але як зазначив Brunei, краще почекати. --Basio (обговорення) 17:57, 5 січня 2019 (UTC)

Закриття

В принципі, нічого не маю проти, та хіба важко під час закриття дня поприбирати зайве? А так все ж зручніше переглядати. --Mcoffsky (обговорення) 16:59, 7 січня 2019 (UTC)

@Mcoffsky: Зручність не настільки значне, таке як є користувачі розуміють. Але тоді після закриття дня потрібно вилучати закриття окремих номінацій, бо закриття в закритті позбавлено логіки. А за цим ніхто не буде пильно слідкувати. --Basio (обговорення) 17:05, 7 січня 2019 (UTC)

Вова Стахів

Добрий день! Статтю Ви видалили. Дякую! ле користувача хіба не потрібно заблокувати? Дуже сумніваюся, що в нього будуть ще корисні правки.--DiMon2711 20:09, 11 січня 2019 (UTC)

Бої у Львові. 1—21 листопада 1918 року

А нічого, що у статті, яку ви вилучити було посилання на рецензію (критика) та оцінка декількох авторитетних осіб? До того ж це авторитетний автор, про якого є статті? Прошу відновити. --Arxivist (обговорення) 16:29, 25 січня 2019 (UTC)

@Arxivist: Посилання, про які Ви згадуєте, є звичайними рецензіями, анонсами та інтерв'ю з автором. Звичайне явище при виході книги, тобто це не підпадає пункти ВП:КПК. Я не заперечую, що значимість може з'явитися, але не зараз, якщо врахувати, що вийшла тільки перша частина. Якщо Ви не згідні з цим, то звертайтеся на ВП:ВВС --Basio (обговорення) 17:29, 25 січня 2019 (UTC)
Дивіться книга підпадає під наступні критерії:
  1. Існують незалежні публікації про книгу та її авторів (я надав посилання на велику рецензію)
  2. Книга є знаковою для країни, регіону або для окремої галузі знань (підтверджено рецензією та експертами військової історії)
  3. Книга є піонерською в питаннях стану і розвитку української культури, науки, мови, вітчизняної економіки, банківської справи тощо.

Цього недостатньо? Тоді давайте вилучимо всього Винничука, Андруховича? Там немає ані критики, ані передач, ані часом взагалі оглядів. Особливо їх нові книги. --Arxivist (обговорення) 17:38, 25 січня 2019 (UTC)

  1. Є вимоги до того де надруковані рецензії.
  2. Авторитетне джерело?
  3. Джерело? Та й мало підходить, бо це окрема подія.--Basio (обговорення) 17:51, 25 січня 2019 (UTC)

Питання щодо Вандалізму

Доброго дня! Звертаюся до Вас, тому що побачив Ваше нещодавнє редагування сторінки Тараса Костанчука. Там зараз постійно відтворюється вандалізм з боку користувача під різними нікнеймами. Чи можливо якось захистити сторінку, щоб, у той же час, не було війни редагувань? З повагою, Alexander Stakhanov (обговорення) 09:18, 5 лютого 2019 (UTC)

Чашка кави для вас!

Cup-o-coffee-simple.svg Дякую за підтримку статті про «СЛОВ'ЯНСЬКІ ТЕАТРАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ» - один з найстаріших в Україні, державний й не комерційний театральний фестиваль. На момент перевірки ("номінації" )стаття ще правилась. Джерело на Положення додано, а також додані посилання на сайт Міністерства культури України. Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації 22:06, 8 лютого 2019 (UTC)

Адміністрування

Вітаю. На ВП:ЗПА Ви зробили велику кількість зауважень щодо неактивності адмінів. Я кілька разів пропонував, і була навіть деяка підтримка, поставити на позбавлення прав усіх адмінів, окрім Нестеренко Оля, VoidWanderer, Basio, AlexKozur, LeonNef, Alex Khimich, Brunei, IgorTurzh та Mcoffsky. Чому? А тому, що вони (та Ви) отримали права у період між 01.01.2018 та сьогодні, тобто не так давно, щоб були якісь сумніви. Хоча тих, хто у першій частині 2018 подавав заяку (VoidWanderer та Ви) можна і пл=одати заяку на позбавлення прав. Для того, щоб "відсіяти" поганих та неактивних адмінів. Користувачі часто бояться подавати заявку на позбавлення прав того чи іншого адміністратора, бо бояться претензій від інших та, як було з Jphwra, отримати переслідування. Чи підтримуєте Ви мою думку?--DiMon2711 13:05, 10 лютого 2019 (UTC)